Halina z "Sanatorium miłości" Żródło: Fot. TVP VOD / YouTube

Halina z "Sanatorium miłości" o relacji z Jadzią

16 Marzec 2021 Kamila KrótkaKamila Krótka

Halina z “Sanatorium miłości” nawet po emisji programu cieszy się sporą popularnością. Jej życie w ostatnim czasie stało się obiektem zainteresowania telewidzów, nic dziwnego więc, że na jaw wychodzą nie tylko wygodne fakty. Sprawa dotyczy relacji między królowymi turnusu.

  • Zakończyła się trzecia edycja "Sanatorium miłości"
  • Królowymi turnusu zostały Halina i Jadwiga
  • Panie przyjaźniły się w programie
  • Halina zdradziła kulisy ich relacji po zakończeniu zdjęć

Trzecia edycja “Sanatorium miłości” zakończyła się bardzo nietypowo. Po raz pierwszy wybrano aż dwie królowe turnusu. Jak można się było spodziewać, po finale nie milkną plotki na temat uczestniczek.

Przyjaźń w “Sanatorium miłości”

Program “Sanatorium miłości” już nie pierwszy raz sprawiło, że między uczestnikami zawiązały się wyjątkowe więzi. Tym razem jednak pojawiła się smutna wiadomość na temat przyjaźni między zwyciężczyniami turnusu.

Podczas trzeciej edycji programu Halina i Jadzia zamieszkały w jednym pokoju, co sprawiło, że obie panie szybko się zaprzyjaźniły. Doskonale dogadały się z resztą nie tylko między sobą, ale i między innymi uczestnikami turnusu.

Obie panie jeszcze na planie zapewniały, że zamierzają utrzymać kontakt nawet po zakończeniu programu. Nie było w tych słowach nic dziwnego. Jadzia i Halinka świetnie się rozumiały, cieszyły swoimi powodzeniami i wspierały podczas osobistych zwierzeń z Martą Manowską.

Śp. Dariusz Gnatowski wychował córkę na wspaniałą kobietęŚp. Dariusz Gnatowski wychował córkę na wspaniałą kobietęCzytaj dalej

Przykre zakończenie

Zapewnienia pań widocznie się nie sprawdziły. Halinka kilka miesięcy po zakończeniu programu udzieliła wywiadu “Dziennikowi Łódzkiemu”, w którym zdradziła przykre informacje:

- Jakoś kontakt się urwał. A myślałam, że przyjedzie do mnie na tydzień... - powiedziała zawiedziona Halina.

Jedna z królowych turnusu nie zdradziła jednak, dlaczego panie zerwały ze sobą kontakt. Dobra wiadomość jest jednak taka, że Halina wciąż przyjaźni się z innymi uczestnikami programu:

- Mam cały czas kontakt z Anią, Andrzejem, Edkiem i Wieśkiem. Utrzymywałam też kontakt z Teresą ze Zgierza, ale teraz wyjechała do Kanady, pozamykać swoje sprawy. Gdy wróci, mamy jechać razem do Ani - mówiła

Wśród widzów zdania na temat relacji pań są podzielone. Większość uważa jednak, że Halinka nie powinna martwić się tą sytuacją. A wy co uważacie?

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

źródło: plotek.pl

Następny artykuł