Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Emilia Dankwa

Emilia Dankwa

Emilia Dankwa to polska aktorka.

Gwiazdy na 65. urodzinach Barbie
21.03.2024 21:18 Gwiazdy świętują 65. urodziny Barbie: powracająca Ida Nowakowska, Emilia Dankwa, Kasia Moś, Leon Myszkowski

Gwiazdy na 65. urodzinach Barbie. Ida Nowakowska wywołała zamieszanie swoim powrotem na salony. Nie zabrakło też innych znanych twarzy. Kto się pojawił?

Emilia Dankwa
28.01.2024 17:39 Jak wyglądała Emilia Dankwa na studniówce? Odważne wycięcia i ostra czerwień... Nie wszyscy są zachwyceni

Emilia Dankwa niedawno skończyła 18 lat, a ostatnio podzieliła się relacją ze studniówki. Młoda aktorka znana z serialu “Rodzinka.pl” pochwaliła się kreacją, którą wybrała na tę okazję. Jak wyglądała?

Gwiazdy na premierze Piep*zyć Mickiewicza, fot. KAPIF
08.01.2024 21:46 "Piep*zyć Mickiewicza". Gwiazdy na premierze filmu: Wersow, Weronika Książkiewicz, Mikołaj Roznerski, Emilia Dankwa

Premiera filmu “Piep*zyć Mickiewicza” przyciągnęła plejadę gwiazd. Kto pojawił się na premierze? Jak prezentowały się Weronika Książkiewicz, Wersow i Emilia Dankwa na czerwonym dywanie na tle innych gości? Tego dowiesz się z naszej galerii.

Tak bawiła się Emilia Dankwa z "Rodzinki.pl" na swoich 18. urodzinach
18.12.2023 10:23 Tak bawiła się Emilia Dankwa z "Rodzinki.pl" na swoich 18. urodzinach. Mamy zdjęcia z szalonej imprezy

Emilia Dankwa dała się poznać całej Polsce dzięki występom w serialu “Rodzinka.pl”, w którym wcielała się w koleżankę Kacperka Boskiego, Zosię. Gwiazda skończyła właśnie 18 lat. Wiemy, w jaki sposób uczciła ten wyjątkowy moment w swoim życiu.

Emilia Dankwa
06.04.2023 21:28 Tylko u nas: Emilia Dankwa o pracy na planie "Rodzinki.pl" i przyszłości. "Nie chciałabym, by aktorstwo było jedyne"

Emilia Dankwa dała się poznać szerszej publiczność już jako mała dziewczynka, dzięki popularnemu serialowi TVP "Rodzinka.pl". Dorosła dziś aktorka z nadzieją patrzy w przyszłość i nie zamyka się jedynie na świat szklanego ekranu. Widzowie z pewnością pamiętają rezolutną Zosię, która potrafiła namieszać w życiu Boskich, a przede wszystkim najmłodszego z synów Natalii i Ludwika, Kacpra. Po latach aktorka zdradziła nam, jak wspomina pierwszy telewizyjny projekt i czego możemy spodziewać się od niej w przyszłości.

Emilia Danwka EA
10.11.2022 10:09 17-letnia Emilia Dankwa bryluje na pokazie Mariusza Przybylskiego. Zdecydowała się na odważną stylizację

Emilia Dankwa zyskała ogólnopolską rozpoznawalność dzięki roli Zosi w serialu "Rodzinka.pl". Dziś aktorka ma już 17 lat. Pojawiła się na pokazie wiosennej kolekcji Mariusza Przybylskiego i oczarowała stylizacją. Młoda aktorka dumnie zapozowała na ściance, eksponując swoje niebotycznie długie nogi. Młoda aktorka kilka razy wzięła udział w medialnych wydarzeniach. Zdarzyło jej się również pozować na ściance, jednak jej ostatnie wyjście zwróciło szczególną uwagę. 17-letnia Emilia Dankwa skradła show środowego wieczoru.

Emilia Dankwa EA
16.05.2022 19:21 Niebywałe, jak wygląda dziś Zosia z "Rodzinki.pl". Emilia Dankwa zmieniła się nie do poznania

Serial TVP2 "Rodzinka.pl" był emitowany przez niemal dekadę i cieszył się ogromną popularnością. Jedną z uwielbianych postaci była Zosia Zalewska, przyjaciółka Kacpra. Jak wygląda obecnie Emilia Dankwa, która wcielała się w tę rolę?Kiedy Emilia dołączyła do obsady serialu w 2012 roku, miała zaledwie sześć lat. Widzowie mogli obserwować, jak dorasta. Teraz aktorka ma już 17 lat i bardzo się zmieniła. Czym się zajmuje i jak wygląda?

Emilia Dankwa
14.12.2021 01:00 Metamorfoza Zosi z "Rodzinki.pl". Emilia Dankwa zmieniła fryzurę

Emilia Dankwa dziś jest już nastolatką, ale każdy pewnie pamięta ją z "Rodzinki.pl" jako uroczą dziewczynkę z burzą loków na głowie. Młoda aktorka właśnie przeszła metamorfozę i zmieniła fryzurę. Jesteście ciekawi, jak wygląda w prostych włosach?Emilia Dankwa debiutowała na antenie TVP już w wieku siedmiu lat. Aktorka dorastała na oczach widzów, grając przez wiele lat w cieszącym się dużą popularnością polskim serialu komediowym "Rodzinka.pl". Wcieliła się w rolę Zosi koleżanki Kacperka. Obecnie ma 16 lat i właśnie spełniła jedno ze swoich marzeń.

Serialowa Zosia z "Rodzinki.pl" zmieniła się nie do poznania
09.04.2021 02:00 Serialowa Zosia z "Rodzinki.pl" zmieniła się nie do poznania

Emilia Dankwa o swoich planach zawodowychCzym zajmuje się dziś Emilia Dankwa?Czy 15-latka wróciłaby do ewentualnej kontynuacji "Rodzinki.pl"?Po zakończeniu emisji "Rodzinki.pl" Emilia Dankwa zniknęła z radaru mediów, co nie oznacza, że zaprzestała swojego rozwoju zawodowego i prywatnego. Dziewczyna w dalszym ciągu jest przepełniona pasją do wielu rzeczy i ma obrany jasny cel zawodowy, którym jest aktorstwo. Wyrasta przy tym na piękną i mądrą dziewczynę z zadatkami na aktorkę wielkiej sławy.