Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Hell’S Kitchen. Piekielna Kuchnia

Hell’S Kitchen. Piekielna Kuchnia

__Hell’s Kitchen. Piekielna kuchnia__ - polski program reality show, oparty na formacie "Hell’s Kitchen", emitowany w latach 2014–2016, wznowiony w 2022 roku. Po sześciu latach przerwy w produkcji nowym szefem kuchni został Mateusz Gessler, syn restauratora Adama Gesslera i Joanny Fedorowicz-Roqueblave.

Mateusz Gessler
23.02.2023 11:13 "Hells Kitchen": Znamy szefów kuchni i uczestników nowego sezonu. Będzie gorąco

Już 1 marca rusza 8. edycja programu "Hell's Kitchen", w którym kucharze będą przygotowywać potrawy pod czujnym okiem szefa kuchni, Mateusza Gesslera. Znamy pierwszych uczestników kulinarnego show. 14 uczestników programu stanie do rywalizacji, aby zdobyć prestiżowym tytuł, staż w jednej z restauracji Mateusza Gesslera i aż 100 tysięcy złotych. 

Hell's Kitchen
03.11.2022 20:41 Zwycięzca "Hell's Kitchen" zdradził nam, na co wyda wygraną. 100 tysięcy wystarczy?

2 lipca miał miejsce wielki finał 7. edycji kulinarnego programu "Hell's Kitchen", w którym zmierzyli się najlepsi z najlepszych. Zwycięzcą okazał się Jarek Gruda, znany również pod pseudonimem "Jajo". W rozmowie z naszą reporterką zdradził, na jaki cel planuje przeznaczyć wygrane pieniądze.W finałowym odcinku emocji nie brakowało. Uczestnicy robili co w swojej mocy, aby stworzyć jak najdoskonalsze dania. Jurorzy nie kryli zachwytu, jednak zwycięzca musiał być jeden. Jarek Gruda dzięki wygranej wzbogacił się o 100 tys. zł. Wyznał nam, co zrobi z pieniędzmi.

"Hell’s Kitchen. Piekielna kuchnia" EA
04.07.2022 19:32 "Hell’s Kitchen. Piekielna kuchnia" wraca na antenę. Znamy szczegóły

Program Polsatu "Hell’s Kitchen. Piekielna kuchnia" w 2016 roku zniknął z anteny. Teraz powraca po sześciu latach w całkiem nowej odsłonie. Szczególnie gorącą wiadomością jest nowy szef kuchni. To bardzo znane nazwisko w świecie gastronomii.Reality show Polsatu emitowany był w latach 2014-2016. Doczekał się do tej pory sześciu serii. Nowy, siódmy sezon pojawi się na ekranach już jesienią tego roku. Czego możemy się w nim spodziewać? Czy rzeczywiście będzie "piekielnie" dobrze?