Swiatgwiazd.pl
Małgorzata Rozenek-Majdan

eastnews & TRICOLORS

Wypomniała wiek Małgorzacie Rozenek-Majdan. Reakcja gwiazdy była natychmiastowa

26 Stycznia 2021

Autor tekstu:

Natalia Niewczas

Udostępnij:

Małgorzata Rozenek-Majdan postanowiła dołączyć do zalewającej Internet fali memów skupionych na rękawiczkach amerykańskiego senatora Berniego (Bernarda) Sandersa. Perfekcyjna pani domu straciła humor, gdy jeden z internautów nawiązał do jej

Według doniesień mediów Małgorzata Rozenek-Majdan obecnie odpoczywa od miejskiego gwaru w Meksyku, dokąd miała zabrać również rodzinę. Nie zrobiła sobie jednak przerwy od aktywności w mediach społecznościowych, gdzie chętnie dzieli się z obserwatorami między innymi fotografiami swojej sylwetki. Tym razem prowadząca “Projekt Lady” postanowiła wpisać się w panujący trend i zapozować, wzorując się na krążących w sieci memach o Bernim Sandersie.

Marzena Rozenek-Majdan odpowiada na zaczepkę internautki. Postanowiła zadać jej pytanie

Aby Marzena Rozenek-Majdan mogła dołączyć do nurtu powstających z prędkością grzybów po deszczu memów o Bernim Sandersie, amerykański senator najpierw musiał wystąpić w swoim ikonicznym już stroju na inauguracji nowego prezydenta USA Joe Bidena. Przypomnijmy, że Bernard Sanders pojawił się na uroczystości w grubej kurtce i wełnianych rękawiczkach, co natychmiast stało się powodem do licznych żartów ze strony internautów.

Bernie Sanders, senator z Veromont, urodził się w 1941 roku, co oznacza, że obecnie ma 79 lat. W rozmowie z CBS News miał otwarcie skomentować zaistniałą sytuację, mówiąc, że w Vermont doskonale wiedzą, jak radzić sobie z zimnem, przez co kwestia stylu samego schodzi u wielu mieszkańców tego stanu na dalszy plan. Zwyczajnie stawiają na swój własny komfort.

Tym sposobem pulsujący w sieci trend trafił także do Małgorzaty Rozenek-Majdan, która zapozowała do zdjęcia w podobnych, wełnianych rękawiczkach oraz zielonej kurtce przypominającej tą, którą przywdział podczas inauguracji Bernie Sanders. Pod fotografią zawrzało od komentarzy. W nurcie wspólnych żarcików nie zabrakło jednak miejsca na negatywne wypowiedzi.

- Rozum nie idzie w parze z wiekiem w tym przypadku - napisał uszczypliwie jeden z komentujących.

Celebrytka postanowiła odpowiedzieć niemal od razu. Odbijając piłeczkę, zwróciła się do obserwatora z pewnym pytaniem.

- To znaczy, ja nie mogę Twoim zdaniem wyśmiewać wieku Bernie Sandersa, ale Ty możesz mój? - odpisała Małgorzata Rozenek-Majdan.

Dyskusja ciągnęła się dalej. Komentująca opublikowała parę kolejnych słów od siebie, tłumacząc, co dokładnie miała na myśli. Jak twierdzi, nie chodziło jej o wyśmiewanie wieku, jak zrozumiała Małgorzata Rozenek-Majdan, a raczej o propagowanie podobnych treści.

- Nie wyśmiewam Twojego wieku, uważam Cię za fajną kobietę, chodziło mi raczej o to, że wrzucasz zdjęcia i memy jak dziewczyny z gimnazjum - napisała internautka.

Małgorzata Rozenek-Majdan to postać, którą bez problemu rozpoznają fani takich telewizyjnych produkcji jak “Projekt Lady”, “Iron Majdan” czy “Project Runway”. Prywatnie jest żoną byłego reprezentanta Polski w piłce nożnej Radosława Majdana. W 2020 roku para powitała na świecie syna Henryka, wspólnie wychowują również synów Małgorzaty z poprzedniego małżeństwa.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: plejada.pl

Podobne artykuły

DDTVN

Plotki

Barbara Pasek przerywa pracę w "Dzień dobry TVN". "Witajcie w moim nowym etapie"

Czytaj więcej >
Tomasz Stockinger

Plotki

Tomasz Stockinger ma nową partnerkę. Kim jest?

Czytaj więcej >

Plotki

W "M jak miłość" po wakacjach szykuje się wiele zmian. Marysia i Artur nie będą mieć wieść o jednej wyjątkowej osobie

Czytaj więcej >
Monika richardson i zbigniew zamachowski

Plotki

Monika Richardson opublikowała szczery wpis nt. małżeństwa ze Zbigniewem Zamachowskim

Czytaj więcej >
Filip_Chajzer

Plotki

Filip Chajzer opowiedział dokładnie o traumie po śmierci syna

Czytaj więcej >
Anna Mucha

Plotki

Anna Mucha umieściła w sieci zaskakujące wyznanie. "Czuję się oszukana"

Czytaj więcej >