Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Anna Czartoryska-Niemczycka

Anna Czartoryska-Niemczycka

Anna Czartoryska-Niemczycka to polska aktorka, znana m.in. z serialu "Nad rozlewiskiem", potomkini dawnego rodu książęcego.

Anna Czartoryska
01.04.2024 18:46 Anna Czartoryska pierwszy raz pokazała zdjęcia ze ślubu! 11 lat czekała, żeby pochwalić się przepiękną suknią

Anna Czartoryska poślubiła biznesmena i syna miliardera, Michała Niemczyckiego. Doczekali się już czworga dzieci, ale zdjęcia w strojach ze ślubu pokazała dopiero teraz. Wcześniej ceremonia była wielką tajemnicą.

Anna Czartoryska
27.11.2023 16:04 Anna Czartoryska jest milionerką. Nie uwierzycie, ile wydaje na ubrania dla siebie. Szok!

Anna Czartoryska wzbudza ogromne zainteresowanie mediów z powodu swojego pochodzenia, a także miłosnych wyborów. Milionerka chętnie opowiada o życiu prywatnym. Niedawno zwierzyła się w kwestii finansów i wydatków na modowe zachcianki. Szok, co jeszcze niedawno królowało w jej garderobie.

Anna Czartoryska-Niemczycka i Michał Niemczycki
20.11.2023 14:17 Fani myśleli, że są idealnym małżeństwem. Anna Czartoryska-Niemczycka mówi prawdę o związku

W polskim show-biznesie niełatwo trafić na wieloletnie i zgodne małżeństwo. Do tej pory za takie uważano te Anny Czartoryskiej-Niemczyckiej i Michała Niemczyckiego. Po dekadzie związku aktorka opowiedziała o kulisach ich relacji. Prawda wcale nie jest tak bajkowa, jakby się wydawało.

Anna Czartoryska EA
19.04.2022 12:14 Anna Czartoryska powitała na świecie czwarte dziecko. Aktorka ujawniła płeć i podzieliła się zdjęciem

Anna Czartoryska urodziła czwarte dziecko. Aktorka opublikowała wzruszające zdjęcie w mediach społecznościowych, przy okazji zdradzając imię i płeć maleństwa. Gwiazdy show-biznesu pośpieszyły z licznymi gratulacjami.Aktorka niedawno obchodziła 9. rocznicę ślubu. Swojego męża, Michała Niemczyckiego, poślubiła bowiem 1 kwietnia 2013 roku. Para doczekała się trójki dzieci: Ksawerego, Janiny i Antoniego. Teraz na świat przyszła ich czwarta pociecha.