Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Syn Steczkowskiej o przegranej Luny. Leon nie miał dla niej litości
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 08.05.2024 11:20

Syn Steczkowskiej o przegranej Luny. Leon nie miał dla niej litości

Syn Steczkowskiej o przegranej Luny
fot. KAPiF/YouTube

Luna ma już za sobą pierwszy występ na Eurowizji. Okazało się, że reprezentantka Polski nie zakwalifikowała się dalej. Jej porażkę postanowił skomentować złośliwie syn Justyny Steczkowskiej.

Luna nie dostała się do finału Eurowizji

W dniu 7 maja w Szwecji odbyła się eliminacja półfinałowa 68. Konkursu Piosenki Eurowizji, na której wystąpiła reprezentantka Polski, Luna. Miała ona duże oczekiwania związane z tym występem, jednak niestety nie udało jej się przekonać widowni, od której zależał wynik. Niestety, artystka nie zakwalifikowała się do finału Eurowizji 2024.  

Luna była tak zaskoczona i zdenerwowana tym wynikiem, że nawet nie pojawiła się na zaplanowanej konferencji prasowej dla mediów. Bezpośrednio po ogłoszeniu wyników udała się do hotelu.

Warto przypomnieć, że główną rywalką Luny do reprezentowania Polski w konkursie Eurowizji była Justyna Steczkowska. 

Leon Myszkowski wydał oświadczenie. Nie mieści się w głowie, co działo się na SOR. „Misja zakończona niepowodzeniem” Syn Justyny Steczkowskiej znowu trafił do szpitala. Jego ukochana alarmuje: "Będą ciąć"

Justyna Steczkowska o zwycięstwie Luny w preselekcjach

Po ogłoszeniu wyników polskich preselekcji Justyna Steczkowska znalazła sposób, aby przekuć swoją porażkę w sukces finansowy. Natychmiast po tym wydarzeniu ogłosiła swoją wielką koncertową produkcję w warszawskiej hali Torwar.

Już dziś zapraszam Was na jedyny koncert w Warszawie (COS - Torwar), który nosi tytuł „WITCH-ER”, na którym już jesienią będziecie mogli zobaczyć, (mam nadzieję) wspaniałe show mojej nowej płyty, nad którą pracuję, a którym „Witch-er Tarohoro” jest pierwszym singlem - napisała. 

W swoim post scriptum Justyna Steczkowska odniosła się krótko do zwycięstwa Luny. Zaapelowała do swoich fanów, aby nie krytykowali młodej wokalistki.

Nie hejtujcie Luny proszę. Nie jest łatwo nieść na sobie taką odpowiedzialność, a jeżeli już dziś będziecie podcinać jej skrzydła to trudno będzie się wznieść ponad tak ciężką energię i dać dobre eurowizyjne show - napisała artystka.
 

Po tym jak Luna nie zakwalifikowała się do finału, jej porażkę postanowił ocenić Leon Myszkowski. 

Eurowizja 2024: Leon Myszkowski skomentował porażkę Luny

W tym roku Justyna Steczkowska i Luna konkurowały na etapie kwalifikacji do 68. Konkursu Piosenki Eurowizji. Doświadczona artystka przegrała z młodszą konkurentką tylko o jeden punkt.

Zabrakło mi jednego, bo przegrałam z Luną rzeczywiście jednym punktem, bo Telewizja Polska dała mi zero punktów i przez to właśnie przegrałam. [...] Jest to w pewnym sensie zadziwiające, ponieważ było to gotowe show. Stawiali na mnie nie tylko Polacy, którzy w jakiejś części mnie kochają i w jakiejś tam nienawidzą, ale ludzie, którzy nigdy wcześniej nie słyszeli Justyny Steczkowskiej, którzy mieszkają w Europie, punktują, oglądają, szukają, oceniają i tak dalej... — wyjaśniła Justyna Steczkowska w rozmowie z Małgorzatą Domagalik na "Kanale Sportowym".

Syn Justyny Steczkowskiej zdecydował się skomentować porażkę Luny po półfinale Eurowizji 2024. Wrzucił na InstaStories tabelę z wynikami krajów zakwalifikowanych do finału, gdzie Polska niestety się nie znalazła.

Ups — napisał Leon Myszkowski i dodał uśmiechniętą odwróconą emotikonę.

A wy co myślicie o występie Luny?

Syn Steczkowskiej o przegranej Luny, fot. Instagram
Syn Steczkowskiej o przegranej Luny, fot. Instagram
Leon Myszkowski, fot. KAPiF
Leon Myszkowski, fot. KAPiF