Swiatgwiazd.pl > Adrianna Biedrzyńska

Adrianna Biedrzyńska

__Adrianna Biedrzyńska__ to polska aktorka filmowa i teatralna oraz piosenkarka. Aktywna show biznesie od 1983 roku. Ukończyła Wydział Aktorski Szkoły Filmowej w Łodzi. Związana była z wieloma teatrami. Zadebiutowała w filmie "Co dzień bliżej nieba", a następnie zagrała w "Miłość z listy przebojów" i "Dekalogu". Od 2007 roku gra w serialu "Barwy szczęścia". Wystąpiła również w takich serialach telewizyjnych jak "Klan", "Graczykowie" i "Niania". Za sobą ma dwa nieudane małżeństwa: z Maciejem Robakiewiczem, z którym ma córkę Michalinę oraz z Marcinem Miazgą. W 2017 roku wyszła za mąż po raz trzeci, za Sebastiana Błaszczaka. Data urodzenia: 30 marca 1962. Miejsce urodzenia: Toruń. Wzrost: 163 cm. Kolor włosów: blond. Kolor oczu: niebieski.

Adrianna Biedrzyńska
20.06.2023 20:00 Adrianna Biedrzyńska i jej córka relacjonują koszmar, jaki przeżywają za granicą. Wściekła aktorka: "Nie popuszczę"

Adrianna Biedrzyńska wraz z córką postanowiła wybrać się w podróż do Stanów Zjednoczonych. Internauci mogli obserwować ich rajskie wakacje w Miami. Do kłopotów doszło, gdy panie próbowały wrócić do Polski. Gwiazda zapowiedziała walkę o odszkodowanie. Szok, w jakich warunkach musiała spędzić noc.

Adrianna Biedrzyńska
12.06.2023 14:16 Adrianna Biedrzyńska z córką aktorką w strojach kąpielowych. Fani oszaleli: "Siostry!"

Adrianna Biedrzyńska wraz z córką Michaliną Robakiewicz, spędza wyjątkowy czas w słonecznym Miami. W sieci pojawiło się zdjęcie z wypadu, na którym obie panie pozują w strojach kąpielowych.Zauroczeni wielbiciele gwiazd nie kryją zachwytu nad wyglądem obu aktorek. Pojawiły się nawet głosy, że wyglądają, jakby były rodzeństwem, a nie przedstawicielkami dwóch pokoleń.

Adrianna Biedrzyńska
30.03.2023 21:12 Adrianna Biedrzyńska przed laty została porwana przez psychofana. Potem śledził jej córkę

Adrianna Biedrzyńska została przed laty porwana przez swojego psychofana i przetrzymywana przez kilka godzin w zamkniętym pomieszczeniu. Mężczyzna uniknął kary ze względu na swoją niepoczytalność. Po dekadzie udało mu się dotrzeć do córki aktorki… Gwiazda przez lata drżała o życie swoje i córki. Skarżyła się na polskie prawo, którego przepisy zablokowały możliwość uwięzienia oprawcy. Zwłaszcza, że mężczyzna wykazywał się morderczymi skłonnościami. 

Adrianna Biedrzyńska
23.07.2022 11:59 Lekarze dawali jej do trzech miesięcy życia. Adrianna Biedrzyńska osiem lat temu dostała drugą szansę

Adrianna Biedrzyńska 8 lat temu stoczyła walkę z guzem mózgu. Lekarze przekazali wówczas wstrząsające wieści, oceniając długość życia aktorki na zaledwie trzy miesiące. Operacja oraz ogromna siła i wiara sprawiły, że dziś Adrianna cieszy się życiem. Z okazji rocznicy odzyskania zdrowia, w sieci pojawiły się emocjonalne wspomnienia choroby. Aktorka zamieściła w sieci zdjęcia sprzed 8 lat, kiedy otrzymała druzgocącą informację. Wola walki uchroniła Adriannę przed najgorszym. Poznajcie jej inspirującą i wzruszającą historię.

