Swiatgwiazd.pl
Jan Englert - syn w szpitalu

TRICOLORS/East News

Syn Jana Englerta trafił do szpitala. "Jest osłabiony, ale powoli odzyskuje siły"

23 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Barbara Bujar

Udostępnij:

Ostatnie dni nie były łatwe dla Jana Englerta, którego syn trafił do szpitala. Lekarze zdiagnozowali u Tomasza COVID-19, a jego stan był bardzo poważny. Aktor bardzo martwił się o chłopaka. Na szczęście medycy pozwolili mu na opuszczenie plac&oacut

  • Jan Englert jest ojcem czworga dzieci – Tomasza, Magdaleny, Katarzyny i Heleny

  • Jedyny syn aktora trafił niedawno do szpitala. Lekarze zdiagnozowali u niego COVID-19

  • Tomasz Englert opuścił już placówkę. Jak się czuje?

Jan Englert jest jednym z najpopularniejszych aktorów w Polsce, którego widzowie doskonale kojarzę z takich produkcji jak „Przepis na życie”, „Katyń” czy „Ambasada”. Ostatnie dni były dla niego wyjątkowo trudne. W mediach pojawiły się informacje o hospitalizacji syna aktora.

Dzieci Jana Englerta

Jan Englert dwukrotnie stawał na ślubnym kobiercu. Jego pierwszą żoną była Barbara Sołtysik, z którą aktor doczekał się trojga dzieci – syna Tomasza oraz córek bliźniaczek Katarzyny i Magdaleny. Owocem jego małżeństwa z Beatą Ścibakówną jest natomiast Helena.

Jan Englert nie był wzorowym ojcem. W jego życiu na pierwszy plan wysuwała się bowiem kariera zawodowa. Akor zdał sobie z tego sprawę, gdy jego dzieci były już dorosłe. Wciąż stara się zrekompensować im stracony czas.

Naprawiając relację z dorosłym dziś synem, Jan Englert postanowił wyciągnąć do niego pomocną dłoń i zaproponować mu pracę. Jak podaje Super Express, chłopak przez jakiś czas rzeczywiście pracował jako fotograf w Teatrze Narodowym. Szybko stwierdził jednak, że nie jest to praca jego marzeń.

- Stwierdziłem, że jeśli będę tak żył dalej, umrę jako bogaty i nieszczęśliwy człowiek, który nie bardzo wiedział, po co to wszystko robi. Zrezygnowałem z pracy – mówił Tomasz Englert cytowany przez tygodnik „Na żywo”.

Syn Jana Englerta trafił do szpitala

Rezygnacja z pracy to nie jedyna zaskakująca wiadomość, którą Tomasz Englert przekazał niedawno swoim najbliższym. Okazuje się, że rodzina chłopaka miała dodatkowe powody do niepokoju. Tomasz otrzymał bowiem pozytywny wynik testu na koronawirusa. Niedługo po tym trafił do szpitala.

Początkowo stan Tomasza Englerta był bardzo poważny. Z czasem lekarzom udało się go jednak ustabilizować. Jak podaje tygodnik „Na żywo”, chłopakowi pozwolono już na opuszczenie placówki. Jego ojciec nie kryje z tego powodu radości.

- Choroba miała u niego tak poważny przebieg, że niezbędna okazała się kilkudniowa hospitalizacja. Na szczęście niedawno mógł opuścić szpital. Jest osłabiony, ale powoli odzyskuje siły – czytamy w „Na Żywo”.

Ani Jan Englert, ani jego syn Tomasz, nie odnieśli się do tych doniesień.

Jan Englert – kim jest?

Jan Englert urodził się 11 maja 1943 roku w Warszawie. Jest absolwentem Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej. Widzowie znają go z takich produkcji jak: „Piłkarski poker”, „Matki, żony i kochanki”, „Katyń” oraz „Przepis na życie”.

Od 1998 roku żoną Jana Englerta jest aktorka Beata Ścibakówna. Dwa lata po ślubie para doczekała się jedynej wspólnej córki Heleny. Młoda kobieta skończy w tym roku 21 lat.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  • Andrzej Kosmala opublikował przejmujące nagranie. „Niedługo do was dołączę”

  • Wyszło na jaw, jak zachowują się gwiazdy programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" za kulisami

  • Ewa Krawczyk przeżywa śmierć męża: „śpię na jego połowie łóżka”

Źródło: Super Express, Pomponik

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

undefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefined

Barbara Bujar

Redaktor serwisu swiatgwiazd.pl. Prywatnie wielbicielka górskich wędrówek, sportów zimowych i dobrej książki. Lubi podejmować się nowych wyzwań i ceni sobie możliwość rozwoju.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Życie gwiazd

Andrzej Piaseczny w "TzG" nawiązał do słów ojca Andrzeja Dudy

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Gabriela Muskała i Zbigniew Zamachowski ratowali ślimaka pod domem aktora

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Kasia Dąbrowska z "Na dobre i na złe" pokazała niepokojące zdjęcie

Czytaj więcej >
nie żyje

Życie gwiazd

Nie żyje Zofia Bielewicz, aktorka znana ze "Świata według Kiepskich"

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Fan zapytał Kossakowskiego o rozstanie z Martyną. Wywiązała się dyskusja

Czytaj więcej >
Donald Tusk

Życie gwiazd

Poznajecie? Teraz ma 64 lata. Donald Tusk w dzieciństwie zachwycał burzą loków

Czytaj więcej >