Swiatgwiazd.pl
Syn Krzysztofa Krawczyka

fot. facebook.com/marian.lichtman

Syn Krzysztofa Krawczyka zaśpiewał poruszającą piosenkę

5 Października 2021

Autor tekstu:

Karol Osiński

Udostępnij:

Marian Lichtman udostępnił na swoim Facebooku nagranie, jak syn Krzysztofa Krawczyka śpiewa piosenkę zatytułowaną „Tato”. Zadedykował ją oczywiście swojemu zmarłemu ojcu, a pod wideo pojawiło się mnóstwo komentarzy od poruszonych internautów. Junior sprawił, że niejednej osobie pociekły łzy. Autor publikacji w rozmowie ze Światem Gwiazd zdradził tajniki powstawania utworu.

Nie od dziś wiadomo, że Krzysztof Krawczyk junior ma niezwykły talent do śpiewu. Teraz zdecydował się na fantastyczny gest, nagrywając piosenkę dla swojego ojca.

Krzysztof Krawczyk junior zaśpiewał piosenkę, zadedykowaną ojcu

Kilka miesięcy temu Krzysztof Krawczyk junior na poważnie rozpoczął swoją karierę muzyczną, co tylko utwierdza wszystkich w przekonaniu, że chciałby kontynuować dzieło, które przez dekady tworzył jego tata. Mieliśmy okazję usłyszeć wokal juniora podczas występów na ulicy Piotrkowskiej w Łodzi, czym przyciągał do siebie wielu przechodniów.

Jakiś czas temu kraj obiegła informacja, że Krzysztof junior nagrał piosenkę zadedykowaną dla swojego taty, pt. „Tato”. Dziś po południu Marian Lichtman udostępnił na swoim Facebooku nagranie, na którym syn legendarnego piosenkarza wykonuje fragment omawianego utworu.

Katarzyna Dowbor o programie "Nasz nowy dom"

"Nasz Nowy Dom": Ile trwa remont i czy rodziny muszą płacić za udział? Katarzyna Dowbor zdradziła nam całą prawdę i zdementowała plotki

CZYTAJ DALEJ

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:- Igor Krawczyk wykonuje piosenkę :Tato: przy słynnym mikrofonie - napisał słynny Trubadur.

Marian Lichtman o powstawaniu piosenki „Tato”

Marian Lichtman w wywiadzie dla Świata Gwiazd udzielił kilku informacji i ciekawostek na temat powstawania utworu. Okazuje się, że to właśnie on jest autorem słów wykonanej przez Krzysztofa juniora piosenki. Wszystko odbywało się w stałych konsultacjach z synem zmarłej w kwietniu gwiazdy.

- Krzysiu powiedział, że ma taką potrzebę. Pokazałem mu ten tekst i zapytałem, czy jest w stanie coś takiego wykonać. Okazało się, że on tylko na to czekał, gdyż bardzo tęskni za swoim tatą. On z nim rozmawia, śpiewając tę piosenkę - mówi Marian Lichtman.

Opublikowane przez Trubadura nagranie wywołało falę emocji, które mocno towarzyszyły zarówno jemu, jak i Krzysztofowi juniorowi w trakcie pisania tekstu do omawianej piosenki.

- Krzysiu to śpiewa, a ja wraz z nim. To tak jakby on oddawał hołd swojemu tacie poprzez te dźwięki i nuty. To się naprawdę udało - dodaje basista Trubadurów.

Pytany o „słynny mikrofon”, odparł, że jest to sprzęt, który został zauważony przy pamiętnej akcji #hot16challenge i nazwany przez wielu ludzi pralką. Krzysztofowi juniorowi miał się spodobać widoczny na nagraniu mikrofon i zapragnął wykonać tę piosenkę właśnie przy nim. Marian Lichtman bez problemu udostępnił synowi swojego przyjaciela studio.

Fani podekscytowani wykonaniem utworu przez Krzysztofa Krawczyka juniora

Emocje udzieliły się nie tylko autorowi tekstu oraz wokaliście, ale przede wszystkim fanom, którzy w komentarzach pod zamieszczonym nagraniem wyrazili zachwyt i wzruszenie zaistniałą sytuacją.

- Bardzo ładna piosenka, piękny delikatny głos brawo Krzysiu juniorze,

- Tęsknota… Krzysiu…

- Fajna muzyczna rozmowa rodzinna - czytamy w komentarzach.

A wy, jak zapatrujecie się na zadedykowany zmarłemu tacie utwór syna Krzysztofa Krawczyka?

Zobacz wideo:

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

1. Grzegorz Markowski z córką proszą o pomoc. Niepokojące wieści
2. Zrobili zdjęcie Rozenek. Fani porażeni widokiem: "Aż człowieka odrzuca"
3. Pamiętacie Wioletkę z "Rancza"? Zrobili jej zdjęcia, ale się zmieniła

Źródło: Świat Gwiazd, FacebookJeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl.

Jak dużo wiesz o polskich gwiazdach? Najtrudniejszy quiz w sieci

Pytanie 1 z 6

Gdzie urodziła się Doda?
Karol OsińskiAutor

Redaktor serwisu swiatgwiazd.pl. Wielbiciel piłki nożnej, dobrej książki i filmu. Wcześniej czerpałem doświadczenie w radiu, gazecie oraz sportowych serwisach internetowych.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Wywiady

Honorata Witańska apeluje do Polaków, by nie bali się prosić o pomoc. "Wystarczy jeden krok"

Czytaj więcej >

Wywiady

Tylko u nas: Greta Burzyńska w pierwszym wywiadzie po coming oucie. "Wiem, że każdy ma prawo kochać"

Czytaj więcej >

Wywiady

Tylko u nas: Gwiazdy komentują galę Antka Królikowskiego. "Otacza się złymi ludźmi"

Czytaj więcej >

Wywiady

Joanna Jabłczyńska – aktorka i prawniczka. "Zrobiłam z tego atut”

Czytaj więcej >
Joanna Bartel

Wywiady

Joanna Bartel o cukrzycy, szczepionkach i zmarłych kolegach z branży

Czytaj więcej >

Wywiady

Mandaryna o mocnym wpisie syna. "Coraz trudniej żyje się w tym kraju"

Czytaj więcej >