Adrianna Biedzryńska EA
15.06.2022 18:38 Adrianna Biedrzyńska prezentuje się w stroju kąpielowym i szaleje w Miami. "Życie zaczyna się po 60."

Adrianna Biedrzyńska opublikowała na swoim Instagramie serię relacji, w których prezentuje swoją sylwetkę w kostiumie kąpielowym. Aktorka wypoczywa obecnie w słonecznym Miami, gdzie spędza czas m.in. z lekarzem medycyny estetycznej gwiazd, Krzysztofem Gojdziem.Aktorka Adrianna Biedrzyńska ochoczo publikuje w sieci posty i relacje. Przyszedł czas również na nieco odważniejsze zdjęcia, bowiem aktorka zaprezentowała się w stroju kąpielowym.

Adrianna Biedrzyńska
30.03.2022 14:32 Adrianna Biedrzyńska walczyła z ciężką chorobą. "Myślę, czy nie zajęłam komuś miejsca"

Adrianna Biedrzyńska, obecnie znana polskim widzom z serialu "Barwy szczęścia" TVP2, gdzie wciela się w Małgorzatę Zwoleńską, ma za sobą poważną chorobę. Kilka lat temu lekarze wykryli u niej guza mózgu. Dzięki profesjonalizmowi lekarzy aktorka może dziś obchodzić 60. urodziny.Biedrzyńska urodziła się 30 marca 1962 roku w Toruniu. W 1984 ukończyła Wydział Aktorski PWSFTviT w Łodzi. Jest aktorką nie tylko serialową, ale też teatralną i filmową. Występowała u tak znanych twórców, jak Krzysztof Kieślowski czy Filip Bajon. Ostatnio można ją zobaczyć w serialu Playera "Kontrola" (2021).

Adrianna Biedrzyńska z ukochanym - ea
24.03.2022 09:32 Adrianna Biedrzyńska od prawie roku nie widziała się z ukochanym. Tęsknota nie daje jej spokoju

Adrianna Biedrzyńska przeżywa osobisty dramat. Pandemia koronawirusa uniemożliwia jej spotkanie z ukochanym, który obecnie przebywa w Kanadzie. Znana aktorka teatralna o wszystkim opowiedziała na swoim Instagramie. Winę takiego przebiegu zdarzeń zrzuca na antyszczepionkowców. Z ukochanym nie widzieli się od prawie roku.Adrianna Biedrzyńska tęskni za swoim chłopakiemAktorka nie widziała go prawie rokPowodem tego, że nie mogą się spotkać jest pandemia COVID-19Artystka tłumaczy, że z uwagi na nałożone restrykcje pandemiczne granice Kanady są zamknięte, dlatego ani jedno, ani drugie nie może do siebie przylecieć. W komentarzach rozpętała się kłótnia, w którą aktorka się wdarła.

Adrianna Biedrzyńska - ea
24.03.2022 09:26 Adrianna Biedrzyńska miała guza mózgu. „Dostałam wyrok”

Siedem lat temu Adrianna Biedrzyńska ogłosiła swoim fanom zwycięstwo w najtrudniejszej walce swojego życia. Aktorka pokonała guza mózgu i co roku z okazji Światowego Dnia Guza Mózgu wraca wspomnieniami do tych trudnych chwil. Apeluje do ludzi, by dbali o swoje zdrowie nie tylko fizyczne, ale również psychiczne.Adrianna Biedrzyńska pokonała guza mózguZ okazji Światowego Dnia Guza Mózgu wraca wspomnieniami do zwycięstwa nad nowotwoemZaapelowała do fanów, by dbali o swoje zdrowie psychiczneZwycięstwo nad rakiem to bez wątpienia jeden z największych sukcesów każdego człowieka, który musiał się z nim zmierzyć. Adrianna Biedrzyńska miała mnóstwo szczęścia, co jest powodem do corocznego świętowania.