Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Aleksandra Popławska

Aleksandra Popławska

Aleksandra Popławska
20.02.2024 12:55 Menedżerka namawiała Popławską do fałszerstwa! Gdzieś miała zagrożenie życia osób trzecich. Szokujące, co ujawniła aktorka

Polscy aktorzy mają już dość i wyznali prawdę o współpracy z popularną menadżerką. Aleksandra Popławska opowiedziała o czasie, gdy agentka nakłaniała ją do fałszerstwa, by odbyć zagraniczną podróż. Aktorka do dziś ma ogromne wyrzuty sumienia.

Krystyna Lewenfisz oszukała gwiazdy, fot. KAPIF
20.02.2024 11:25 Mamy nową Herde! Gwiazdy MASOWO ujawniają fałszerstwa i przekręty topowej menadżerki. Pracowała z największymi!

Kim jest Krystyna Lewenfisz? Gwiazdy nie mają na jej temat najlepszego zdania. Pierwszy raz jej podopieczni wspólnie opowiadają, jak zostali oszukani przez jedną z najpopularniejszych menadżerek w kraju. Lista jej ofiar jest długa.

Aleksandra Popławska w żałobie, fot. KAPiF; Facebook/Aleksandra Popławska
02.11.2023 08:12 Aleksandra Popławska w żałobie. Malutka Marcysia przegrała walkę z chorobą

Aleksandra Popławska zmaga się z osobistą tragedią. W swoich mediach społecznościowych przekazała wyjątkowo przykre wieści, które poruszyły serca fanów aktorki.

Piłkarz obraził Aleksandrę Popławską, fot. AKPA
04.10.2023 16:17 Piłkarz zwyzywał Aleksandrę Popławską: "Ty k***o"! Na nagranie wideo zareagowała masa gwiazd

Piłkarz zaatakował Aleksandrę Popławską. Gwiazda wszystko udostępniła w sieci. Na trywialne zachowania sportowca zareagowało wiele gwiazd. Wśród nich Magda Mołek, Anna Kalczyńska i Joanna Koroniewska. O co poszło?

Aleksandra Popławska, Marek Kalita
08.09.2023 08:51 Aleksandra Popławska od lat jest w szczęśliwym związku. Teraz potwierdziła radosne wieści

Aleksandra Popławska po latach otworzyła się na temat związku z Markiem Kalitą. Okazuje się, ze niedawno para postanowiła sformalizować związek. Aktorka nie była jednak szczęśliwa z faktu, że musi dzielić się tą informacją z mediami. Wszystko przez osobę z jej bliskiego otoczenia.

Popławska i Kalita wzięli ślub
07.09.2023 17:53 Gwiazda "Na dobre i na złe" wzięła ślub! Wyciekły informacje na temat sekretnej uroczystości

Gwiazda “Na dobre i na złe” wzięła ślub. Ukochana aktora potwierdziła informacje, na które fani czekali z niecierpliwością. Odbyła się sekretna uroczystość. 

Aleksandra Popławska
07.09.2023 16:09 Aleksandra Popławska w żałobie. "Idzie rak, nieborak...". Straciła członka rodziny

Aleksandra Popławska przechodzi żałobę. Jej życie rodzinne zostało boleśnie zaburzone. Aktorka właśnie opublikowała czarno-białe zdjęcie i zamieściła rozdzierający serce wpis. Do pełnych żalu kondolencji natychmiast dołączyły inne gwiazdy.

Aleksandra Popławska
22.03.2023 18:02 Aleksandra Popławska prosi o pomoc. Mała Marcelinka usłyszała przykrą diagnozę

Wszyscy mówią dziś o okropnej sytuacji, jaka spotkała rodzinę Dawida Kubackiego. Kolejną walkę o życie toczy malutka, kilkuletnia krewna Aleksandry Popławskiej. Aktorka zamieściła wzruszający wpis w mediach społecznościowych, w którym apeluje o pomoc.Gwiazda ma całkiem spore grono fanów. Na Instagramie obserwuje ją ponad 125 tysięcy osób. Postanowiła więc wykorzystać swoje zasięgi, aby pomóc małej Marcelinie i zebrać pieniądze na walkę z nowotworem.

Aleksandra Popławska / Marek Kalita
17.03.2023 19:52 Aleksandra Popławska i Marek Kalita są razem od lat. Dzieli ich spora różnica wieku

W show-biznesie trudno o pary z długoletnim stażem. A jednak czasem się to zdarza: najlepszym przykładem są Aleksandra Popławska i Marek Kalita. Mimo że dzieli ich duża różnica wieku, od dawna cieszą się nieustającym szczęściem. Doczekali się też córki, która sama stawiała już pierwsze kroki w aktorstwie.Nigdy nie wzięli ślubu, a ich związek jest dowodem na to, że nie trzeba dokumentu, by relacja była trwała i udana. Aktorska para poznała się ponad dwie dekady temu. Początek ich znajomości był dosyć nietypowy.

logo TVN
09.02.2022 01:00 Aleksandra Popławska nie mogła dostać się do lekarza. W sieci opisała całą rozmowę

Aktorka, Aleksandra Popławska, ostatnio podzieliła się przykrą sytuacją podczas rejestracji do lekarza pierwszego kontaktu. Najbliższy termin pacjentce wyznaczono w obrębie 10 dni.Aleksandra Popławska jest nagradzaną aktorką, która świetnymi występami w produkcjach takich jak: Stulecie Winnych, Belfer, Wataha czy Kobiety Mafii zachwyca miliony Polaków. Gdy gwiazda nie jest w blasku fleszy, prowadzi zwykłe życie wraz ze swoim mężem Markiem Kalitą oraz córeczką Antoniną.Ostatnio aktorka podzieliła się w swoich mediach społecznościowych nieciekawą historią, którą przeżyła podczas rejestracji do poradni medycznej.