Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Katarzyna Figura

Katarzyna Figura

Katarzyna Figura jest nieuleczalnie chora
29.10.2023 19:22 Potrzebuje specjalistycznego sprzętu. Katarzyna Figura jest nieuleczalnie chora

Katarzyna Figura jest nieuleczalnie chora. O wszystkich objawach i niedogodnościach o opowiedziała w wywiadzie. Nie zabrakło wytłumaczenia, dlaczego ostatnio nie nosi krótkich rękawków. Co dolega legendarnej aktorce?

Katarzyna Figura
23.09.2023 11:15 Katarzyna Figura nagle opuściła festiwal w Gdyni i znalazła się w szpitalu. Niepokojące doniesienia z domu aktorki

Katarzyna Figura była jedną z gwiazd, które uświetniły prestiżowy Festiwal Filmów Fabularnych w Gdyni. Niestety pobyt aktorki na wydarzeniu został nagle przerwany. Nieoczekiwanie musiała zrezygnować z wywiadów i spotkań z twórcami. Sytuacja w domu gwiazdy zrobiła się poważna. Udała się do szpitala. Co się stało?

Katarzyna Figura
10.08.2023 19:38 Katarzyna Figura trafiła do szpitala. "Zaczęłam wymiotować czarną krwią". Wstrząsające wyznanie

Katarzyna Figura otworzyła się na temat kłopotów zdrowotnych. Bolesne rozstanie z przemocowym partnerem zakończyło się dla niej poważnymi skutkami. Gwiazda musiała poddać się zabiegowi. Szczegóły przyprawiają o ciarki.

Katarzyna Figura
08.08.2023 16:39 To naprawdę one?! Córki Figury na okładce Vivy! Wyrosły na takie piękności, że można je pomylić z gwiazdami Hollywood

Katarzyna Figura od kilku dekad uważana jest – i nie bez powodu – za prawdziwą seksbombę polskiego kina. Mimo upływu lat wciąż urzeka charyzmą i spojrzeniem. Jej córki wyrastają na prawdziwe piękności. Cała trójka pokazała się na okładce magazynu „Viva!” nie bez powodu. Koko i Kaszmir zachwycają urodą.

Katarzyna Figura
20.05.2023 10:39 Katarzyna Figura zdecydowała się na odważną zmianę. Niebieskie włosy stanowią swoisty apel

Katarzyna Figura w mediach społecznościowych poinformowała o diametralnej zmianie w wyglądzie. Nowy kolor na głowie nie jest tylko urodową zachcianką, ale także osobistym manifestem. Aktorka postanowiła skończyć z dotychczasowym wizerunkiem.Chyba wszyscy kojarzymy gwiazdę "Kingsajz" czy "Kiler-ów 2-óch" jako charyzmatyczną kobietę z blond włosami. Okazuje się, że takie postrzeganie znudziło się samej aktorce. Tym razem postawiła na coś innego.

Katarzyna Figura
16.12.2022 14:53 Katarzyna Figura podzieliła się wspomnieniami. Przykre wyznania u Moniki Olejnik

Katarzyna Figura udzieliła Monice Olejnik szczerego wywiadu. Wybitna aktorka zdobyła się na wspomnienia sprzed lat, kiedy doświadczyła przemocy ze strony swojego ówczesnego męża. Artystka zalała się łzami, kiedy reporterka dopytała o jedną rzecz.Przemoc psychiczna i fizyczna, którą doświadczają kobiety ze strony swoich partnerów to wciąż ogromny problem. Katarzyna Figura postanowiła podzielić się ze światem swoja traumatyczną historią z nadzieją, że uciskane kobiety nie powtórzą jej błędy i wyrwą się z toksycznego związku.

Katarzyna Figura
04.11.2022 18:53 Katarzyna Figura nie przypomina samej siebie, przeszła wielką metamorfozę. Tak wygląda w filmie „Chrzciny”

Katarzyna Figura od lat spełnia się w aktorstwie i jest jedną z najpopularniejszych i największych polskich gwiazd. Artystka w ostatnim czasie wzięła udział w nowej produkcji, a plakatem filmu pochwaliła się w sieci. Uwagę zwraca wielka metamorfoza Katarzyny. Już 18 listopada do kin trafi kolejna polska produkcja, z plejadą czołowych gwiazd w rolach głównych. Nowa produkcja o tytule "Chrzciny" przyciąga mrocznym plakatem. Jak prezentuje się Katarzyna Figura?

