Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Tylko u nas > Roksana Węgiel otworzyła się na temat nieruchomości i finansów. Wyjawiła, ile ma mieszkań
Magdalena Cichocka
Magdalena Cichocka 28.05.2023 08:32

Roksana Węgiel otworzyła się na temat nieruchomości i finansów. Wyjawiła, ile ma mieszkań

Roksana Węgiel
Fot. KAPiF

Ostatnie miesiące są dla Roksany Węgiel wyjątkowo emocjonujące. Matury, wydanie kolejnej płyty, rozkwit kariery i miłości, a także, jak okazało się w ostatnim czasie, zaręczyny. To jednak nie koniec rewelacji z życia młodej wokalistki. 18-latka zdobyła się na wyznanie. 

Kiedy tylko Roksana Węgiel oficjalnie potwierdziła zaręczyny z Kevinem Mglejem, sieć zalała masa komentarzy i nieprawdziwych informacji. Artystka postanowiła sprostować wszystkie niedomówienia i zabrała głos w sprawie finansów i nieruchomości. 

Roksana Węgiel szczęśliwie zakochana

Roksana Węgiel to jedna z czołowych gwiazd młodego pokolenia. Wokalistka od lat prężnie rozwija się na scenie muzycznej, kolekcjonując kolejne osiągnięcia i wspinając się na coraz wyższe szczeble kariery. 

Warto jednak zauważyć, że praca i pasja to jednak nie wszystko. Roxie jest również w szczęśliwym związku, a ze swoim wybrankiem spędza ogromną ilość czasu. Wspólnie pracują, mieszkają, podróżują i jak się okazuje, remontują swoje gniazdko. 

Alicja Majewska w najmodniejszej stylizacji sezonu. Tak zmierza na festiwal w Sopocie

Roksana Węgiel i Kevin Mglej się zaręczyli

Pierwsze przypuszczenia związane z zaręczynami Roksany i Kevina pojawiły się po publikacji utworu, w którym młoda wokalistka wyśpiewała zaręczyny. Niedługo później oficjalnie potwierdziła informacje, a tekst z piosenki „Łatwogang” okazał się proroczy. Wygląda na to, że ich związek jest naprawdę poważny.

Teraz wokalistka postanowiła rozprawić się z plotkami o związku. „Mieszkanie, które remontujemy i w którym mieszkaliśmy, to mieszkanie Kevina, które będzie naszym gniazdkiem” napisała. Potem zaczęła mówić o swoich finansach i posiadanych nieruchomościach.

Roksana Węgiel mocno o finansach swoich i Kevina

Mieszkanie, które kupiłam, to jedno mieszkanie inwestycyjne, a nie trzy czy pięć, jak piszą w mediachzaznaczyła Roxie, rozprawiając się z fałszywymi doniesieniami.

„Co do utrzymywania mojego partnera, Kevin prowadzi kilka firm od paru lat i jest ostatnią osobą, którą musiałby ktokolwiek utrzymywać” napisała na koniec, dodając płaczącą ze śmiechu emotkę.

Przekonuje was to tłumaczenie?

Zobacz zdjęcia:

Oświadczenie Roksany Węgiel.png
fot. instagram.com/roxie_wegiel
Roksana Węgiel
fot. KAPiF
Roksana Węgiel
fot. KAPiF
Roksana Węgiel
fot. KAPiF