Swiatgwiazd.pl
Twoja Twarz Brzmi Znajomo

instagram.com/twojatwarzbrzmiznajomo

Siostrzenica Mateusza Morawieckiego wystąpi w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

10 Września 2021

Autor tekstu:

Weronika Wasiak

Udostępnij:

Już dziś wieczorem Polsat wyemituje pierwszy odcinek 15. edycji show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Zupełnie niedawno widzowie mieli możliwość poznać listę gwiazd, które tym razem zmierzą się z wyzwaniem. Ku zaskoczeniu wielu, wśród nich znalazła się... siostrzenica Mateusza Morawieckiego!

Jak na udział Klary Williams w hicie Polsatu zareagowali bliscy, a w szczególności Mateusz Morawiecki? Super Express dotarł do osoby z jej bliskiego otoczenia, która zdradziła wiele szczegółów.

Rusza 15. edycja "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

Przypomnijmy, że już dziś (tj. 10 września) o godzinie 20:05 Polsat wyemituje pierwszy odcinek najnowszego sezonu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Tym razem czeka na widzów sporo zmian i to nie tylko w samych uczestnikach, którzy zresztą wymieniają się w każdej edycji.

Niemałe rewolucje zadziały się również w składzie jury. Po tym, jak Kacper Kuszewski i Adam Strycharczuk zrezygnowali z dalszego sędziowania w show, producenci wybrali na ich miejsce nowe gwiazdy. Przy jurorskim stole zasiadać od teraz będą Michał Wiśniewski i Gromee.

Nasz nowy dom

„Nasz nowy dom”: Matka umierała na oczach dzieci. Poruszająca historia uczestników

CZYTAJ DALEJ

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Poza tym o główną nagrodę walczyć będą: Paulina Sykut-Jeżyna, Barbara Kurdej-Szatan, Robert Janowski, Katarzyna Łaska, Chris Cugowski, Tomasz Ciachorowski, Adam Zdrójkowski i Klara Williams. To ostatnie nazwisko wzbudziło szczególne poruszenie w opinii publicznej. Kim jest piękna blondynka?

Krewna Mateusza Morawieckiego w show Polsatu

Klara Williams może być już znana widzom Polsatu jako aktorka, obecnie grająca w "Pierwszej miłości". Teraz czeka ją kolejne wyzwanie, które z uwagi na znanego wszystkim krewnego, może być wyjątkowo komentowane przez widzów.

Jak podaje Super Express, Klara Williams jest córką siostry premiera Mateusza Morawieckiego. Chociaż jej wuj jest wiceprezesem Prawa i Sprawiedliwości, ona sama stara się unikać tematów politycznych na forum publicznym.

Trudno jednak zaprzeczyć, że wszystkich zaciekawiła reakcja rodziny Mateusza Morawieckiego, a także jego samego, na udział w show stacji będącej konkurencją dla TVP. Źródło Super Expressu zdradziło, że wszyscy szczerze ją wspierają, chociaż nie każdy może mówić o tym głośno.

- Wszyscy w klanie Morawieckich wspierają Klarę, choć nie wszyscy chcą i mogą o tym głośno mówić. Nikt nie chce, żeby w jakikolwiek sposób była utożsamiana z działalnością pozakulturową. Klara idzie swoją drogą, a ma do tego najśmielsze prawo! Wszyscy kibicujemy Klarze, żeby w programie zaszła jak najdalej i żeby spełniała się życiowo - wyznaje w rozmowie z Super Expressem osoba z bliskiego otoczenia Klary.

Nietrudno się domyślić, że Mateusz Morawiecki siostrzenicy będzie kibicował raczej z kanapy w salonie aniżeli z trybun dla publiczności.


Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  • Kinga Rusin i Marek Kujawa świętują rocznicę związku. Wybrali wyjątkowe miejsce

  • Dom Adama z „Sanatorium miłości” zostanie sprzedany? Senior martwi się o chorą matkę

  • Sylwia Nowak o tragicznej śmierci teściów. Dramat rozegrał się kilka miesięcy po jej ślubie

Źródło: Plejada

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Czy jesteś dużym fanem "Tańca z gwiazdami"?

Pytanie 1 z 5

W którym roku wyemitowano pierwszą polską edycję "Tańca z gwiazdami"?

Weronika Wasiak

Interesuję się zdrowym żywieniem, dziennikarstwem i psychologią. Najważniejsze w życiu są dla mnie relacje międzyludzkie i odkrywanie tego, co nieznane. Cenię sobie pozyskiwanie nowych doświadczeń.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Plotki

Marek Piekarczyk złamał zasady "The Voice of Poland". Wcisnął przycisk innego trenera

Czytaj więcej >

Plotki

Nie żyje John Challis. Rodzina potwierdziła smutne wieści

Czytaj więcej >

Plotki

Ewa Chodakowska szczerze o dzieciach. Nie chce zostać mamą

Czytaj więcej >
Zbigniew Zamachowski

Plotki

Zbigniew Zamachowski ze swoją koleżanką przyłapani na ratowaniu ślimaka

Czytaj więcej >
Tadeusz Sznuk

Plotki

Tadeusz Sznuk odpowiedział, co znajduje się w kuferkach finalistów "Jeden z dziesięciu"

Czytaj więcej >
Barbara Sienkiewicz

Plotki

Co obecnie słychać u Barbary Sienkiewicz? Doniesienia niepokoją

Czytaj więcej >