Krzysztof Krawczyk Żródło: TRICOLORS/East News

Serial „Na wspólnej” pożegnał Krzysztofa Krawczyka. Fani są bardzo wdzięczni

7 Kwiecień 2021 Marta IdzikowskaMarta Idzikowska

Krzysztof Krawczyk to postać, którą kochało i podziwiało wielu - stąd też mnóstwo artystów i osób działających w branży rozrywkowej chce go godnie pożegnać. Na wzruszający pomysł wpadli twórcy popularnego serialu TVN, „Na wspólnej”, którzy stworzyli wyjątkową czołówkę w hołdzie zmarłemu piosenkarzowi. Widzowie nie kryli poruszenia i wdzięczności.

  • Śmierć Krzysztofa Krawczyka wywołała lawinę pożegnań w branży rozrywkowej
  • Serial „Na wspólnej” postanowił w wyjątkowy sposób oddać hołd artyście
  • Widzowie serialu na Instagramie dają upust wzruszeniu

„Na wspólnej” to serial, który od prawie 20 lat emitowany jest w stacji TVN. Pokazuje losy kilku wychowanków domu dziecka, którzy w dorosłym życiu zmagają się z wieloma perypetiami i problemami.

Od samego początku czołówce towarzyszyła piosenka o takim samym tytule jak produkcja. Utwór skomponowany był przez Krzesimira Dębskiego, tekst napisał Andrzej Ignatowski, a zaśpiewał nie kto inny jak... Krzysztof Krawczyk!

To właśnie z tego powodu twórcy „Na wspólnej” postanowili przygotować coś specjalnego, aby godnie pożegnać wielkiego artystę. Trzeba przyznać, że pomysł jest niezwykle poruszający i trafiony.

Wiemy, jak brzmiało ostatnie zdanie Krzysztofa Krawczyka wypowiedziane do żony. Powiedział tylko trzy słowaWiemy, jak brzmiało ostatnie zdanie Krzysztofa Krawczyka wypowiedziane do żony. Powiedział tylko trzy słowaCzytaj dalej

Krzysztof Krawczyk i cudowne pożegnanie twórców TVN

Na oficjalnym Instagramie serialu możemy zobaczyć wzruszającą czołówkę, która różni się od tej, którą oglądamy zwykle w telewizji. Nagranie jest czarno-białe i od samego początku towarzyszy mu napis: „Krzysztof Krawczyk 1946-2021”.

Odcinek, w którym mogliśmy obejrzeć wyjątkowe pożegnanie, został wyemitowany we wtorek o 20:15, jeden dzień po śmierci wybitnego artysty.

Jak zwykle możemy wysłuchać nostalgicznej piosenki wykonanej przez legendę polskiej sceny, jednak teraz znaczenie jej słów staje się jeszcze bardziej dobitne. Zmarły artysta śpiewa o trudach, które spotykają nas w życiu i przez które musimy przebrnąć. Jednak zawsze jest jakieś światełko w tunelu i warto mieć nadzieję.

Specjalna czołówka wzbudziła wiele emocji widzów. Oddają hołd Krzysztofowi Krawczykowi

Pod instagramowym postem zawrzało od emocji. Jak widać, ten niezwykły hołd poruszył wielu widzów „Na wspólnej” i fanów piosenkarza. Okazuje się, że niektórzy nawet nie byli świadomi, że to Krzysztof Krawczyk wykonuje tytułowy utwór!

Pojawiły się głosy pełne wdzięczności - fani serialu docenili ten symboliczny i wzruszający gest, ponieważ był on nienachalny i wyrażał dużo szacunku dla zmarłego artysty. Internauci przyznali też, że ten odcinek oglądali z nieco większym smutkiem, ponieważ pozostawała w nich pamięć o przykrym wydarzeniu.

Śmierć Krzysztofa Krawczyka odbiła się ogromnym echem wśród wielu Polek i Polaków, pożegnał go nawet prezydent Andrzej Duda. Wciąż możemy czytać spływające z całej Polski kondolencje, a stratę po tak wspaniałym człowieku wielu będzie odczuwać jeszcze długo.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: instagram.com/nawspolnej_tvn

Następny artykuł