Sanatorium miłości Żródło: fragment programu "Sanatorium miłości" produkcji TVP; facebook.com/Sanatorium miłości TVP

Kuracjuszki tańczą w finale "Sanatorium miłości"

10 Marzec 2021 Natalia NiewczasNatalia Niewczas

Do sieci trafił niepublikowany na antenie TVP fragment z show “Sanatorium miłości”. Finał programu był pełen blasku i tańca, co potwierdza zarówno prezencja, jak i roztańczona postawa uczestniczek. Panie wzięły udział w krótkim pokazie tanecznym, czemu panowie ochoczo przyklaskiwali. W sieci posypały się komentarze świadczące o pozytywnym odbiorze tej drobnej niespodzianki producentów “Sanatorium miłości”.

  • 3. edycja programu “Sanatorium miłości” dobiegła końca
  • Telewidzowie poznali "królewską parę" turnusu
  • Do sieci trafiło niepublikowane wcześniej nagranie
  • Fani tłumnie docenili energię, jaka biła od pań podczas występu tanecznego

“Sanatorium miłości’ to program, który w 2021 roku zagościł w domach telewidzów po raz trzeci. Format powstał na fali popularności hitowej produkcji TVP “Rolnik szuka żony” prowadzonej przez Martę Manowską. 3. edycja ukazująca perypetie 12 kuracjuszy zakończyła się w ubiegłą niedzielę.

Finał 3. edycji programu “Sanatorium miłości”

W niedzielę 7 marca widzowie TVP musieli pożegnać się z tegoroczną odsłoną programu “Sanatorium miłości”. Tego dnia wyemitowano ostatni odcinek, a tym samym wyłonieni mieli zostać król i królowa turnusu. Tak się jednak nie stało - na pewno nie tak, jak wyobrażała to sobie widownia. Producenci podjęli bowiem zaskakującą decyzję.

Okazało się, iż zaszczytny tytuł “królowej turnusu” przypadł… dwóm kuracjuszkom. Były to Halina i Jadwiga, co spotkało się z entuzjazmem fanów. Królem 3. edycji “Sanatorium miłości” został natomiast Zdzisław.

Wielu fanów nie kryło łez podczas rozstania z tegoroczną edycją show. Warto zachować je jednak na inny czas - szybko wyszło bowiem na jaw, że stacja planuje emisję 4. edycji “Sanatorium miłości”. Szczegółowych informacji udzieliła sama prowadząca show, Marta Manowska, podczas rozmowy z prezenterami magazynu śniadaniowego “Pytanie na śniadanie”. Przygotowania do nowej odsłony “Sanatorium miłości” niebawem ruszą, a Manowska zachęca seniorów do słania zgłoszeń.

Katarzyna Dowbor zaskoczyła fanów najnowszym zdjęciemKatarzyna Dowbor zaskoczyła fanów najnowszym zdjęciemCzytaj dalej

- Piszcie, zgłaszajcie się, bo myślę, że sam ten program, jego bohaterowie są dowodem na to, że warto taką przygodę w życiu przeżyć - zachęcała gorąco prowadząca “Sanatorium miłości”.

Roztańczone chwile w programie. “W tańcu odmłodniały o 20 lat“

Obserwowanie mediów społecznościowych TVP (zwłaszcza tych promujących program “Sanatorium miłości”) może być źródłem cennej wiedzy dla fanów show. Niedawno spotkała ich nie lada gratka - na Facebooku pojawił się niepublikowany w telewizji materiał.

Krótki klip pokazywał nagranie z tanecznego pokazu bohaterek 3. edycji “Sanatorium miłości”. Kuracjuszki zaprezentowały się w błyszczących, imprezowych strojach. Panie pląsały na parkiecie przed oczami poklaskujących panów, którzy po pokazie wręczyli swym koleżankom z turnusu czerwone róże.

Fani nie kryli zachwytu, publikacja przypadła wielu komentującym do gustu. Choć zdaniem niektórych decyzje stylistów i fryzjerów dotyczące pań nie były trafione, większość doceniła energię, jakiej nie zabrakło tego dnia na parkiecie.

- Wszystkie dziewczyny wypadłyscie wspaniałe!!! Ode mnie ogromy plus dla Krystyny za młodzieńcze wyczucie rytmu. Jadwiga, to oczywiste, jak ryba w wodzie, przecież taniec to jej żywioł - super. Janina, lekkość i wdzięku. Ale i reszta pań - brawa - w tańcu odmłodniały o 20 lat - pięknie się was ogląda (zachowano pisownię oryginalną - przypis red.) - napisała jedna z komentujących.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Telemagazyn, Facebook, Radio Zet

Następny artykuł