Swiatgwiazd.pl
fot. Rodzina zastępcza,"Gwiazdy z Polsatem", 2007/02/22, / Aleksandra Szwed, Misheel Jargalsaikhan, "Gala jubileuszowa 30 lat Telewizji Polsat", 2022/12/06, KAPiF

fot. Rodzina zastępcza,"Gwiazdy z Polsatem", 2007/02/22, / Aleksandra Szwed, Misheel Jargalsaikhan, "Gala jubileuszowa 30 lat Telewizji Polsat", 2022/12/06, KAPiF

Siostry z "Rodziny zastępczej" znowu razem. Aleksandra Szwed i Misheel Jargalsaikhan na wspólnym zdjęciu

7 Grudnia 2022

Autor tekstu:

Weronika Chmielewska

Podczas gali z okazji 30 lat Polsatu w Teatrze Wielkim zgromadziły się największe obecne i dawne gwiazdy stacji. Na ściance nie zabrakło Aleksandry Szwed i Misheel Jargalsaikhan, które występowały w serialu "Rodzina zastępcza".

Obyczajowa produkcja przez dekadę rozśmieszała i rozczulała widzów perypetiami rodziny Kwiatkowskich. Choć od zakończenia minęło ponad dziesięć lat, obsada nadal jest chętnie wspominana przez Polsat. Podczas wtorkowej gali nie mogło zabraknąć ich na wspólnym świętowaniu.

Aleksandra Szwed i Misheel Jargalsaikhan z "Rodziny zastępczej" razem na gali Polsatu

Gwiazdy z chęcią przybyły na uroczyste wydarzenie zaskakując eleganckimi kreacjami lub doborem towarzyszy. Przez ponad trzy dekady stacja telewizyjna powitała w swoich murach mnóstwo celebrytów, którzy dziś cieszą się ogromną popularnością.

Przed fotografami nie zabrakło obecnych gwiazd Polsatu m.in.: Izabeli Janachowskiej, Natalii Janoszek czy Adama Zdrójkowskiego. Zaproszenie przyjęły również przedstawicielki jednego z najpopularniejszych seriali stacji - "Rodzina zastępcza".

Aleksandra Szwed i Misheel Jargalsaikhan od wtorkowego poranka relacjonowały przygotowania do wyjątkowej gali w mediach społecznościowych. Przed dziennikarzami stanęły ramię w ramię jak za dawnych lat.

Serialowa "Eliza" pojawiła się w iście bajkowej kreacji z błękitnego tiulu, odkrywając przy tym ramiona. Jej "siostra" postawiła na długą dopasowaną kreację ze świecącego materiału. W takim wydaniu aktorki nie przypominały niesfornych bohaterek "Rodziny zastępczej".

Internauci z zachwytem komentowali kreacje obu gwiazd, powracając myślami do czasów ich dzieciństwa. Jedna z najdłużej emitowanych produkcji Polsatu towarzyszyła im przez wiele lat.

Jestem mega wdzięczna, że był to serial mojego dzieciństwa. Kocham te czasy absolutnie.

— Piękne kobiety z Was wyrosły.

— Do Rodziny zastępczej nadal chętnie wracam.

— Kochane siostry! Serial dzieciństwa! Zawsze nostalgicznie do Was wracam — wspominali internauci.

Jan Nowicki z żoną

Mówił, że to ją będzie trzymał za rękę, gdy będzie odchodził. Historia ostatniej miłości Jana Nowickiego

CZYTAJ DALEJ

Serialowe siostry zawalczyły o fortunę

Choć losy aktorek często rzucały je w inne rejony show-biznesu, niedawno miały okazję po raz kolejny spotkać się przy wspólnej pracy. Popularny program rozrywkowy "Ford Boyard" powrócił do widzów po ponad dekadzie, tym razem za sprawą platformy Viaplay.

