Rolnik szuka żony - metamorfoza Marty Żródło: Instagram.com/rolnikszukazonytvp

Metamorfoza Marty z „Rolnik szuka żony”

13 Marzec 2021 Barbara BujarBarbara Bujar

Marta Paszkin była uczestniczką siódmej edycji programu „Rolnik szuka żony”. Kobieta znalazła miłość, stała się ulubienicą widzów, a już niebawem pojawi się w kolejnym show. Zanim to jednak nastąpi, ukochana Pawła postanowiła pochwalić się swoją wyjątkową metamorfozą i zamieściła w sieci zdjęcie sprzed lat. Ma na nim kilkanaście kilogramów więcej.

  • Marta Paszkin zasłynęła dzięki programowi „Rolnik szuka żony”
  • Już niedługo widzowie zobaczą ją w „Dance Dance Dance”
  • W ciągu ostatnich lat celebrytka zrzuciła 13 kilogramów
  • Z okazji urodzin pochwaliła się zdjęciem sprzed metamorfozy

„Rolnik szuka żony” od lat cieszy się sporym zainteresowaniem wśród widzów. Jedną z ulubionych uczestniczek siódmej edycji była Marta Paszkin. Kobieta opuściła program w ramionach ukochanego Pawła Bodziannego.

Marta i Paweł do dziś pielęgnują miłość, którą odnaleźli na planie „Rolnika”. Para wyniosła jednak z programu coś więcej. Sympatia widzów przyniosła im sławę, a ta widoczna jest między innymi w social mediach. Dziś profil Marty Paszkin obserwuje już ponad 64 tysiące internautów.

Uczestniczka „Rolnik szuka żony” na zdjęciu sprzed lat

Zainteresowanie fanów zupełnie nie przeszkadza partnerce Pawła Bodziannego, która regularnie dzieli się z nimi najnowszymi ciekawostkami ze swojego życia prywatnego. Dwa dni temu Marta obchodziła urodziny. Korzystając z okazji, wróciła pamięcią do czasów młodości.

- Jako, że ma dziś 18-naste (18+16) urodziny, postanowiła dać upust mojemu ekshibicjonizmowi i opowiedzieć Wam parę ciekawostek o sobie – napisała Marta.

Monika Esmeralda Godlewska walczy z wagąMonika Esmeralda Godlewska walczy z wagąCzytaj dalej

Uczestniczka siódmej edycji „Rolnika” zamieściła między innymi zdjęcie swojej legitymacji szkolnej, kilka wspomnień z czasów harcerstwa, a także fotografię, do której pozuje z ciążowym brzuszkiem. Największą dumą był dla niej jednak kolaż zdjęć sprzed fantastycznej metamorfozy.

- A to ja 13 kilo temu – skomentowała krótko w opisie.

Kolaż składa się z dwóch zdjęć, na których Marta nie przypomina siebie z programu „Rolnik szuka żony”. W ostatnim czasie kobieta musiała mocno wziąć się za siebie. Trzeba przyznać, że choć zawsze mogła pochwalić się wyjątkową urodą, dziś wygląda zdecydowanie lepiej.

Marta PaszkinŹródło: Instagram.com/marta_paszkin

Marta i Paweł w „Dance Dance Dance”

Marta Paszkin i Paweł Bodzianny już niedługo pojawią się w kolejnej odsłonie programu „Dance Dance Dance”. Oprócz nich na scenie tanecznego show pojawią się między innymi Roksana Węgiel, Olga Łasak i Stanisław Karpiel-Bułecka.

Zakochani z programu „Rolnik szuka żony” zaprezentowali się już na ściance TVP. Ich wyjątkowe kreacje można podziwiać na Instagramie Marty. Internauci są zachwyceni i już nie potrafią doczekać się pierwszego występu swoich ulubieńców.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Następny artykuł