Swiatgwiazd.pl > Adam Zdrójkowski

Adam Zdrójkowski

__Adam Zdrójkowski__ to polski aktor i prezenter telewizyjny. Zasłynął rolą Kuby Boskiego w serialu TVP2 "Rodzinka.pl". Pojawił się również w takich produkcjach jak "Rodzina zastępcza", "Londyńczycy 2", "Na dobre i na złe" czy "O mnie się nie martw". Spełnia się równiez jako aktor dubbingowy. Ponadto współprowadził programy "The Voice od Poland" i "The Voice Kids". Był uczestnikiem "Dance Dance Dance" oraz "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Przez lata tworzył związek z Wiktorią Gąsiewską, z którą rozstał się w 2021 roku. Ma brata bliźniaka Jakuba. Data urodzenia: 29 maja 2000. Miejsce urodzenia: Warszawa. Wzrost: około 190 cm. Kolor włosów: ciemny blond. Kolor oczu: niebieski.

Adam Zdrójkowski pokazał się z nową dziewczyną, fot. KAPiF; instagram.com/adam_zdrojkowski
12.09.2023 13:06 Adam Zdrójkowski pokazał się z nową dziewczyną! To prawdziwa piękność

Adam Zdrójkowski jeszcze niedawno w rozmowie ze Światem Gwiazd przekonywał, że choć w jego życiu nie ma nikogo na stałe, to zdarza mu się randkować. Czyżby w końcu odnalazł prawdziwą miłość?

Adam Zdrójkowski
25.04.2023 20:19 Adam Zdrójkowski znów jest szczęśliwie zakochany? "Randkuję, ale z jedną osobą"

Adam Zdrójkowski od rozstania z Wiktorią Gąsiewską nie był w żadnym oficjalnym związku. W rozmowie ze Światem Gwiazd zasiał jednak ziarno niepewności. Czy aktor zaczął się z kimś spotykać?Nieoczekiwane rozstanie Adama Zdrójkowskiego i Wiktorii Gąsiewskiej wywołało burzę w polskim show-biznesie. Wiele wskazuje jednak na to, że puste miejsce w sercu gwiazdora zostało już zajęte przez kolejną kobietę. 

Adam Zdrójkowski
09.04.2023 15:54 Adam Zdrójkowski wściekł się w samą Wielkanoc. "Takie świąteczne obrazki"

Adam Zdrójkowski postanowił skorzystać z ładnej pogody i wybrał się na spacer w Niedzielę Wielkanocną. Niestety to, co zobaczył, wywołało u niego potężne oburzenie. Wszystko pokazał w mediach społecznościowych, nie przebierał w słowach.Aktor znany z takich produkcji jak „Rodzinka.pl” i „Furioza” ostatnio robi furorę w trzeciej edycji programu „Azja Express”. W formacie dał się poznać jako osoba o dość wybuchowym i emocjonalnym temperamencie. Dał tego dowód w nowym nagraniu.

Wiktoria Gąsiewska, Jasper Sołtysiewicz
29.03.2023 11:19 Wiktoria Gąsiewska reaguje na słowa brata o Adamie Zdrójkowskim. "Jest u niego bardzo dużo emocji"

We wtorek mieliśmy okazję porozmawiać z Wiktorią Gąsiewską i Jasperem Sołtysiewiczem o ich relacji. Aktorka odniosła się również do wypowiedzi jej brata względem byłego partnera.Gwiazdorski duet coraz chętniej pojawia się na ściankach podczas medialnych eventów i śmiało opowiada o łączącej ich relacji. Wiktoria Gąsiewska zdradziła nam, jak zareagowała na słowa brata o byłym partnerze.

Wiktoria Gąsiewska
19.03.2023 22:03 Wiktoria Gąsiewska komentuje wypowiedź brata o Zdrójkowskim. "Bez powodu nikogo tak nie nazywa"

Wczoraj na oktagonie zmierzyli się Roger Salla, mąż Karoliny Pisarek, oraz Mateusz Gąsiewski. W wywiadzie, jakiego udzielił Światowi Gwiazd, podzielił się bardzo gorzką refleksją na temat Adama Zdrójkowskiego. Teraz sama Wiktoria Gąsiewska dołożyła ostry komentarz, podsumowujący jej byłego partnera.Brat Wiktorii przegrał walkę, jednak media rozpisują się teraz nie o jej wyniku, a o jego szczerych, krytycznych słowach, jakimi opisał Zdrójkowskiego. Uczestnik tegorocznej edycji „Azja Express” powinien się spalić ze wstydu?

