Justyna Żyła Żródło: eastnews & Piotr Molecki

Justyna Żyła znów oskarża Piotra: „Wyrządził mi tyle krzywdy psychicznej i fizycznej, że nawet nie zdajecie sobie sprawy”

25 Styczeń 2021 Natalia NiewczasNatalia Niewczas

Od rozwodu Justyny Żyły i skoczka narciarskiego Piotra Żyły minęły już dwa lata. Kobieta wciąż w dużej mierze żyje jednak przeszłością, często wspominając o byłym partnerze w mediach. Ostatnio miała powiedzieć pod jego adresem kolejną wiązankę niepochlebnych słów. Jak utrzymuje, ze strony ex-partnera spotkała ją niejedna krzywda.

Ex-żonę polskiego skoczka Piotra, Justynę Żyłę, obecnie zna niemal cała Polska. Kobietę prawdopodobnie najbardziej rozsławił jej rozwód ze sportowcem, który nastąpił w 2018 roku. Od tamtej pory byli małżonkowie pozostają w wątpliwie pokojowej relacji, co sugerują informacje docierające do mediów. Ich głównym źródłem ma być sama Justyna Żyła.

Justyna Żyła w słownym ataku na byłego męża

Małżeństwo Justyny Żyły i reprezentanta Polski w skokach narciarskich zaczęło się w 2006 roku. Przetrwało do 2018 roku - we wrześniu odbyła się pierwsza sprawa rozwodowa pary. Ostatecznie Piotr i Justyna Żyła zostali prawnie rozdzieleni w listopadzie 2018 roku.

Rozwód nie pozwolił jednak tej dwójce o sobie zapomnieć. Jednym z tego powodów jest potomstwo pary. Piotr i Justyna żyła doczekali się dwójki dzieci: w 2007 roku na świat przyszedł ich pierworodny syn Jakub, a w 2012 córeczka Karolina. Choć prawnie opiekę nad dziećmi zasądzono Justynie, skoczek może widywać się z pociechami regularnie.

Jak donoszą media, w ostatnich miesiącach relacje między ex-małżonkami miały ulec znacznemu pogorszeniu. W tym przypadku nie pozostaje bez znaczenia nowy związek Piotra Żyły, który związał się z modelką Marceliną Ziętek. Niedawno modelka publicznie przyznała, że z uwagi na jej osobiste relacje zostaje zasypana nienawistnymi komentarzami od internautów.

20 lat temu była gwiazdą T.A.T.U. Brunetka z duetu zmieniła się nie do poznania, nie wszystkim się podoba20 lat temu była gwiazdą T.A.T.U. Brunetka z duetu zmieniła się nie do poznania, nie wszystkim się podobaCzytaj dalej

Być może właśnie ta relacja jest punktem zapalnym dla Justyny Żyły, której zdarza się wypowiadać o swym byłym mężu w dość niepochlebny sposób. Poprzez media społecznościowe miała zakomunikować światu, że będzie starała się chronić swoje dzieci przed życiowymi partnerkami Piotra.

- (...) Nie interesują mnie kochanki oraz konkubiny Piotra Żyły, to dla mnie od lat żadna nowość. Nie pierwsza i nie ostatnia. Byle z daleka od moich dzieci, które będę chronić - napisała na Instagramie.

Niedawno Justyna Żyła miała kolejny raz powiedzieć parę gorzkich słów na temat byłego męża. Jak podaje portal fakt.pl, o rozmowę i komentarz dotyczący zaistniałej sytuacji poprosił serwis Pudelek. To właśnie wtedy miały paść gorzkie słowa pod adresem skoczka i jego obecnej partnerki.

- To świadczy o tym, jakimi są ludźmi - zakłamanymi i egoistycznymi. Ja pokazuję tylko prawdę, bo nie jestem osobą, która by komuś źle życzyła czy zrobiła coś złego. Ten człowiek wyrządził mi tyle krzywdy psychicznej i fizycznej, że nawet nie zdajecie sobie sprawy - miała przekazać Justyna Żyła.

Była żona polskiego skoczka zwróciła się również bezpośrednio do Marceliny Ziętek. Krótko życzyła jej szczęścia, jednocześnie przypominając, by zawsze “pamiętała o dzieciach”. Czas pokaże, czy Piotr lub jego partnerka zdecydują się na odpowiedź.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: fakt.pl

Następny artykuł