Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Nie Żyje

Nie Żyje

nie żyje
05.01.2024 19:36 Nie żyje aktor popularnego serialu. Zginął tragicznie razem z dwiema córkami. Miały 10 i 12 lat...

Nie żyje uwielbiany aktor oraz jego dwie córeczki. Dziewczynki miały zaledwie 10 i 12 lat. Wiadomości gruchnęły zupełnie niespodziewanie, co wiadomo o okolicznościach tej rodzinnej tragedii?

Nie żyje Lee Sun-kyun
27.12.2023 17:16 Tajemnicza śmierć 48-letniej gwiazdy oscarowego "Parasite". Policja rozpoczęła śledztwo

Gwiazdor oscarowego hitu „Parasite” nie żyje. Aktor zmarł w wieku 48 lat, a tajemnicze okoliczności jego śmierci stały się obiektem śledztwa służb. Tuż przed śmiercią był przesłuchiwany przez policję, w tle sprawy jest szantaż dotyczący substancji psychoaktywnych i kontrowersyjne decyzje władzy.

nie żyje
10.11.2023 20:13 Projektant i dyrektor kreatywny Moschino nie żyje, miał tylko 46 lat. Przepracował ledwie kilka dni. "Nagła choroba"

Nie żyje wschodząca gwiazda świata mody. Właśnie miał rozpocząć pracę w firmie projektującej stroje dla Madonny i Lady Gagi. Zmarł kilka dni po objęciu funkcji w wieku 46 lat. Co stało się z projektantem i dyrektorem kreatywnym Moschino?

nie żyje
02.10.2023 22:12 Nagła śmierć i szybki pogrzeb polskiego aktora. Odszedł znakomity artysta

Kolejne tragiczne wieści ze świata polskiej sztuki: nie żyje uwielbiany aktor i reżyser, zdobywca wielu nagród. Polskie środowisko artystyczne pogrąża się w żałobie. Został pochowany niemal natychmiast po swojej śmierci: ceremonię od zgonu dzieliły jedynie dwa dni.

Jake Abraham nie żyje
02.10.2023 19:34 Gwiazda filmu "Porachunki" nie żyje. Przegrał walkę z chorobą. Diagnoza była wyrokiem

Nie żyje uwielbiamy aktor filmowy i teatralny. Śmiertelna choroba zabrała go ciągu kilku miesięcy od diagnozy. Gwiazdor zmarł w wieku zaledwie 56 lat. O chorobie, jaka pustoszyła jego organizm od dłuższego czasu, dowiedział się zbyt późno, o wszystkim opowiedział w mediach w łamiącym komunikacie.

nie żyje / Eminem / Nashawn Breedlove
27.09.2023 20:55 Tragiczne wieści. Nie żyje gwiazdor "8 mili". Aktor i raper miał zaledwie 46 lat

Media obiegają tragiczne wieści. Nie żyje wielki gwiazdor filmu „8. mila”. Zmarł nagle w wieku zaledwie 46 lat. Produkcja z Eminemem w roli głównej opowiadała o życiu białego rapera i jego zmaganiach w karierze.

nie żyje / Krzysztof Jakubowski
21.09.2023 21:16 Nie żyje Krzysztof Jakubowski. Milioner i przedsiębiorca miał zaledwie 52 lata. Odszedł nagle

Media właśnie obiegają zupełnie niespodziewane wieści o śmierci polskiego milionera i przedsiębiorcy, prezesa kultowej polskiej marki. Krzysztof Jakubowski zmarł nagle w wieku zaledwie 52 lat. Szefem znanej firmy został w lipcu zeszłego roku.

Izabela Cieplińska
18.09.2023 21:24 "Vogue Polska" pożegnał swoją gwiazdę. Na pogrzebie spełniono nietypową ostatnią wolę Izabeli Cieplińskiej

Izabela Cieplińska, ikona polskiej prasy kobiecej, zmarła zupełnie niespodziewanie 11 września 2023 roku. Szefowa działu urody w „Vogue Polska” odeszła w wieku 45 lat, pozostawiając 8-letnią córeczkę. Dziś odbył się jej pogrzeb. Czy wiadomo już, jakie były przyczyny śmierci dziennikarki?

24-letni piłkarz nie żyje, fot. Instagram
18.09.2023 17:14 24-letni piłkarz nie żyje. Przegrał walkę z chorobą. Pożegnanie ukochanej rozrywa serce

Świat sportu właśnie stracił wspaniałego, utalentowanego piłkarza. Sportowiec – pomimo walki – zmarł po długiej, ciężkiej chorobie. Całkiem niedawno oświadczył się swojej ukochanej, która była z nim do końca. Teraz w sieci pojawiło się wzruszające wyznanie dziewczyny. Słowa, jakie napisała, łamią serce.

