Swiatgwiazd.pl
Karol Laura YT

YouTube / TVN7

Ślub od pierwszego wejrzenia: Laura pokazała wymowne zdjęcie. Podpis sugeruje zaręczyny

5 Lipca 2021

Autor tekstu:

Mateusz Wolny

Udostępnij:

Życie potrafi zaskakiwać. Przekonali się o tym ostatnio producenci programu Ślub od pierwszego wejrzenia. Okazuje się, że specjaliści popełnili błąd i źle dopasowali pary. Karol i Laura, mimo że na początku wzięli ślub z innymi partnerami, koniec końców nie wytrzymali w swoich przysięgach.

  • Ślub od pierwszego wejrzenia to program, który budzi kontrowersje

  • Uczestnicy często nie wytrzymują i wnoszą o rozwód

  • Znani z programu Karol i Laura prawdopodobnie zaręczyli się

Mówi się, że programy typu reality show często są reżyserowane, ale w tym wypadku producenci długo dobierają nowych partnerów do siebie. Jednak, jak się okazuje, nie zawsze trafiają w dziesiątkę. Przykładem takiej wpadki są Laura i Karol.

Ślub od pierwszego wejrzenia - kontrowersje

Ślub od pierwszego wejrzenia to hitowy program emitowany początkowo na TVN, a teraz na TVN 7. Właśnie zakończył się 5. sezon, a produkcja już zapowiedziała 6. serię! Show jest na tyle wyjątkowe, że doczekało się takiej samej liczby fanów, co przeciwników.

Program polega na tym, że specjaliści dobierają do siebie poszukujących drugiej połówki ludzi na podstawie ich preferencji i testów psychologicznych. Para potem bierze ślub bez możliwości wcześniejszego spotkania. Jak dotąd, niestety niewiele związków z programu przetrwało. Jednak ci, którym się udało, to prawdziwi szczęściarze.

Ida Nowakowska

Ida Nowakowska opowiedziała o swoim porodzie. Jest wdzięczna mężowi za wsparcie

CZYTAJ DALEJ

Karol i Laura - historia miłosna

Karol i Laura wycięli niezły numer twórcom Ślubu od pierwszego wejrzenia i pokazali, że niewłaściwie dobrali uczestników do siebie. Początkowo Laura miała być żoną Maćka, a Karol zgodził się trwać w zdrowiu i w chorobie u boku Igi.

Obie pary krótko po ślubie zdecydowały się złożyć papiery rozwodowe. Nic dziwnego. Już w programie było widać, że nie są sobie pisani. Widzowie mogli obserwować ich częste kłótnie. Okazuje się, że prawdziwej miłości nie musieli szukać daleko.

Karol i Laura, którzy początkowo zostali dopasowani do innych małżonków, ogłosili, że są parą. Od momentu, gdy przyłapano ich na romantycznym spacerze w centrum handlowym, fani serialu nie mogli doczekać się oficjalnego potwierdzenia ich miłości.

Dociekliwi obserwatorzy z zapartym tchem śledzili media społecznościowe Karola i Laury. Wreszcie się doczekali, bowiem kobieta zamieściła Instastory, które naturalnie zniknęło po 24 godzinach, na którym widnieje ogromny bukiet róż i napis "she said yes".

Enigmatyczny post jednak nie dostarcza wystarczających odpowiedzi. Nie do końca wiadomo, że chodzi o Karola i Laurę, jednak fani nie ustają w kibicowaniu tej wyjątkowej miłości, która z początku nie przyszła do głowy nawet specjalistom z programu.

Ślub od pierwszego wejrzenia

Ślub od pierwszego wejrzenia

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Pomponik

Podobne artykuły

Sara Müldner z "Na dobre i na złe"

Życie gwiazd

Jak dziś wygląda Sara Müldner? Była gwiazdą "Na dobre i na złe"

Czytaj więcej >
Piotr Fronczewski

Życie gwiazd

Piotr Fronczewski poświęca dużo czasu rodzinie. Nie chce popełnić błędu sprzed lat

Czytaj więcej >
Jolanta Fraszyńska

Życie gwiazd

Jolanta Fraszyńska szykuje się do ślubu. Kim jest jej wybranek?

Czytaj więcej >
Zdzisław pokazał ukochaną

Życie gwiazd

„Sanatorium miłości”: Zdzisław pochwalił się ukochaną

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Cezary Pazura prezentuje umięśnioną klatę na Instagramie żony. Fani zaniemówili

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Cezary Pazura świętuje 12 urodziny córki. Pokazał urocze zdjęcia

Czytaj więcej >