Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Ilona Ostrowska

Ilona Ostrowska

Ilona Ostrowska
11.02.2024 16:05 Ilona Ostrowska kochała męża bez pamięci. On odszedł do jej młodszej koleżanki. Dobrze znacie tę aktorkę

Ilona Ostrowska zdobyła sympatię widzów, jako Lucy w serialu “Ranczo”. Prywatnie gwiazda jednak przeżyła trudne chwile w małżeństwie z Jackiem Borcuchem. Ich związek rozpadł się za sprawą koleżanki z branży. A jak dziś wyglądają relację aktorki z byłym małżonkiem?

Ilona Ostrowska o powrocie "Rancza"
09.11.2023 19:09 Ilona Ostrowska o powrocie „Rancza”. Mówi nam o pomyśle produkcji: „Mam mieszane uczucia”

Ilona Ostrowska w rozmowie z reporterką Świata Gwiazd powiedziała o możliwym powrocie “Rancza”. Co zdradziła na temat uwielbianej produkcji?

Ilona Ostrowska; Paweł Królikowski
01.06.2023 08:22 Zagrała Lucy w serialu "Ranczo", później słuch o niej zaginął. Jak dziś wygląda Ilona Ostrowska?

Ilona Ostrowska zabłysnęła na czerwonym dywanie podczas oficjalnej premiery serialu “Sortownia” z Andrzejem Chyrą. Gwiazda osiągnęła niezwykłą popularność dzięki serialowi “Ranczo”, w którym przez lata wcielała się w postać Lucy.Widok Ilony Ostrowskiej to zawsze radość dla oczu. Aktorka, która zaledwie kilka dni temu świętowała swoje 49. urodziny, pojawiła się w jednej z ról w nowej produkcji Canal+.

Ilona Ostrowska
25.05.2023 21:19 Ilona Ostrowska była zaręczona... z Tomaszem Karolakiem, ich związek rozpadł się z hukiem. "Zastałem innego"

Ilona Ostrowska obchodzi dziś 49. urodziny. Uwielbiana aktorka ma za sobą bardzo kamienistą ścieżkę, jeżeli chodzi o związki i uczucia. Raz złamała serce, innym razem sama została zraniona. O jej miłości do Tomasza Karolaka pamięta już mało kto.Obecnie od jakiegoś czasu układa sobie życie u boku pewnego muzyka. Para doczekała się nawet dziecka. A jak wyglądały jej poprzednie związki? Jej były partner wspomina ją do dzisiaj.

Ilona Ostrowska, Olga Frycz
27.03.2023 12:51 Olga Frycz wdała się w romans z mężem Ilony Ostrowskiej. "To jest dla mnie rzecz haniebna"

Olga Frycz w rozmowie z Żurnalistą wspominała swój związek z dużo starszym mężczyzną. Choć nie wymieniła go z imienia i nazwiska, nietrudno domyślić się, że chodzi o byłego męża Ilony Ostrowskiej. Aktorka zdradziła, że była bardzo zakochana. To, w jej przekonaniu, jedyne wytłumaczenie decyzji o związaniu się z Jackiem Borcuchem, którą dziś uważa za fatalny błąd. Gwiazda nie ukrywała, że bardzo tego żałuje. 

Ilona Ostrowska
31.05.2022 21:50 Telekamery 2022: Ilona Ostrowska wspomina Pawła Królikowskiego. Wzruszające słowa

Jubileuszowy plebiscyt TeleKamery 2022 wzbudził niemałe emocje. Artyści zdobyli się na wzruszające przemówienia, a jedną z takich osób była Ilona Ostrowska. Aktorka w poruszających słowach wspomniała Pawła Królikowskiego. Serial "Ranczo" otrzymał nagrodę w kategorii "Serial 25-lecia". Mówiąc o produkcji trudno nie wspomnieć o Pawle Królikowskim, który wcielał się w rolę Kusego. O aktorze wypowiedziała się Ilona Ostrowska.

Ilona Ostrowska
25.02.2022 01:00 Ilona Ostrowska przekaże na pomoc Ukrainie wynagrodzenie z trzech spektakli

Ilona Ostrowska, znana polskim widzom przede wszystkim z roli Lucy w serialu TVP "Ranczo", postanowiła wesprzeć Ukrainę nie tylko symbolicznie. Gwiazda przeznacza dochód ze swoich spektakli na pomoc.Wiele polskich gwiazd od wczoraj wyraża solidarność z zaatakowanym przez Rosję krajem oraz jego obywatelami. Media społecznościowe zostały zalane niebiesko-żółtymi flagami, słowami wsparcia i zdecydowanym potępieniem działań militarnych.

Ilona Ostrowska
23.10.2021 02:00 Radosne wieści o aktorce znanej jako Lucy z "Ranczo". Fani gratulują, będzie ślub?

Ilona Ostrowska znana między innymi jako Lucy z serialu "Ranczo" przeżywa właśnie niesamowicie radosny okres w swoim życiu. Aktorka niedawno zaręczyła się ze swoim wieloletnim ukochanym. Znajomi gwiazdy informują, że ślub pary zbliża się wielkimi krokami.Ilona Ostrowska ma za sobą ciężki rozwód i nieciekawe wspomnienia z mężczyznami. Czy teraz gwiazda serialu "Ranczo" w końcu ma szczęście w miłości?