Syn Anny Przybylskiej świętował komunię. W sieci ukazało się zdjęcie Żródło: TRICOLORS/East News

Syn Anny Przybylskiej świętował komunię. W sieci ukazało się zdjęcie

3 Maj 2021 Karol OsińskiKarol Osiński

Syn Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka, Jan świętował przyjęcie sakramentu pierwszej komunii świętej. Jego ciocia, Agnieszka Kubera opublikowała z tej okazji na Instagramie zdjęcie, którym ukazała kameralne przyjęcie ze święta chłopca. 10-latek do bólu przypomina swoją mamę.

  • Syn Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka świętował komunię świętą
  • Po przyjęciu sakramentu odbyło się kameralne przyjęcie z tej okazji, co udokumentowała na Instagramie Agnieszka Kubera
  • Na uroczystości obecna była narzeczona Bieniuka, Zuzanna Pactwa

Przyjęcie sakramentu pierwszej komunii świętej to wyjątkowa chwila dla każdego człowieka. 10-letni synek Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka 1 maja poczuł ją na własnej skórze. Jego tata zadbał o to, by porządnie zapamiętał swoje święto.

Syn Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka przyjął pierwszą komunię świętą

Anna Przybylska i Jarosław Bieniuk stanowili bardzo udany i długi związek. Para doczekała się trójki dzieci: córki Oliwii oraz synków: Szymona i Jana. Ostatnia z wymienionych pociech dwa dni temu przyjęła po raz pierwszy sakrament komunii świętej.

Jakiś czas temu Jarosław Bieniuk poinformował na swoim Instagramie, że maj będzie dla niego „zakręconym” miesiącem. A to wszystko za sprawą wyjątkowych dni dla jego dzieci, a jednym z nich była właśnie komunia Jasia.

Już wkrótce jego starszy syn Szymon przystąpi do egzaminów ósmoklasisty, a córka, Oliwia do matur. Piłkarz całym sercem wspiera swoje pociechy, ale nie tylko on.

„Ślub od pierwszego wejrzenia”: mama Łukasza publicznie krytykuje Oliwię? Plotek.pl donosi: „Wtyka pani nos w nie swoje sprawy”„Ślub od pierwszego wejrzenia”: mama Łukasza publicznie krytykuje Oliwię? Plotek.pl donosi: „Wtyka pani nos w nie swoje sprawy”Czytaj dalej

Na uroczystości komunijnej obecna była także siostra Anny Przybylskiej, Agnieszka Kubera, która opublikowała na Instagramie zdjęcie z kameralnego przyjęcia, które odbyło się po uroczystości kościelnej.

Poza nimi przy stole obecni byli także: babcia oraz starsze rodzeństwo. Nie zabrakło również narzeczonej Jarosława Bieniuka, Zuzanny Pactwy, która opublikowała na Instagramie krótką relację z przyjęcia. 10-latek przyjął pierwszą komunię świętą w kościele Chrystusa Króla w Gdyni.

Związki Jarosława Bieniuka

Kiedy w 2014 roku kraj obiegła informacja o śmierci Anny Przybylskiej, która zmagała się z nowotworem, w mediach rozpoczęła się żałoba, która trwała przez bardzo długi czas. Jej ukochany Jarosław Bieniuk długo nie mógł się otrząsnąć, jednak zrozumiał, że życie toczy się dalej.

Po jakimś czasie związał się z tancerką Martyną Gliwińską, z którą doczekał się synka Kazimierza. Ich związek nie przetrwał tak długo, jak podejrzewano. Jednak piłkarz nie zamierzał próżnować w sprawach sercowych.

Na początku tego roku na jaw wyszedł kolejny związek Bieniuka. Obecnie zaręczony jest z modelką Zuzanną Pactwą, z którą łączy go bardzo silne uczucie, o czym zakochani na bieżąco informują w mediach społecznościowych.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: kobieta.wp.pl

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Następny artykuł