Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Rozenek i Majdan wyprowadzają się z Polski na stałe? Radek zdradził wszystkie plany
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 24.02.2024 11:22

Rozenek i Majdan wyprowadzają się z Polski na stałe? Radek zdradził wszystkie plany

Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan
Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan wyprowadzą się z Polski na stałe?, fot. KAPiF/instagram.com/m_rozenek/

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan w ostatnim czasie rzadko kiedy pozostawiali w swojej willi. Zagraniczne podróże zaczęły przypominać bardziej odcięcie się od dotychczasowych obowiązków. Czy małżonkowie planują na stałe opuścić Polskę? Mąż telewizyjnej prezenterki zdradził, co planują na najbliższe miesiące.

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan nie zwalniają tempa

Gwiazdorski duet od lat z sukcesem pojawia się na pierwszych stronach gazet. Małgorzata Rozenek jeszcze niedawno występowała w porannym "Dzień Dobry TVN", a teraz można ją zauważyć nawet na sejmowej sali. Jej mąż za to świetnie odnajduje się w mediach społecznościowych, gdzie odkrywa kulisy wygodnego życia.

Małżeństwo miało niedawno okazję pokazać się na premierze filmu o Kubie Błaszczykowskim. Tam gwiazda zszokowała wszystkich swoim wyznaniem o Kindze Rusin i Krzysztofie Stanowskim.

Poza obecnością na ściankach para rzadko kiedy ma czas na "lokalne" aktywności. Od paru miesięcy internauci obserwują jak Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan kolejne egzotyczne zakątki. Czy planują ponownie osiąść w Polsce?

Rusin odpowiada na nasz wywiad z Rozenek. Mogło być pojednanie, ale... Zrobiło się nieprzyjemnie TYLKO U NAS: Małgorzata Rozenek wzięła w obronę Kingę Rusin! Przełomowe słowa po latach konfliktu! Połączył ich wspólny wróg

Małgorzatę Rozenek i Radosława Majdana nosi po świecie

Zagraniczne wycieczki rozpoczęły się już w okresie bożonarodzeniowym kiedy to Małgorzata Rozenek postanowiła spędzić święta z mężem i dziećmi w Dubaju. Szybko okazało się, że wycieczka zamieniła się w dłuższy urlop, podczas którego gwiazda intensywnie trenowała po okiem Roberta Karasia.

Z czasem małżeństwo zaczęło coraz częściej kursować pomiędzy Polską a Dubajem. Nie od dziś wiadomo, że Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan gustują w egzotycznych podróżach. W TVN mogliśmy oglądać ich w m.in.: "Azji Express" oraz "Iron Majdan".

Być może małżonkowie chcieliby dołączyć do polskich gwiazd, które porzuciły Polskę na rzecz zagranicznych krajów jak m.in.: Piotr i Agata Rubikowie, Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś czy Alicja Bachleda-Curuś. Radosław Majdan zdradził, gdzie wraz z żoną osiądzie w najbliższym czasie.

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan wyprowadzą się z Polski na stałe?

Małżeństwo oprócz zagranicznych podróży i występów na ściankach zajmuje się także wychowanie trójki synów. Najmłodszy z nich, Henryk, dopiero co rozpoczął swoją przygodę z edukacją. Nadal uczące się dzieci to dodatkowe "przywiązanie" Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana do Polski.

Były piłkarz w rozmowie z portalem Jastrząb Post stwierdził, że zagraniczne urlopy są dla jego rodziny ogromnym atutem w okresie zimowy. Teraz jednak wraz z żoną skupia się na obowiązkach w Polsce. Wygląda na to, że teraz będziemy oglądać ich kontent znad Wisły.

Ostatnio rzeczywiście bardzo spodobał nam się Dubaj, natomiast teraz faktycznie mamy bardzo dużo obowiązków, więc na pewno wyjazdów na stałe nie planujemy. […] tutaj mamy swoją pracę i z perspektywy obowiązków jest to niemożliwe, ale zimą zawsze lubimy wyjeżdżać, szczególnie w ciepłe klimaty - uspokoił fanów Radosław Majdan.

Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan
Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan wyprowadzą się z Polski na stałe?, fot. KAPiF
Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan
Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan wyprowadzą się z Polski na stałe?, fot. KAPiF

Źródło: Jastrząb Post