Swiatgwiazd.pl
Tatiana Okupnik

instagram@tatianaokupnik

Tatiana Okupnik trafiła do szpitala. Zrelacjonowała pobyt w sieci

27 Maja 2021

Autor tekstu:

Natalia Niewczas

Udostępnij:

Dziś, tj. 27 maja, Tatiana Okupnik zamieściła w mediach społecznościowych niecodzienny filmik. Piosenkarka nagrała materiał w szpitalnej sali. Jak się okazało, pilnie potrzebowała pomocy medyków. Kompozytorka wykorzystała okazję, by gorąco podziękować cichym, lecz prawdziwym bohaterom naszej rzeczywistości.

  • Tatiana Okupnik trafiła do szpitala

  • Piosenkarka opublikowała nagranie z placówki medycznej na Instagramie

  • Niedawno wyznała, że choruje na EDS

Od pewnego czasu Tatiana Okupnik jest niezwykle aktywna w social mediach. Piosenkarka dzieli się tam osobistymi doświadczeniami, opowiadając między innymi o depresji poporodowej czy macierzyństwie. Dziś kompozytorka opublikowała zaskakujące nagranie - Tatiana Okupnik nakręciła materiał w jednym z toruńskich szpitali.

Tatiana Okupnik trafiła do szpitala

Zaledwie parę godzin temu Tatiana Okupnik poinformowała obserwatorów na Instagramie, skąd pochodzi wykorzystane w artykule zdjęcie, że trafiła do szpitala. Piosenkarka zamieściła w sieci nagranie, na którym widać wyłącznie jej nogi.

W pewnym momencie Tatiana Okupnik zaczęła „rysować” palcem po nogach. Tam, gdzie lekko przejechała paznokciem po skórze, pojawiały się czerwonawe ślady. Piosenkarka wyjaśniła, że jest to możliwe z powodu dermografizmu, będącego odmianą powszechnie znanej pokrzywki.

To nie dermografizm przyczynił się jednak do wizyty Tatiany Okupnik w szpitalu. Kompozytorka trafiła tam z powodu migreny, z którą nie mogła poradzić sobie sposobami dostępnymi w domowym zaciszu. Bólu nie zmniejszały tabletki, jakie miała pod ręką - postanowiła więc udać się po pomoc do toruńskiego szpitala im. Mikołaja Kopernika.

Joanna Koroniewska

Joanna Koroniewska obchodzi dziś 43. urodziny. Dodała wzruszający wpis na Instagramie

CZYTAJ DALEJ

Celem wpisu Tatiany Okupnik było jednak przede wszystkim podziękowanie pracownikom placówek medycznych. Piosenkarka jest wdzięczna medykom za ich gotowość do udzielania pomocy innym i empatię. Kompozytorka miała na myśli nie tylko tych medyków, którzy opiekują się pacjentami z COVID-19.

- Owacje po cichu - jedna ręka pisze, druga trzyma komórkę;) Za opiekę, empatię i chęć niesienia pomocy dziękuję! Nie tylko pacjentom covidowym, ale tez tym, którzy w tym gorącym czasie trafiają do szpitali ze swoimi niecovidowymi dolegliwościami - napisała na Instagramie Tatiana Okupnik.

Problemy zdrowotne piosenkarki

Parę dni temu Tatiana Okupnik gościła w programie „Dzień Dobry TVN”. Udzieliła osobistego wywiadu Dorocie Wellman, gdzie zgodziła się opowiedzieć o swoich problemach natury zdrowotnej. Niedawno lekarze zdiagnozowali u piosenkarki poważny problem.

Jak się wówczas okazało, Tatiana Okupnik cierpi na EDS, czyli Zespół Ehlersa-Danlosa. To choroba genetyczna wywołująca mutacje genów, które kodują struktury kolagenu. Objawy choroby nasiliły się w tym przypadku po porodzie.

- Kości zaczęły pękać na potęgę. Ciągle coś się zwichnęło, jakieś operacje - wyznała Tatiana Okupnik.Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Jastrząb Post, Instagram, Medonet

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Sara Müldner z "Na dobre i na złe"

Życie gwiazd

Jak dziś wygląda Sara Müldner? Była gwiazdą "Na dobre i na złe"

Czytaj więcej >
Piotr Fronczewski

Życie gwiazd

Piotr Fronczewski poświęca dużo czasu rodzinie. Nie chce popełnić błędu sprzed lat

Czytaj więcej >
Jolanta Fraszyńska

Życie gwiazd

Jolanta Fraszyńska szykuje się do ślubu. Kim jest jej wybranek?

Czytaj więcej >
Zdzisław pokazał ukochaną

Życie gwiazd

„Sanatorium miłości”: Zdzisław pochwalił się ukochaną

Czytaj więcej >
Iga Krefft Teresa Lipowska

Życie gwiazd

Iga Krefft opowiedziała o depresji. "Stałam się więźniem samej siebie"

Czytaj więcej >
Grażyna Torbicka

Życie gwiazd

Grażyna Torbicka zaopiekowała się sławną matką. Zrezygnowała z ważnych planów

Czytaj więcej >