Wiktoria i Mateusz Gąsiewscy, Adam Zdrójkowski
19.03.2023 08:14 Brat Wiktorii Gąsiewskiej gorzko o Adamie Zdrójkowskim. "Źle ją traktował"

W minioną sobotę miała miejsce gala freak fightowa High League 6, podczas której wystąpił brat Wiktorii Gąsiewskiej, Mateusz. 26-latek po starciu z Rogerem Sallą udzielił nam wywiadu, w którym gorzko podsumował poprzedni związek siostry. Takiej wypowiedzi nie spodziewał się chyba nikt. Mateusz Gąsiewski pełen powagi wyjawił, jak jego siostrę traktował Adam Zdrójkowski. Aktor tworzył związek z Wiktorią Gąsiewską przez 4 lata.

Adam Zdrójkowski, Dariusz Zdrójkowski
12.03.2023 08:00 "Azja Express": Łzy Adama Zdrójkowskiego. Wyznanie jego taty porusza do głębi

Za nami kolejny odcinek programu “Azja Express”, w którym nie brakowało niespodziewanych zwrotów akcji. Adam Zdrójkowski, który wybrał się w podróż razem z tatą, dał się ponieść emocjom. W przejmujących słowach opowiedział o ich relacji. Ekstremalne przygody, podróżowanie po nieznanych zakątkach światkach, presja czasu i trudne warunki sprawiają, że wzajemna pomoc i współpraca staje się nieoceniona. Ostatni odcinek udowodnił, że podróż to nie tylko podziwianie widoków, ale też scalenie relacji i poznawanie się z nieznanych do tej pory stron.

Adam Zdrójkowski
04.03.2023 15:11 "Azja Express": Lista uczestników. Kim jest tata Adama Zdrójkowskiego?

W najnowszej edycji programu "Azja Express" wzięło udział osiem gwiazd, które do przygody zaprosiły bliskich. Tata Adama Zdrójkowskiego będzie towarzyszył synowi w podróży w nieznane. To nie pierwszy raz, gdy możemy zobaczyć go w telewizji.Do tej pory to raczej bliźniacy kradli serca widzów za sprawą udziału w popularnych serialach. Teraz czas, by poznać również ich ojca. Dariusz Zdrójkowski ma już za sobą występ w telewizyjnym programie.

Adam Zdrójkowski
02.01.2023 13:58 Adam Zdrójkowski pokazał za dużo podczas Sylwestra Polsatu. Co miał na tablecie zamiast zdjęć widzów?

Adam Zdrójkowski powitał Nowy Rok jako prowadzący sylwestrowej imprezy w Polsacie. W pewnym momencie produkcja pokazała jego wpadkę, którą szybko podłapali internauci. Jego występ na długo pozostanie im w pamięci.Aktor zdobył popularność za sprawą serialu TVP "Rodzinka.pl". W 2021 roku wziął udział w programie rozrywkowym "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" emitowanym przez Polsat i od tego czasu coraz częściej współpracuje ze stacją. Podczas sylwestrowego wieczoru wcielił się w jednego z prowadzących.

Wiktoria Gąsiewska
07.12.2022 08:18 Wiktoria Gąsiewska pojawiła się na gali Polsatu z nowym partnerem, też aktorem. Na imprezie był także Zdrójkowski

Polsat hucznie celebrował 30 lat swojego istnienia elegancką galą w Teatrze Wielkim. Przed fotografami zaprezentowały się najgłośniejsze nazwiska polskiego show-biznesu w tym m.in.: Wiktoria Gąsiewska i Jasper Sołtysiewicz, którzy pojawili się razem.Eleganckie wydarzenie przyciągnęło do siebie mnóstwo gwiazd związanych ze stacją, prezentując na czerwonym dywanie kreacje od najlepszych projektantów. Niektórzy wraz z zadanym szykiem potrafili skupić na sobie wzrok nie tylko dziennikarzy.