Gwiazdy po raz kolejny stanęły do niełatwej rozgrywki o duże pieniądze. Wśród uczestników były również Aleksandra Szwed i Misheel Jargalsaikhan. Choć siostry z "Rodziny zastępczej" nie spotkały się we wspólnym odcinku, miały okazję porozmawiać o przygodzie podczas niedawnej gali.

Na co dzień Aleksandra Szwed z radością pojawia się na medialnych eventach, by opowiedzieć o nowych projektach i planach na przyszłość. Oprócz aktywności aktorskiej zajmuje się również śpiewaniem, projektowaniem kostiumów, a także wychowywaniem dwójki dzieci.

Misheel Jargalsaikhan oprócz filmowych angażów rozwija również sportową pasję. W mediach społecznościowych można zobaczyć jak radzi sobie podczas treningów boksu, a także podczas zajęć rozciągania na linie. Skończyła medycynę.

Od zakończenia "Rodziny zastępczej" minęło ponad dziesięć lat, a aktorki nadal kojarzone są ze słynnymi siostrami, które potrafiły narozrabiać. Podczas wtorkowej gali miały szansę powspominać wspólną pracę na planie, a także zapewnić garść melancholii dawnym odbiorcom serialu.

Zobacz zdjęcia:

Rodzina zastępcza

fot. "Gwiazdy z Polsatem", 2007/02/22, KAPiF

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Kasza na talerzu przedszkolaka

    Kasza na talerzu przedszkolaka

    CZYTAJ DALEJ

  2. Nie z partnerem, a z dziadkiem pojawiła się na gali Polsatu. Tak uroczych zdjęć Moniki i Leszka Millerów jeszcze nie widzieliśmy

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl.

Marcin Kołodyński i Monika Mrozowska, kadr z: "Rodzina zastępcza", Polsat (2001)

Gdy zginął, miał zaledwie 21 lat. Historia Marcina Kołodyńskiego, serialowego chłopaka Majki z "Rodziny zastępczej"

Był zdolnym, świetnie zapowiadającym się młodym człowiekiem. Mimo że dopiero rozwijał swoją karierę w mediach, zdążył sporo osiągnąć. Prowadził programy rozrywkowe, zagrał też w uwielbianym serialu "Rodzina zastępcza". Niestety, zginął w tragicznym wypadku. Jego śmierć została upamiętniona we wspaniały sposób.

Zobacz galerię >

Tagi:

Weronika ChmielewskaAutor

Interesuję się sportem, w szczególności siatkówką. Lubię gotować i oglądać filmy oraz seriale. Uwielbiam uniwersum MARVELA.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Dariusz Wieteska, Urszula Zawadzka-Wieteska

Życie Gwiazd

Dariusz Wieteska po 8 latach miał rozstać się z żoną. Od dawna nie pokazywali się wspólnie

Czytaj więcej >
Krystyna Rutkowska-Ulewicz, fot. KAPiF

Życie Gwiazd

Krystyna Rutkowska-Ulewicz zasłynęła rolą w "Niani". Do końca życia miała "apetyt na role"

Czytaj więcej >
Krzysztof Skiba

Życie Gwiazd

Krzysztof Skiba w pierwszym wywiadzie z młodszą o 26 lat partnerką. "To nie była łatwa decyzja"

Czytaj więcej >
Andzej Chyra

Życie Gwiazd

Wywiad Andrzeja Chyry przerwał jego syn. "Rodzinne nieporozumienie"

Czytaj więcej >
Paweł Krucz

Życie Gwiazd

Paweł Krucz grał Błażeja w "Pierwszej miłości". Wiemy, co dzieje się z aktorem

Czytaj więcej >
Paulina Smaszcz

Życie Gwiazd

Paulina Smaszcz udostępniła serię zdjęć z Maciejem Kurzajewskim. "Ponieważ nie mam szansy złożyć ci życzeń inną drogą"

Czytaj więcej >