Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Gorąco za kulisami nowego show TVP. Wszystko przez Edytę Górniak i Lanberry. Mamy przecieki z planu
Kamil Kozłowski
Kamil Kozłowski 15.09.2023 13:08

Gorąco za kulisami nowego show TVP. Wszystko przez Edytę Górniak i Lanberry. Mamy przecieki z planu

Edyta Górniak i Lanberry w "Rytmach Dwójki", fot. KAPIF
Edyta Górniak i Lanberry w "Rytmach Dwójki", fot. KAPIF

“Rytmy Dwójki” już dzisiaj. Za kulisami nowego show TVP jest gorąco. Atmosferę szczególnie podgrzewają Edyta Górniak i Lanberry. Świat gwiazd dotarł do szczegółów.

Rytmy Dwójki. Kiedy emisja programu TVP?

“Rytmy Dwójki”, to nowe show TVP, w którym występuje plejada artystów. Świat gwiazd jako pierwszy ujawnił całą listę uczestników i prowadzących. Show nadawane będzie w każdy piątek o godz. 22.10, a pierwszy odcinek zobaczymy już dzisiaj. Celem formatu będzie wybranie najpiękniejszej polskiej piosenki i to od czasów międzywojennych.

W każdym z epizodów pojawiać będzie się osiem gwiazd, które w duecie z uczestnikami programów “The Voice of Poland”, “Szansa na sukces” oraz “Tak to leciało!” wykonywać będą znane i kochane przez Polaków utwory.

"Kiedy Górniak weszła na scenę, produkcję zamurowało". Pilnie wezwano pomoc. Niepokojące doniesienia Edyta Górniak wskazuje przyczynę rozstania Allana i Angeliki: "Każdy ma swoje racje". Tak wygląda dziś jej kontakt z niedoszłą synową

Rytmy Dwójki. Edyta Górniak w centrum uwagi

Chociaż widzowie nie zobaczyli jeszcze ani jednego odcinka “Rytmów Dwójki”, to jak udało się nam dowiedzieć, za kulisami dzieje się całkiem sporo. Wczoraj media obiegła niepokojąca wiadomość na temat problemów zdrowotnych Edyty Górniak. Na planie miał stawić się lekarz.

Kiedy Edyta weszła na scenę, produkcję zamurowało. Głos odmówił posłuszeństwa. […] Nie mogła wydusić z siebie pół dźwięku, a realizacja odcinka stanęła pod znakiem zapytania. Produkcja szybko zareagowała i wezwała na plan lekarza, który musiał podać jej sterydowe wziewy, aby mogła wystąpić – przekazał informator Pudelka.

To jeszcze nie wszystko. 

Edyta Górniak na planie programu Rytmy Dwójki, fot. KAPIF
Edyta Górniak na planie programu Rytmy Dwójki, fot. KAPIF
Edyta Górniak na planie programu Rytmy Dwójki, fot. KAPIF
Edyta Górniak na planie programu Rytmy Dwójki, fot. KAPIF

Rytmy Dwójki. Co dzieje się na planie?

Okazuje się, że Edyta jest “solą w oku” innych uczestników, a przynajmniej tak mówi nasza informatorka, która ma okazję przyglądać się całej produkcji od kulis:

Niektóre gwiazdy przywożą ze sobą rozbudowane sztaby beauty. Dwóch fryzjerów, makijażystka, stylistka… Po tym widać status gwiazd i od razu wiadomo, kto wynegocjował sobie kontrakty marzeń. Najlepiej ma Edyta Górniak. Niektórzy patrzą na nią z zazdrością. Jest solą w oku innych uczestników, zwłaszcza gdy widzą, jak gigantyczna ekipa chodzi za nią gęsiego, dbając o jej wygląd – mówi źródło Świata gwiazd.

Sporo emocji wśród ekipy wzbudza również Lanberry, która partneruje Łukaszowi Drapale:

Lanberry jest zdystansowana do innych wykonawców. Wielu z nich próbuje się z nią zaprzyjaźnić, ale kiepsko to wygląda. Za kulisami panuje bardzo sympatyczna atmosfera. Gwiazdy starają się podtrzymywać relacje podczas wspólnych obiadów, tylko Lanberry się wyłamuje – mówi nam agentka jednej z gwiazd uczestniczących w show.

Podobno wokalistka ma skupiać się nie tyle na budowaniu przyjaźni, co na przygotowaniach do jak najlepszych występów:

Ale trzeba uczciwie przyznać, że na scenie wymiata, co też może budzić zazdrość wśród innych – dodaje nasze źródło.

Czy emocje, jakie są za kulisami przedostaną się na wizję? O tym przekonamy się już za kilka godzin.

Lanberry na planie programu Rytmy Dwójki, fot. KAPIF
Lanberry na planie programu Rytmy Dwójki, fot. KAPIF
Lanberry i Łukasz Drapała na planie programu Rytmy Dwójki, fot. KAPIF
Lanberry i Łukasz Drapała na planie programu Rytmy Dwójki, fot. KAPIF