Tamara Arciuch - zdjęcie z dzieciństwa Żródło: Instagram.com/tamara.arciuch

Tamara Arciuch niedawno skończyła 46 lat. Jak wyglądała w dzieciństwie?

22 Kwiecień 2021 Barbara BujarBarbara Bujar

Tamara Arciuch pochwaliła się swoim zdjęciem z dzieciństwa. Urocza fotografia nie trafiła do sieci przypadkiem. Pod koniec marca popularna aktorka świętowała bowiem swoje 46. urodziny. Życzenia w social mediach złożył jej między innymi ukochany mąż. „Niech to będzie twój rok” – napisał Bartek Kasprzykowski na Instagramie.

  • 24 marca Tamara Arciuch skończyła 46 lat
  • Aktorka pokazała, jak wyglądała w dzieciństwie
  • Specjalny post ukazał się także na profilu jej męża

Tamara Arciuch jest jedną z najpopularniejszych aktorek filmowych i telewizyjnych. Niedawno – a dokładnie 24 marca – gwiazda „Tajemnicy zawodowej” obchodziła swoje 46. urodziny. Opublikowane z tej okazji zdjęcie z dzieciństwa podbiło social media.

Jak kiedyś wyglądała Tamara Arciuch?

Z okazji kolejnej rocznicy urodzin Tamara Arciuch pozwoliła sobie na chwilę przemyśleń i zestawiła ze sobą trzy zdjęcia – wspomnianą już wcześniej fotografię z dzieciństwa, kadr z lat młodzieńczych i ujęcie przedstawiające aktorkę obecnie. Fani nie mają wątpliwości i są przekonani, że czas się dla niej zatrzymał.

- Czy 46 to jeszcze po czterdziestce, czy już przed pięćdziesiątką? – zapytała rozbawiona Tamara pod serią zdjęć.

Komplementom zostawianym pod wpisem aktorki nie było końca. Do życzeń dołączały się także kolejne osoby ze świata z show-biznesu. Kilka słów od siebie zostawiły między innymi Agnieszka Dygant, Katarzyna Grochola czy Katarzyna Glinka. Specjalną niespodziankę przygotował natomiast Bartek Kasprzykowski.

Ile lat ma Katarzyna Dowbor?Ile lat ma Katarzyna Dowbor?Czytaj dalej

Bartek Kasprzykowski złożył cudowne życzenia żonie

Tamara Arciuch i Bartek Kasprzykowski poznali się w 2007 roku na planie serialu „Halo Hans!”. Między aktorami szybko narodziło się uczucie. Oboje nie chcieli rozgłosu, dlatego wzięli „cichy ślub”. Wcześniej aktorka musiała przez cztery lata walczyć w sądzie. Tyle bowiem trwał jej rozwód z poprzednim mężem.

Dziś Tamara Arciuch i Bartek Kasprzykowski są szczęśliwymi małżonkami i rodzicami dwójki dzieci. Wspólnie wychowują też syna Tamary z poprzedniego związku. Na każdym kroku podkreślają, że ich miłość jest wyjątkowa. Dokładnie tak było w dniu urodzin aktorki.

- Jesteś. To najwspanialsze, co mogło się zdarzyć. Kiedy gubię drogę, za zakrętem spotykam Ciebie, gotową iść dalej ze mną. Nie ma promiennego dnia ani burzy, chwili triumfu, czy rozpaczy, w których nie chciałbym być z Tobą. Niech to będzie twój rok (…) - napisał Bartek Kasprzykowski, dedykując wpis żonie.

Tamara Arciuch – kim jest?

Tamara Arciuch jest polską aktorką filmową, telewizyjną i teatralną. W 1998 roku ukończyła Państwową Wyższą Szkołę Teatralną. Widzowie znają ją z takich produkcji jak „Niania”, „Ojciec Mateusz”, „M jak miłość” czy „Och Karol 2”. Od niedawna sympatycy mogą natomiast podziwiać ją w „Tajemnicy zawodowej”.

Tamara Arciuch jest także aktorką dubbingową. Kilkukrotnie udzieliła swojego głosu w filmach animowanych. Na swoim koncie ma między innymi serię bajek o Dzwoneczku.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:


Źródło: Instagram, Radio ZET, Plotek

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Następny artykuł