Swiatgwiazd.pl > Film i tv > Nie tylko "M jak miłość", "Ojciec Mateusz" też znika z anteny. Czy zobaczymy nowe odcinki?
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 24.05.2023 15:09

Nie tylko "M jak miłość", "Ojciec Mateusz" też znika z anteny. Czy zobaczymy nowe odcinki?

TVP
fot. Towfiqu barbhuiya z Pexels/Canva.com/TVP, cropped, CC BY-SA 4.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=90664181

W ofercie Telewizji Polskiej dochodzi do prawdziwych rewolucji. Widzowie muszą pożegnać się z kolejnym popularnym serialem. "Ojciec Mateusz" nie zostanie emitowany w ciągu najbliższych miesięcy. Internauci nie kryją smutku z powodu decyzji.

Pomimo sporej rzeszy fanów kolejny serial TVP zawiesił swoją emisję. W mediach społecznościowych zostały przekazane szczegóły względem produkcji. Fani od razu wylali swoje żale w komentarzach.

"Ojciec Mateusz" znika z anteny TVP

Kolejna seria przygód spostrzegawczego duchownego dobiega końca. Serial od 15 lat przyciąga uwagę odbiorców, którzy z zapartym tchem śledzą kryminalne zagadki w niepozornym Sandomierzu. Niestety ciekawość dalszych losów swoich ulubionych bohaterów nie zostanie już zaspokojona.

Produkcja "Ojca Mateusza" w mediach społecznościowych zamieściła post informujący o zawieszeniu emisji serialu. Przerwa potrwa kilka miesięcy.

Tragiczny wypadek w dniu koronacji Karola III. Kobieta właśnie zmarła

Kiedy serial ma szansę wrócić do telewizji?

W czasie letnich miesięcy stacje telewizyjne zawieszają emisję swoich najpopularniejszych seriali z powodu mniejszej oglądalności. Widzowie "M jak miłość" mają za sobą finał 23. sezonu, a teraz do nich dołączają także fani "Ojca Mateusza".

Drodzy widzowie! Dziękujemy za miniony sezon Ojca Mateusza. Wracamy do Was po wakacjach z kolejną porcją tajemnic, przygód i wzruszeń! — przekazano w mediach społecznościowych.

Choć produkcja nie podała konkretnej daty nowej odsłony serialu, można przypuszczać, że "Ojciec Mateusz" powróci w jesiennej ramówce TVP.

Internauci nie kryją smutku

Szybkie zakończenie nowego sezonu "Ojca Mateusza" zaskoczyło widzów, którzy z chęcią zobaczyliby więcej kryminalnych zagadek.

Przecież ten sezon był bardzo krótki!

— Aż się zaskoczyłam, że już, bo czuję trochę niedosyt.

— Zdecydowanie za krótki! — komentowano decyzję TVP.

Do czasu powrotu "Ojca Mateusza" widzowie mogą przypomnieć sobie dotychczasowe odcinki w platformie TVP VOD.

Zobacz zdjęcia: