Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Leon Myszkowski

Leon Myszkowski

__Leon Myszkowski__ - urodzony 1 września 2000 syn polskiej piosenkarki Justyny Steczkowskiej oraz architekta Macieja Myszkowskiego. Ukończył Liceum Filmowe Przy Warszawskiej Szkole Filmowej, nie zdecydował się jednak na studia. Występował w "Hell's Kitchen" oraz wydał książkę kucharską "Kuchnia Leona. Gotowanie i inne zajawki". Aktualnie pracuje jako DJ, rozwija karierę muzyczną. Kolor włosów: ciemny brąz. Kolor oczu: brązowe.

Gwiazdy na 18. urodzinach Pudelka
23.05.2024 22:18 Gwiazdy na Pudelek Pink Party. Zaroiło się od znanych twarzy

Właśnie odbywają się 18. urodziny Pudelka, nazwane Pink Party. Zjawiło się na nim wiele polskich gwiazd. Kto wyglądał najlepiej?

Syn Steczkowskiej o przegranej Luny
08.05.2024 11:20 Syn Steczkowskiej o przegranej Luny. Leon nie miał dla niej litości

Luna ma już za sobą pierwszy występ na Eurowizji. Okazało się, że reprezentantka Polski nie zakwalifikowała się dalej. Jej porażkę postanowił skomentować złośliwie syn Justyny Steczkowskiej.

 Nie do wiary, jak rówieśnicy traktowali syna Steczkowskiej
18.04.2024 18:25 Nie do wiary, jak rówieśnicy traktowali syna Steczkowskiej! Po latach wyjawił, co mu robili

Leon Myszkowski poszedł w ślady znanej mamy i robi zawrotną karierę w show-biznesie. Minęło wiele lat od kiedy syn Justyny Steczkowskiej, zabrał głos w sprawie tego, czego doświadczył ze strony rówieśników. 

Justyna Steczkowska
13.04.2024 21:23 Justyna Steczkowska pokazała córkę! To jej klon! Helenka urodę odziedziczyła po pięknej mamie

Justyna Steczkowska chętnie pokazuje się z synami na wydarzeniach publicznych. Ale jak wygląda jej córka? Piosenkarka właśnie pokazała Helenę, dziewczynka bardzo przypomina urodziwą mamę.

Gwiazdy na premierze filmu "Czerwone maki"
04.04.2024 22:23 Eleganckie gwiazdy na premierze filmu "Czerwone maki". Tłum znanych twarzy na czerwonym dywanie

Właśnie odbyła się premiera filmu “Czerwone maki”. Pojawiło się tam wiele polskich gwiazd. Kto wyglądał najlepiej? Zdjęcia w galerii. 

Gwiazdy na 65. urodzinach Barbie
21.03.2024 21:18 Gwiazdy świętują 65. urodziny Barbie: powracająca Ida Nowakowska, Emilia Dankwa, Kasia Moś, Leon Myszkowski

Gwiazdy na 65. urodzinach Barbie. Ida Nowakowska wywołała zamieszanie swoim powrotem na salony. Nie zabrakło też innych znanych twarzy. Kto się pojawił?

Justyna Steczkowska, Leon Myszkowski
26.02.2024 10:47 Wydało się, jak syn Justyny Steczkowskiej zarabia na życie. Menedżer Leona Myszkowskiego nabiera wody w usta

Justyna Steczkowska doczekała się trójki dzieci, z czego najstarszy syn Leon zaczyna już prężnie działać w show-biznesie. Widzieliśmy go już wielokrotnie na ściankach i w mediach społecznościowych, ale jego nowy biznes zupełnie szokuje. Czym tym razem zajął się młody przedsiębiorca? Najbardziej zadziwia reakcja menedżera.

Leon Myszkowski
06.01.2024 23:11 Leon Myszkowski wydał oświadczenie. Nie mieści się w głowie, co działo się na SOR. „Misja zakończona niepowodzeniem”

Leon Myszkowski ma ostatnio poważne problemy ze zdrowiem. Z powodu spuchniętej części ciała trafił najpierw na SOR, a potem na pilny zabieg operacyjny. Co dokładnie się wydarzyło? Syn Justyny Steczkowskiej wyjawił szczegóły.

syn Justyny Steczkowskiej
04.01.2024 21:15 Syn Justyny Steczkowskiej znowu trafił do szpitala. Jego ukochana alarmuje: "Będą ciąć"

Syn Justyny Steczkowskiej ma coraz poważniejsze problemy zdrowotne. Pojedyncza wizyta na SOR-ze owocowała kolejnymi, a teraz niezbędny jest zabieg. Ukochana Leona Myszkowskiego mówi o łzach z bezsilności. Co się dzieje?

Leon Myszkowski w szpitalu
02.01.2024 11:40 Syn Justyny Steczkowskiej trafił do szpitala po sylwestrze. W głowie się nie mieści jak go potraktowano

Syn Justyny Steczkowskiej – Leon Myszkowski doznał kontuzji i pilnie musiał udać się na SOR. Jego ukochana podzieliła się z fanami tym, jak zostali potraktowani na oddziale. Para znajduje się aktualnie w Zakopanem.

Leon Myszkowski
14.09.2023 23:09 Mocny debiut syna Steczkowskiej na ściance. Zabrał dziewczynę. Jak oni się ubrali!

Leon Myszkowski, najstarszy syn Justyny Steczkowskiej, coraz odważniej podbija polski show-biznes. Właśnie pojawił się na premierze nowego zapachu marki Yves Saint Laurent. Na wydarzenie zabrał dziewczynę, z którą chętnie pozował do zdjęć. Ale co oni na siebie założyli? O tych stylizacjach długo będą mówić.

Leon Myszkowski
21.04.2023 16:00 Syn Steczkowskiej zabrał na salony ukochaną Ksenię. Kim jest partnerka Leona Myszkowskiego?

Leon Myszkowski pojawił się na Pudelek Pink Party wraz z uroczą kobietą. Partnerka syna Justyny Steczkowskiej olśniła zgromadzonych, odbierając atencję fotografów niejednej ze znanych gwiazd. Coraz śmielsze pojawianie się Leona Myszkowskiego na show-biznesowych imprezach może świadczyć o tym, że młody mężczyzna już wkrótce namiesza w branży. Dryg do muzyki z pewnością odziedziczył po utalentowanej mamie. 

Leon Myszkowski
06.02.2023 17:57 Leon Myszkowski został zatrzymany przez policję. Pomogła mu sława mamy, Justyny Steczkowskiej

Leon Myszkowski to jeden trojga dzieci Justyny Steczkowskiej. W ostatnim wywiadzie wyznał, jakie "przywileje" przysługują mu w związku ze słynną mamą. 23-latek wymigał się od wysokiego mandatu, gdy zdradził policjantom, kim jest.Pierwszy syn wokalistki Leon urodził się w 2000 roku, pięć lat później na świat przyszedł Stanisław, a na końcu w 2013 roku córka Steczkowskiej, Helenka. Dzieci gwiazd mają wiele przywilejów, jest tego przykładem pewien incydent najstarszego syna Steczkowskiej.

Leon Myszkowski
09.11.2022 16:11 Ile zarabia syn Justyny Steczkowskiej? Leon Myszkowski podał konkretne stawki, jakie otrzymuje za swoją pracę

Syn Justyny Steczkowskiej zyskuje coraz większą popularność, a po tegorocznej "Wakacyjnej Trasie Dwójki" stało się jasne, że polski show-biznes stoi przed nim otworem. Leon Myszkowski ma zaledwie 22 lata, a już może się pochwalić niemałym doświadczeniem i całkiem imponującymi zarobkami. Teraz zdradził, ile zgarnia za jeden wieczór w klubie. Choć mogłoby się wydawać, że syn ikonicznej piosenkarki będzie miał prostą i przyjemną drogę do sukcesu, w przypadku Leona jest zupełnie inaczej. Zaproszony do studia "Pytania na śniadanie" podkreślał, że choć chętnie czerpie z doświadczenia mamy, na sukces swój i swojego projektu Mike & Laurent pracuje o własnych siłach.