Na co zmarł Marian Glinka?
17.09.2023 22:08 Nazywano go "polskim Schwarzeneggerem". Choroba pokonała Mariana Glinkę w zastraszającym tempie

Marian Glinka to artysta wielu talentów: charakterystyczny aktor filmowy, serialowy i teatralny, ale też nagradzany medalami sportowiec i kulturysta. Historia życia „polskiego Schwarzeneggera” obrosła już legendą. Choć nie żyje od 15 lat, wciąż jest o nim głośno. Wszystko przez chorobę, która zabrała go z tego świata wkrótce po diagnozie.

Maddy Anholt
14.09.2023 17:07 Gwiazda popularnych seriali nie żyje. Miała tylko 35 lat. Osierociła roczną córeczkę

Gwiazda popularnych seriali rozrywkowych nie żyje. Zmarła w wieku zaledwie 35 lat. Osierociła maleńką, roczną córeczkę. Teraz cała jej rodzina wydała oświadczenie, poruszające do łez. Odeszła po długiej, trudnej walce ze śmiertelną chorobą.

Zespół Perfect w żałobie, fot. KAPiF / Getty Images / Canva
13.09.2023 14:37 Zespół Perfect w żałobie, właśnie poinformował o śmierci. Muzyk nie żyje... "Z bólem serce żegnamy przyjaciela"

Perfect przekazał wyjątkowo przykre wieści dla fanów grupy. Poinformowano o śmierci jednego z ważnych muzyków pracujących z zespołem przy kultowych albumach.

nie żyje, Ula Jurzysta
12.09.2023 20:29 Mąż Uli Jurzystej wydał oświadczenie ws. jej śmierci. Wspomniał o 3-letniej córce. Wstrząsające słowa

Ula Jurzysta nie żyje. Niedawno jeszcze pokazywała, jak dochodzi do siebie po wycięciu nowotworu. Choroba miała być w remisji. Na influencerkę spadła jednak inna troska: rozstanie z mężem. Na krótko przed śmiercią wyprowadziła się od niego i zamieszkała sama. Teraz mężczyzna opublikował specjalne oświadczenie, dotyczące przyczyn i okoliczności jej śmierci.

Izabela Cieplińska, nie żyje Izabela Cieplińska
12.09.2023 17:16 Nie żyje szefowa działu urody "Vogue Polska". Odeszła nagle: "Wciąż nie możemy uwierzyć"

Izabela Cieplińska nie żyje. Szefowa działu urody „Vogue Polska”, której artykuły czytały od lat wszystkie Polki, zmarła zupełnie niespodziewanie. O śmierci dziennikarki poinformowali jej współpracownicy we wzruszającym, wyciskającym łzy komunikacie. Jaka była przyczyna nagłej śmierci kultowej publicystki?

Przyjaciele i rodzina pożegnali Andrzeja Precigsa
05.09.2023 15:59 Pogrzeb Andrzeja Precigsa. Przyjaciele i rodzina pożegnali aktora. Córka trzymała w rękach tylko jedno, poruszający widok

Andrzej Precigs spoczął na Cmentarzu Ewangelicko-Augsburskim w Warszawie. Aktora pożegnał tłum żałobników, na czele z jego bliskimi. W pewnym momencie do urny podeszła córka artysty. Ciężko ukryć wzruszenie, widząc, co postawiła obok niej.

Andrzej Precigs nie żyje, fot. KAPiF
30.08.2023 11:13 Podano datę i miejsce pogrzebu Andrzeja Precigsa. To będzie porażająco smutne wydarzenie z tłumem fanów

Andrzej Precigs zmarł 26 sierpnia, pozostawiając w smutku najbliższych, współpracowników oraz ogromną rzeszę fanów. Wiemy już kiedy i gdzie odbędą się uroczystości pogrzebowe aktora.

Jan Greber nie żyje, fot. icon0 com/publicdomainpictures.net; KAPiF
17.08.2023 09:13 Gwiazda "Barw Szczęścia" w żałobie, nie żyje jej mąż! Jan Greber był aktorem znanym z kultowych produkcji

Jan Greber nie żyje. O śmierci aktora i zasłużonego działacza na rzecz kultury poinformował Związek Artystów Scen Polskich, którego był częścią. Prywatnie, 83-latek był mężem gwiazdy “Barw szczęścia”.

Lil Tay nie żyje? Fot. instagram.com/liltay
10.08.2023 12:10 Nastoletnia gwiazda i jej brat zginęli tragicznie?! Sprzeczne komunikaty ws. śmierci 14-letniej raperki

W mediach społecznościowych Lil Tay pojawiła się informacja o tragicznej śmierci 14-letniej raperki oraz jej brata. Sprawa wydaje się być jednak dużo bardziej skomplikowana, niż wygląda na pozór.