Figura
24.03.2022 10:01 Katarzyna Figura dostała rozwód. Ma za sobą 9 lat sądowej batalii

Katarzyna Figura ma co świętować. Nie chodzi tu jednak o otrzymaną nagrodę filmową, wymarzoną rolę czy jakieś inne wyróżnienie. Może za to celebrować koniec długiej i męczącej batalii sądowej.Czego ona dotyczyła? Aktorka walczyła o rozwód ze swoim byłym już mężem, Kaiem Schoenhalsem.

Katarzyna Figura EA
24.03.2022 09:56 Katarzyna Figura w żałobie po śmierci teściowej. Były sobie bliskie

Katarzyna Figura pożegnała ukochaną teściową, z którą nie miała szansy się pożegnać. Kobieta bardzo jej pomogła podczas sprawy rozwodowej z producentem filmowym.Polska aktorka przez ostatnie lata zmagała się z trudną sprawą rozwodową. Jej drugie małżeństwo z amerykańskim producentem filmowym przyniosło na świat ukochane córki o nietypowych imionach: Koko Claire oraz Kaszmir Amber.Po dwunastu latach związku Katarzyna Figura wyznała, że była ofiarą przemocy domowej i z tego względu wniosła o rozwiązanie małżeństwa. Sprawa sądowa ciągnęła się latami, ale jedne z ważniejszych dowodów wniosła teściowa aktorki. Teraz polska aktorka przeżywa żałobę z powodu śmierci kobiety.

Katarzyna Figura EA
24.03.2022 09:56 Zmarła teściowa Katarzyny Figury. Była bliską osobą dla aktorki

Katarzyna Figura właśnie zamknęła wyjątkowo ciężki rozdział w życiu, kiedy dotarła do niej kolejna smutna informacja. Zmarła Dorothy Schoenhals, ukochana teściowa aktorki, która wykazała się niezwykłą solidarnością i okazała wiele wsparcia dla żony swojego syna. Kilka miesięcy temu, po trudnej, trwającej całą dekadę batalii, Katarzyna Figura wreszcie mogła opuścić sądową salę z uczuciem ulgi. 24 września 2021 roku gwiazda ostatecznie uwolniła się od męża, Kaia Schoenhalsa, który stosował wobec niej przemoc psychiczną i fizyczną.

Katarzyna Figura (EA)
24.03.2022 09:56 Córki Katarzyny Figury zmieniły się nie do poznania. Jak wyglądają?

Córki Katarzyny Figury z drugiego małżeństwa (które zawarła przed laty z producentem Kaiem Schoenhalsem) mają dziś odpowiednio 17 i 19 lat, coraz bardziej przypominają także sławną matkę. Nic nie wskazuje jednak, by w przyszłości chciały podążać wyznaczoną przez nią ścieżką kariery. Jak dotąd polski show-biznesu mógł usłyszeć o starszym synu polskiej aktorki, Aleksandrze Chmielewskim, którego ojcem jest pierwszy mąż artystki. W młodości poszedł on w ślady Figury i skończył studia aktorskie w warszawskiej szkole teatralnej. Po kilku sukcesach porzucił jednak gwiazdorski świat, by oddać się innej pasji. Owocem drugiego związku małżeńskiego aktorki są zaś dwie córki o niespotykanych imionach – Koko Claire oraz Kaszmir Amber. W ostatnim czasie nastolatki zmieniły się nie do poznania.

figura
24.03.2022 09:37 Spotkanie Katarzyny Figury i Jana Frycza w Gdyni

Jeśli chodzi o sprawy damsko-męskie Katarzyna Figura ma się z czego cieszyć. Kilka dni temu wywalczyła bowiem rozwód, o który biła się w sądzie przez niemal dekadę. Choć prawdziwego męża już nie ma, w Gdyni spotkała się ze swoim filmowym małżonkiem.Figura na przestrzeni swojej kariery już wiele razy odgrywała rolę żony. W jednym z filmów jej mężem był Jan Frycz.

Figura i Doda
24.03.2022 09:37 Katarzyna Figura opowiedziała o znajomości z Dodą

Katarzyna Figura, która od kilku dni może cieszyć się z wygranej sprawy rozwodowej, zajmuje się także promocją nowego filmu, w którym miała okazję wystąpić. Produkcja nazywa się Dziewczyny z Dubaju.Na jego planie aktorka miała okazję spotkać się z inną kobietą uznawaną za jedną z największych polskich seksbomb, Dodą. Jak im się współpracowało?