Seweryn Krajewski wyparł się nieślubnej córki. „Prawdopodobieństwo pokrewieństwa jest zerowe” Żródło: TRICOLORS/East News

Seweryn Krajewski wyparł się nieślubnej córki. „Prawdopodobieństwo pokrewieństwa jest zerowe”

28 Kwiecień 2021 Marta IdzikowskaMarta Idzikowska

Jak donoszą media, Seweryn Krajewski zajął się pisaniem książki o swoim życiu prywatnym. Artysta nie jest zbyt wylewny, jeśli chodzi o rodzinę i osobiste sprawy, jednak kilka faktów - mniej lub bardziej przyjemnych - wyszło na światło dzienne. Jednym z nich jest fakt, że piosenkarz ma nieślubną córkę, do której się nie przyznaje. Historia jest o tyle przykra, że mężczyzna wypowiadał się o swoim dziecku bardzo nieprzychylnie.

  • Seweryn Krajewski pisze książkę o swoim życiu
  • Piosenkarz ma nieślubną córkę, do której się nie przyznaje
  • Obydwoje wypowiadają się w mediach na temat swojej relacji
  • Gwiazdor bardzo nieprzychylnie ocenia swoje dziecko

Seweryna Krajewskiego zna chyba każdy Polak - przynajmniej z głosu, który śpiewa popularne i uwielbiane od lat piosenki, które zapisały się na trwałe w muzycznej historii naszego kraju.

Piosenkarz będący frontmanem zespołu Czerwone Gitary skupia się na karierze i raczej nie opowiada o swoim życiu prywatnym. Niektóre informacje wychodzą jednak na światło dzienne - na przykład to, że artysta ma nieślubną córkę - Julittę. Wokół ich relacji pojawiło się bardzo wiele kontrowersji....

Seweryn Krajewski i jego nieślubna córka. Piosenkarz wyrzeka się swojego dziecka

Do poczęcia kobiety miało dojść w latach 60. na festiwalu w Opolu, kiedy to gwiazdor poznał młodą kobietę, która zawróciła mu w głowie. Owocem tego romansu była właśnie Julitta.

Jak tłumaczyła w jednym z wywiadów, jej matka i ojciec nigdy nie stworzyli trwałego związku, który pozwoliłby na wspólne wychowywanie pociechy. Cały czas Krajewskiego zajmowały koncerty, kariera muzyczna i inne, niezwiązane z nieślubnym dzieckiem sprawy.

„Nasz nowy dom”: Katarzyna Dowbor nie wyremontowała domu rodzinie. Jaki był powód?„Nasz nowy dom”: Katarzyna Dowbor nie wyremontowała domu rodzinie. Jaki był powód?Czytaj dalej

Co jest wyjątkowo przykre, artysta przez wiele lat nie przyznawał się do ojcostwa. Jak jednak ustalił sąd, bezsprzecznie jest on biologicznym tatą Julitty - widnieje w jej akcie urodzenia, kobieta ma też jego nazwisko. Piosenkarz wciąż jednak idzie w zaparte i próbuje udowodnić, że Julitta nie jest jego dzieckiem.

Opublikowany przez Julittę Krajewską Środa, 26 kwietnia 2017

Seweryn Krajewski o córce: „Prawdopodobieństwo pokrewieństwa jest zerowe”

Jedna z prób pokazania, że cała sytuacja z nieślubną córką to próba manipulacji, miała miejsce, gdy Seweryn Krajewski udostępnił wyniki testów DNA, które miały wskazywać, że pokrewieństwo między nimi nie występuje.

- Chodzi o przemiłą, oczekującą na karierę piosenkarkę o imieniu - Julitta. Przedstawiam gorące i ostateczne wyniki badań DNA. Dla nieznających angielskiego zdradzę, że prawdopodobieństwo pokrewieństwa jest zerowe. Pozostaje z niecierpliwością oczekiwać na dalsze postępy tej skazanej niestety na karierę kobiety - napisał wtedy Krajewski.

Jak jednak udowodniła Julitta Krajewska, testy, które przedstawił ojciec były... fałszywe. Kobieta wielokrotnie podkreślała, że jej próby kontaktu z Sewerynem nie mają na celu uzyskania korzyści finansowych czy rozgłosu. Na co dzień córka piosenkarza jest księgową w Wielkiej Brytanii.

Opublikowany przez Julittę Krajewską Środa, 26 kwietnia 2017

Źródło: pomponik.pl, facebook.com/julitta.krajewska.5

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Następny artykuł