Angus Cloud nie żyje, fot. Rex Features/East News
01.08.2023 13:09 Były menadżer Angusa Clouda zdradził przykre wieści. Twierdzi, że aktor był uzależniony od nielegalnych środków

Angus Cloud nie żyje. Oficjalna przyczyna zgonu gwiazdy serialu “Euforia”, nie została jeszcze podana do wiadomości publicznej. Niedawno były menadżer aktora przekonywał jednak, że jego dawny podopieczny jest uzależniony od narkotyków.

Paul Reubens nie żyje, fot. canva.com; Stewart Cook / Rex Features/EAST NEWS
01.08.2023 11:38 Paul Reubens nie żyje. Aktor odszedł w wieku 70 lat. Świat kina pogrążył się w rozpaczy

Paul Reubens nie żyje. Gwiazdor będący istną ikoną amerykańskiej komedii, znany przede wszystkim z odgrywania wymyślonej przez siebie postaci Pee-wee Hermana, odszedł w wieku 70 lat.

Sinead O'Connor poinstruowała dzieci na wypadek swojej śmierci, fot. Mark Doyle, Tony Reed / Splash News/EAST NEWS
28.07.2023 10:55 Sinead O'Connor dokładnie poinstruowała dzieci, co mają zrobić, gdy umrze. Poprosiła o kontakt z konkretną osobą

Sinead O'Connor na dwa lata przed swoją śmiercią wyznała w jednym z wywiadów, że przekazała swoim dzieciom, co mają robić w przypadku jej niespodziewanego odejścia. Nakazała swoim pociechom skontaktować się z konkretną osobą.

Annabelle Ham nie żyje, fot. instagram.com/annabelle_ham
19.07.2023 21:18 Miała tylko 22 lata! Dostała wymarzoną pracę, tydzień później już nie żyła. Znana influencerka przegrała z chorobą

Annabelle Ham nie żyje. O śmierci 22-letniej influencerki poinformowała uniwersytecka organizacja Alpha Omicron Pi z Georgii w Stanach Zjednoczonych. Rodzina potwierdziła doniesienia i podała dramatyczną przyczynę zgonu.

Pojawiły się wyniki sekcji zwłok Konrada Domagały; fot. Facebook/Kordian Domagała - Blog
19.07.2023 17:29 Tak naprawdę zginął zastrzelony w Poznaniu Konrad Domagała. Są wyniki sekcji zwłok

Konrad Domagała, znany bloger, zginął zastrzelony w jednej z poznańskich restauracji. Napastnik chwilę później popełnił samobójstwo. Pojawiły się wyniki sekcji zwłok, które rzucają nowe światło na tragedię.

Ravgor nie żyje, fot. pxfuel.com; instagram.com/ravgor
18.07.2023 20:42 Rafał Górecki nie żyje, uwielbiany youtuber przegrał walkę z depresją. Policja potwierdziła przykre informacje

Polski internet w żałobie. 18 lipca poinformowano o śmierci znanego youtubera, Rafała Góreckiego, działającego w sieci pod pseudonimem Ravgor. Twórca zmarł wskutek upadku z 12. piętra.

Konrad Domagała nie żyje, fot. Facebook/Kordian Domagała - Blog/screen
17.07.2023 16:02 4 lata temu bloger Kordian Domagała zamieścił wpis na temat broni. Zadał swoim fanom jedno pytanie

Konrad Domagała nie żyje. Znany internetowy bloger zginął w niedzielę, zastrzelony w jednej z poznańskich restauracji. Cztery lata temu mężczyzna zamieścił w swoich mediach społecznościowych wpis, w którym ujawnił swój stosunek do prawa do posiadania broni.

Konrad Domagała nie żyje, fot. Facebook/Kordian Domagała - Blog - screen
17.07.2023 13:20 Konrad Domagała zginął podczas strzelaniny w Poznaniu. Nie był anonimową osobą. Czym się zajmował?

Konrad Domagała nie żyje. Internetowy bloger znany jako Kordian Domagała został zastrzelony w niedzielę w jednej z poznańskich restauracji. O śmierci mężczyzny poinformował jego przyjaciel i współpracownik.

Sylwia Peretti z synem, fot. instagram.com/sylwia_peretti
15.07.2023 14:05 Mamy informacje od policji ws. wypadku syna Sylwii Peretti. Koszmarne zdjęcie, tak wygląda samochód po tragedii

Syn gwiazdy “Królowych życia” Sylwii Peretti zmarł w wypadku samochodowym. Mł. insp. Sebastian Gleń z krakowskiej policji przekazał Światowi Gwiazd szczegóły dotyczące tragicznego zdarzenia.

Syn Sylwii Peretti nie żyje, fot. canva, instagram.com/sylwia_peretti
15.07.2023 10:58 Syn Sylwii Peretti nie żyje. Miał zaledwie 23 lata, mężczyzna zginął w wypadku samochodowym

Syn Sylwii Peretti nie żyje. 23-latek zginął w wypadku samochodowym, do którego doszło w nocy z piątku na sobotę w Krakowie przy Moście Dębnickim. Mężczyzna był pasażerem w pojeździe.