Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Adrianna Biedrzyńska

Adrianna Biedrzyńska

__Adrianna Biedrzyńska__ to polska aktorka filmowa i teatralna oraz piosenkarka. Aktywna show biznesie od 1983 roku. Ukończyła Wydział Aktorski Szkoły Filmowej w Łodzi. Związana była z wieloma teatrami. Zadebiutowała w filmie "Co dzień bliżej nieba", a następnie zagrała w "Miłość z listy przebojów" i "Dekalogu". Od 2007 roku gra w serialu "Barwy szczęścia". Wystąpiła również w takich serialach telewizyjnych jak "Klan", "Graczykowie" i "Niania". Za sobą ma dwa nieudane małżeństwa: z Maciejem Robakiewiczem, z którym ma córkę Michalinę oraz z Marcinem Miazgą. W 2017 roku wyszła za mąż po raz trzeci, za Sebastiana Błaszczaka. Data urodzenia: 30 marca 1962. Miejsce urodzenia: Toruń. Wzrost: 163 cm. Kolor włosów: blond. Kolor oczu: niebieski.

Adrianna Biedrzyńska
29.02.2024 13:30 Adrianna Biedrzyńska z córką na premierze. Michalina wygląda jak jej kopia. Co za podobieństwo!

Adrianna Biedrzyńska chętnie prezentuje swoją córkę w mediach społecznościowych oraz przed obiektywem fotografów. Panie pojawiły się wspólnie na premierze teatralnego spektaklu "Rodzinne piekiełko". Aż trudno oderwać wzrok od tego duetu. Dorosła córka do złudzenia przypomina swoją mamę. Podążyła jej ścieżką również zawodowo.

Adrianna Biedrzyńska
01.02.2024 08:50 Adrianna Biedrzyńska uprowadzona przez szaleńca. Wstrząsające szczegóły. Wszystko dobrze zaplanował

Adrianna Biedrzyńska była jedną z najpopularniejszych polskich aktorek. Przeżyła jednak istny horror. Szaleniec uprowadził ją i przetrzymywał. Aż włos się jeży na głowie.

Adrianna Biedrzyńska, Michalina Robakiewicz
23.01.2024 21:22 Piękna córka Ady Biedrzyńskiej zachwyciła na ściance. Jaka ona jest podobna do znanej mamy!

Adrianna Biedrzyńska w latach 80. i 90. była jedną z najpopularniejszych aktorek w  Polsce. Teraz pałeczkę przejęła jej córka, która coraz prężniej rozwija swoją karierę. Ostatnio pojawiła się na ściance z okazji premiery bardzo głośnego filmu. 

Adrianna Biedrzyńska / Michalina Robakiewicz
19.11.2023 21:37 Piękna córka Adrianny Biedrzyńskiej błyszczy na salonach. Niezwykła uroda. I te nogi!

Adrianna Biedrzyńska słynie nie tylko z talentu, ale i urody. Jak się okazuje, obie te rzeczy odziedziczyła po niej jej córka, Michalina Robakiewicz. Młoda aktorka właśnie zabłysnęła na ściance, fotoreporterzy nie mogli przestać fotografować jej niesamowitych nóg. Nie dziwimy się!

Adrianna Biedrzyńska
20.06.2023 20:00 Adrianna Biedrzyńska i jej córka relacjonują koszmar, jaki przeżywają za granicą. Wściekła aktorka: "Nie popuszczę"

Adrianna Biedrzyńska wraz z córką postanowiła wybrać się w podróż do Stanów Zjednoczonych. Internauci mogli obserwować ich rajskie wakacje w Miami. Do kłopotów doszło, gdy panie próbowały wrócić do Polski. Gwiazda zapowiedziała walkę o odszkodowanie. Szok, w jakich warunkach musiała spędzić noc.

Adrianna Biedrzyńska
12.06.2023 14:16 Adrianna Biedrzyńska z córką aktorką w strojach kąpielowych. Fani oszaleli: "Siostry!"

Adrianna Biedrzyńska wraz z córką Michaliną Robakiewicz, spędza wyjątkowy czas w słonecznym Miami. W sieci pojawiło się zdjęcie z wypadu, na którym obie panie pozują w strojach kąpielowych.Zauroczeni wielbiciele gwiazd nie kryją zachwytu nad wyglądem obu aktorek. Pojawiły się nawet głosy, że wyglądają, jakby były rodzeństwem, a nie przedstawicielkami dwóch pokoleń.

Adrianna Biedrzyńska
30.03.2023 21:12 Adrianna Biedrzyńska przed laty została porwana przez psychofana. Potem śledził jej córkę

Adrianna Biedrzyńska została przed laty porwana przez swojego psychofana i przetrzymywana przez kilka godzin w zamkniętym pomieszczeniu. Mężczyzna uniknął kary ze względu na swoją niepoczytalność. Po dekadzie udało mu się dotrzeć do córki aktorki… Gwiazda przez lata drżała o życie swoje i córki. Skarżyła się na polskie prawo, którego przepisy zablokowały możliwość uwięzienia oprawcy. Zwłaszcza, że mężczyzna wykazywał się morderczymi skłonnościami. 

