Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Ojciec Mateusz

Ojciec Mateusz

Serial na TVP. Mający parafię w Sandomierzu ksiądz Mateusz rozwiązuje kryminalne sprawy. Z jego talentu korzysta aspirant Nocul.

Ojciec Mateusz / Marcin Turski
22.11.2023 19:41 Gwiazda "Ojca Mateusza" sprzedaje pikantne zdjęcia i nagrania w sieci! Tak teraz zarabia na życie

Gwiazdor seriali „Ojciec Mateusz”, „M jak miłość” i produkcji Disneya całkowicie zmienił ścieżkę kariery. Zmienił się nie do poznania nie tylko wizualnie. Teraz pracuje w branży dla dorosłych. Nie uwierzycie, ile zarabia. 

Z ostatniej chwili
06.04.2022 14:27 Aleksandra Górska odejdzie z serialu "Ojciec Mateusz"? Jest komentarz w tej sprawie

Aleksandra Górska odejdzie z serialu "Ojciec Mateusz"? Co dzieje się z serialową babcią Lucyną, którą pokochały miliony Polaków? "Ojciec Mateusz" to jedna z kultowych produkcji Telewizji Polskiej, którą pokochały miliony. Serialowa kreacja Aleksandry Górskiej jest równie niesamowita. Pojawiły się jednak plotki o odejściu babci Lucyny z ekranu.

Ojciec Mateusz
29.03.2022 21:09 Pamiętacie małego Dominika z "Ojca Mateusza"? Ma już 15 lat i niesamowicie się zmienił

Serial "Ojciec Mateusz" gości na ekranach polskich widzów od 2008 roku. Jedną z postaci, która bardzo ubarwiła wątki głównych bohaterów, był Dominik, syn Oresta Możejki. Grający go Antoni Tyszkiewicz dołączył do obsady w 2014 roku. Teraz ma już 15 lat i zmienił się tak bardzo, że fani serialu nie dowierzają, że to wciąż ten sam aktor!Nowy, 27. sezon "Ojca Mateusza" miał premierę 25 lutego. Nowe odcinki można zaś oglądać w każdy piątek o godzinie 20:35.

Michał Piela (EA)
18.03.2022 01:00 Michał Piela sporo schudł. Jak dziś wygląda aktor znany z "Ojca Mateusza?"

Jeśli oglądaliście serial TVP "Ojciec Mateusz", z pewnością pamiętacie sympatyczną postać aspiranta Mieczysława Nocula. Jak wygląda dziś Michał Piela, aktor wcielający się w tę rolę od 2008 roku? Gwiazdor bardzo schudł, nie przypomina dawnego siebie.Piela występuje w kryminalnym serialu TVP, którego akcja rozgrywa się w Sandomierzu, od samego początku emisji produkcji. Widzowie bardzo polubili postać policjanta Nocula, który często zasięga rady u księdza Mateusza Żmigrodzkiego, granego przez Artura Żmijewskiego.

Kinga Preis
25.08.2021 02:00 Kinga Preis wyznała, jak traktowano ją w szkole aktorskiej. „To był naprawdę trudny czas”

Kinga Preis podzieliła się szokującym wspomnieniem ze szkoły aktorskiej. Okazuje się, że była dręczona przez studentów wyższych roczników. Zaliczał się do nich między innymi Robert Więckiewicz.Kinga Preis opowiedziała o trudnych początkach w świecie aktorstwaW szkole teatralnej miała być poddawana prawdziwym torturomJednym z tych, którzy jej dokuczali, był znany dziś aktorKinga Preis po raz pierwszy opowiedziała, jak wyglądała jej nauka w szkole aktorskiej. Niestety aktorka nie ma z niej dobrych wspomnień - okazuje się, że na pierwszym roku była dręczona przez starszych kolegów.