Swiatgwiazd.pl
Kamil Durczok

TRICOLORS/East News

Smutne doniesienia o synu Kamila Durczoka. Chodzi o spadek dziennikarza

26 Listopada 2021

(Ostatnia zmiana: 6 Grudnia 2021)

Autor tekstu:

Weronika Wasiak

Udostępnij:

Smutne doniesienia o synu Kamila Durczoka nagle obiegły kolorową prasę. Okazało się, że chłopak jest jedynym spadkobiercą majątku dziennikarza. Niestety, może to oznaczać dla niego wiele problemów.

Kamil Durczok odszedł nagle w połowie listopada. Zostawił po sobie ogromny smutek, ale też spory majątek i... wielkie długi. Jego syn, Kamil Dufek-Durczok, ma być jedynym spadkobiercą. Co to oznacza dla młodego mężczyzny?

Śmierć Kamila Durczoka

16 listopada polskie media obiegła dramatyczna wiadomość - nie żyje Kamil Durczok, były dziennikarz TVP i TVP. Zmarł w szpitalu nad ranem, a trafił do niego kilkanaście godzin wcześniej.

19 listopada odbył się pogrzeb, w którym, na prośbę najbliższej rodziny, prasa nie wzięła udziału. Tuż po śmierci dziennikarza media zaczęły zalewać informacje o jego ostatnich chwilach czy przyczynie śmierci. Teraz pojawiły się niebywałe doniesienia o jego synu.

Sławomir

Sławomir i Kajra planują przeprowadzkę? Zdumiewające informacje

CZYTAJ DALEJ

Smutne informacje o synu Kamila Durczoka

Jak donosi Jastrząb Post, Kamil Durczok nie spisał testamentu, co oznacza, że jedynym spadkobiercą jego majątku jest pierworodny syn - Kamil Dufek-Durczok. Dziennikarz zostawił jednak po sobie nie tylko spory majątek.

- Jego jedynym spadkobiercą w naturalny sposób staje się syn – Kamil junior. To on będzie musiał teraz zdecydować, czy przyjmuje spadek, na który składają się nie tylko nieruchomości, ale i długi. I to ogromne - zdradziła w rozmowie z Pomponikiem osoba bliska rodzinie Kamila Durczoka.

Długi mogą ponoć nawet przewyższać wartość majątku. Z doniesień tabloidu wynika, że syn dziennikarza miał rozważać zrzeczenie się spadku, by uniknąć konieczności spłaty długów po ojcu. Nie jest to jednak takie proste.

Chłopak mógł tego dokonać jedynie poprzez spisanie umowy w akcie notarialnym pomiędzy nim a ojcem, co w chwili obecnej jest niemożliwe. Jeżeli więc Kamil Junior nie zmieni zdania o zrzeknięciu się majątku, czeka go długa i niełatwa droga, by tego dokonać.

- Artykuł 1012 kodeksu cywilnego w takim przypadku przewiduje 3 wyjścia. Wspomniane już odrzucenie, lub przyjęcie spadku z ograniczeniem odpowiedzialności, lub bez ograniczania odpowiedzialności, czyli również z pozostawionymi długami - przekazuje Jastrząb Post.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

1. Bolesny apel Kingi Rusin, potrzebna jest pilna pomoc. Liczy się każda godzina, zagrożenie zdrowia i życia
2. Smutne doniesienia o Agacie Kuleszy. Fani nie mieli pojęcia, że jest tak źle. Współczujemy
3. Dagmara Kaźmierska pogrążona w modlitwie, wciąż ma nadzieję na szczęśliwy finał. "Składam ręce do Boga"

źródło: Jastrząb Post, Pomponik

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl.

Ile wiesz o programie "Mam Talent"?

Pytanie 1 z 7

W którym roku premierę miała polska wersja "Mam Talent"?

Niebywałe, jak w młodości wyglądali aktorzy "M jak miłość". Niektórych ciężko rozpoznać

Slajd 1 z 5

Katarzyna Cichopek

W serialu "M jak miłość" Kasia Cichopek wciela się w postać Kingi, żony Piotrka Zduńskiego. Widzowie mogą śledzić jej wątek od samego początku. Obecnie Cichopek skupia się również na prowadzeniu "Pytania na śniadanie".

Weronika WasiakAutor

Interesuję się zdrowym żywieniem, dziennikarstwem i psychologią. Najważniejsze w życiu są dla mnie relacje międzyludzkie i odkrywanie tego, co nieznane. Cenię sobie pozyskiwanie nowych doświadczeń.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Plotki

Niepokojące wieści ws. Tomasza Karolaka. Gwiazdor dementuje plotki o wypadku

Czytaj więcej >

Plotki

Wyszło na jaw, ile Dagmara Kaźmierska ma lat. Zaskakujące?

Czytaj więcej >

Plotki

Tomaszewska zaliczyła faux-pas w "Pytaniu na śniadanie". "Zapomnijcie o tym"

Czytaj więcej >

Plotki

Koniec "M jak miłość" w 2021 roku. Znamy datę emisji ostatniego odcinka

Czytaj więcej >

Plotki

Marta Manowska spędza czas w górach. Nie jest sama

Czytaj więcej >

Plotki

Burza pod zdjęciem Radosława Majdana. Internauci bezlitośni

Czytaj więcej >