Adrianna Biedrzyńska
23.07.2022 11:59 Lekarze dawali jej do trzech miesięcy życia. Adrianna Biedrzyńska osiem lat temu dostała drugą szansę

Adrianna Biedrzyńska 8 lat temu stoczyła walkę z guzem mózgu. Lekarze przekazali wówczas wstrząsające wieści, oceniając długość życia aktorki na zaledwie trzy miesiące. Operacja oraz ogromna siła i wiara sprawiły, że dziś Adrianna cieszy się życiem. Z okazji rocznicy odzyskania zdrowia, w sieci pojawiły się emocjonalne wspomnienia choroby. Aktorka zamieściła w sieci zdjęcia sprzed 8 lat, kiedy otrzymała druzgocącą informację. Wola walki uchroniła Adriannę przed najgorszym. Poznajcie jej inspirującą i wzruszającą historię.

Adrianna Biedzryńska EA
15.06.2022 18:38 Adrianna Biedrzyńska prezentuje się w stroju kąpielowym i szaleje w Miami. "Życie zaczyna się po 60."

Adrianna Biedrzyńska opublikowała na swoim Instagramie serię relacji, w których prezentuje swoją sylwetkę w kostiumie kąpielowym. Aktorka wypoczywa obecnie w słonecznym Miami, gdzie spędza czas m.in. z lekarzem medycyny estetycznej gwiazd, Krzysztofem Gojdziem.Aktorka Adrianna Biedrzyńska ochoczo publikuje w sieci posty i relacje. Przyszedł czas również na nieco odważniejsze zdjęcia, bowiem aktorka zaprezentowała się w stroju kąpielowym.

Adrianna Biedrzyńska
30.03.2022 14:32 Adrianna Biedrzyńska walczyła z ciężką chorobą. "Myślę, czy nie zajęłam komuś miejsca"

Adrianna Biedrzyńska, obecnie znana polskim widzom z serialu "Barwy szczęścia" TVP2, gdzie wciela się w Małgorzatę Zwoleńską, ma za sobą poważną chorobę. Kilka lat temu lekarze wykryli u niej guza mózgu. Dzięki profesjonalizmowi lekarzy aktorka może dziś obchodzić 60. urodziny.Biedrzyńska urodziła się 30 marca 1962 roku w Toruniu. W 1984 ukończyła Wydział Aktorski PWSFTviT w Łodzi. Jest aktorką nie tylko serialową, ale też teatralną i filmową. Występowała u tak znanych twórców, jak Krzysztof Kieślowski czy Filip Bajon. Ostatnio można ją zobaczyć w serialu Playera "Kontrola" (2021).

Adrianna Biedrzyńska z ukochanym - ea
07.08.2021 02:00 Adrianna Biedrzyńska od prawie roku nie widziała się z ukochanym. Tęsknota nie daje jej spokoju

Adrianna Biedrzyńska przeżywa osobisty dramat. Pandemia koronawirusa uniemożliwia jej spotkanie z ukochanym, który obecnie przebywa w Kanadzie. Znana aktorka teatralna o wszystkim opowiedziała na swoim Instagramie. Winę takiego przebiegu zdarzeń zrzuca na antyszczepionkowców. Z ukochanym nie widzieli się od prawie roku.Adrianna Biedrzyńska tęskni za swoim chłopakiemAktorka nie widziała go prawie rokPowodem tego, że nie mogą się spotkać jest pandemia COVID-19Artystka tłumaczy, że z uwagi na nałożone restrykcje pandemiczne granice Kanady są zamknięte, dlatego ani jedno, ani drugie nie może do siebie przylecieć. W komentarzach rozpętała się kłótnia, w którą aktorka się wdarła.

Adrianna Biedrzyńska - ea
09.06.2021 02:00 Adrianna Biedrzyńska miała guza mózgu. „Dostałam wyrok”

Siedem lat temu Adrianna Biedrzyńska ogłosiła swoim fanom zwycięstwo w najtrudniejszej walce swojego życia. Aktorka pokonała guza mózgu i co roku z okazji Światowego Dnia Guza Mózgu wraca wspomnieniami do tych trudnych chwil. Apeluje do ludzi, by dbali o swoje zdrowie nie tylko fizyczne, ale również psychiczne.Adrianna Biedrzyńska pokonała guza mózguZ okazji Światowego Dnia Guza Mózgu wraca wspomnieniami do zwycięstwa nad nowotwoemZaapelowała do fanów, by dbali o swoje zdrowie psychiczneZwycięstwo nad rakiem to bez wątpienia jeden z największych sukcesów każdego człowieka, który musiał się z nim zmierzyć. Adrianna Biedrzyńska miała mnóstwo szczęścia, co jest powodem do corocznego świętowania.