Adam Zdrójkowski EA
15.11.2022 19:07 Adam Zdrójkowski złamał przepisy ruchu drogowego. "Wyczynem" pochwalił się w sieci

Adam Zdrójkowski opublikował w sieci zdjęcie, na którym widać, jak łamie przepisy ruchu drogowego. Aktor mknął przez centrum Warszawy, mając na liczniku swojego Audi aż 125 km/h. W sieci zawrzało, ponieważ w miejscu wykonanego zdjęcia obowiązuje ograniczenie do 50 km/h. Aktor Adam Zdrójkowski, idol młodego pokolenia, postanowił pochwalić się swoją brawurową jazdą w centrum stolicy. Zdjęcie zostało wykonane w okolicach dworca centralnego. Młody gwiazdor przekroczył w tamtym miejscu dozwoloną prędkość o 75 km/h.

Barbara Kurdej-Szatan
24.03.2022 09:42 Kurdej-Szatan przekazała pokrzepiające wieści. Fani Zdrójkowskiego zachwyceni

Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska byli jedną z najpopularniejszych par polskiego show-biznesu. Niestety, jakiś czas temu aktorka ogłosiła na swoim profilu na Instagramie, że zakochani rozstali się, co było ogromnym zaskoczeniem dla wszystkich fanów ich związku. Teraz głos w sprawie zabrała Barbara Kurdej-Szatan. Co myśli o rozstaniu gwiazd?Barbara Kurdej-Szatan wypowiedziała się na temat ewentualnego powrotu związku Adama Zdrójkowskiego i Wiktorii Gąsiewskiej. Jej słowa pozytywnie zaskoczyły wszystkich fanów relacji aktora i prowadzącej program "Taniec z Gwiazdami". Co powiedziała Barbara Kurdej-Szatan?

tvp
24.03.2022 09:42 Smutne wieści o Adamie Zdrójkowskim. Nie mógł pogodzić się z rozstaniem z Wiktorią

Nie ma wątpliwości, że Adam Zdrójkowski ma teraz trudny okres. Nie dość, że ma mnóstwo pracy związanej z uczestnictwem w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo, to jeszcze nie układa mu się w życiu prywatnym.Niedawno Zdrójkowski rozstał się bowiem z Wiktorią Gąsiewską. Para razem stawała się popularna i ze względu na wiek, wręcz razem dorastała w showbiznesie. Nic więc dziwnego, że Adamowi jest teraz trudno.

zdrojkowski
24.03.2022 09:41 Wiemy, w jakim stanie jest Adam Zdrójkowski

Adam Zdrójkowski musi liczyć się z tym, że w nadchodzącym czasie będzie pytany już tylko o jedną kwestię. O rozstanie z Wiktorią Gąsiewską. Byli oni ulubioną parą młodzieży, więc nie można dziwić się, że zerwanie jest tak głośne medialnie.Wszystkie stacje oraz portale chcą wiedzieć, co u Adama i jak znosi obecną sytuację. Sam mówi o niej bardzo niechętnie. Bardziej otwierają się jego znajomi.

TVP
24.03.2022 09:35 Adam Zdrójkowski przeszedł z TVP do Polsatu. „To była wspólna decyzja”

Adam Zdrójkowski to jeden z najbardziej rozpoznawalnych aktorów młodego pokolenia w Polsce. Od lat związany był z Telewizją Polską, gdzie między innymi grał w serialu „Rodzinka.pl” oraz współprowadził program „The Voice of Poland”. Jakiś czas temu okazało się, że 21-latek rozstał się z show i tym samym przeszedł z TVP do Polsatu. W rozmowie dla Plotka w kilku słowach opowiedział o swojej decyzji.Adam Zdrójkowski to bez wątpienia wschodząca gwiazda polskiej telewizji. Mimo młodego wieku 21-letni aktor ma już spore doświadczenie i liczną grupę fanów. Nie da się ukryć, że największą rozpoznawalność przyniósł mu serial „Rodzinka.pl” emitowany na antenie TVP.Pozostała część artykułu pod materiałem wideo: