Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Iga Lis

Iga Lis

Iga Lis, Taco Hemingway
23.09.2023 14:11 Młodsza córka Rusin i Lisa po ślubie? Taco Hemingway zaskoczył wyznaniem! Wspomniał o ceremonii

Iga Lis i Taco Hemingway stanowią jeden z najbardziej tajemniczych związków w polskim show-biznesie. Para stroni od wypowiedzi na swój temat, a nawet rzadko wspomina o sobie w mediach społecznościowych. Czy nowa płyta rapera to zmieni? W jednym z utworów przemycił niezwykle ważną informację.

Iga Lis i Taco Hemingway, fot. instagram.com/iga_lis
30.07.2023 14:23 Iga Lis i Taco Hemingway to jedna z najbardziej tajemniczych par. Po długiej przerwie pokazali się razem

Dawno niewidziani razem Iga Lis i Taco Hemingway pokazali w mediach społecznościowych wspólne zdjęcie. Romantyczna fotografia pary to z pewnością nie lada niespodzianka dla ich wielbicieli.

Iga Lis EA
24.03.2022 09:58 Córka Rusin i Lisa podsumowała rok. Poruszające zdjęcie z Taco Hemingwayem

Iga Lis - córka Kingi Rusin i Tomasza Lisa już od kilku lat związana jest z Taco Hemingwayem. Ich relacja cieszy się ogromnym zainteresowaniem opinii publicznej i rodzimych mediów. Z okazji Nowego Roku Iga opublikowała na swoim Instagramie romantyczne zdjęcie z ukochanym. Posypały się gratulacje. Iga Lis i Taco Hemingway są parą od 2018 roku. Mimo swojej popularności starają się utrzymać relację z daleka od blasku fleszy. Tym razem zrobili wyjątek.