Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Piotr Kraśko

Piotr Kraśko

__Piotr Kraśko__ - polski dziennikarz, prezenter telewizyjny, publicysta i teatrolog. W przeszłości pracował w radu TOK FM, a także był szefem programu "Wiadomości" w TVP1. Od 2016 roku związany był ze stacją TVN i pracował jako prowadzący show "Dzień Dobry TVN". Prywatnie związany był z Dominiką Czwartosz, a następnie ożenił się z Karoliną Ferenstein, z którą doczekał się dwóch synów: Konsatntego i Aleksandra oraz córki Lary. Data urodzenia: 11 lipca 1971 Warszawa. Wzrost: 187 cm, kolor włosów: jasny brąz, kolor oczu: niebieskie.

Piotr Kraśko
18.03.2024 22:57 Piotr Kraśko rozstał się z żoną i zdobył się na przełomowy wywiad. Mówi wprost, czym zrujnował małżeństwo

Piotr Kraśko nie lubi dzielić się szczegółami ze swojego życia prywatnego. Tym bardziej zdziwieniem może być fakt, że właśnie ze szczegółami opowiedział o rozstaniu z żoną. Dziennikarz przez jakiś czas trzymał to w tajemnicy, a teraz przerywa milczenie i opowiada przez co zniszczył swoje małżeństwo. 

Barbara Pietkiewicz-Kraśko
11.10.2023 19:23 Przykre wieści o mamie Piotra Kraśki. Musiała zamieszkać w domu opieki

Barbara Pietkiewicz-Kraśko, mama kultowego dziennikarza Piotra Kraśki, do niedawna mieszkała z synem. Niestety, problemy zdrowotne sprawiają, że już nie jest to możliwe. Przeniosła się do znanego w środowisku artystycznym domu opieki. Gdzie mieszka teraz? 

Ile zarabiają gwiazdy TVP?, fot. KAPIF
06.10.2023 19:37 TVP najwięcej płaciła Piotrowi Kraśce! A ile dostały Holecka, Lis, Tadla? Wyciekły zarobki gwiazd stacji

Ile zarabiają gwiazdy TVP? Zarobki ujawnił Onet.pl. Najwięcej w przeszłości dostawał Piotr Kraśko, ale niewiele mniej wpływało na konta Beaty Tadli, Macieja Orłosia czy Hanny Lis. Wiadomo też, jaką pensję mają Danuta Holecka i Michał Adamczyk.

Jakie wykształcenie ma Piotr Kraśko, fot. KAPIF
02.08.2023 12:55 Ktoś jeszcze to studiuje? Piotr Kraśko ma wykształcenie, na które mało kto się decyduje. Jest białym krukiem w mediach

Jakie wykształcenie ma Piotr Kraśko? Jakie studia skończył? To spore zaskoczenie. Niewiele gwiazd może pochwalić się takimi umiejętnościami.

Piotr Kraśko
12.02.2023 11:19 Piotr Kraśko mówił o niej niechętnie, długo nie mieli ze sobą kontaktu. Kim jest Ewa Kraśko?

Piotr Kraśko od lat znany jest ze swojej działalności dziennikarskiej. Charakterystyczny głos i zasługi zapewniły mu rozpoznawalność. Niewiele jednak wiadomo było o jego życiu prywatnym. Rodzinne relacje długo pozostawały tajemnicą.W rozmowie z mediami skrupulatnie chroni tematów związanych z małżeństwem i życiem rodzinnym. Od czasu do czasu zdarza się jednak, że na jaw wychodzą zupełnie nieznane dotąd informacje. Relacja z Ewą Kraśko długo pozostawała pod znakiem zapytania.

Piotr Kraśko EA
05.10.2022 20:22 Przyjaciółka zdradza, co dzieje się w życiu Piotra i Karoliny Kraśków. Sytuacja jest poważna

Piotr Kraśko od miesięcy przechodzi poważny kryzys wizerunkowy. Zniknął ze stacji TVN i zaszył się w domu w Gałkowie, gdzie jego żona Karolina ma stadninę koni. Najnowsze doniesienia prasowe wskazują niestety, że rodzina może mieć coraz poważniejsze problemy.Ostatnio o dziennikarzu zrobiło się głośno z powodu jego wizyty w programie "Dzień dobry TVN". Wywiad z nim nie wypadł jednak najlepiej, a widzowie mieli wiele poważnych zastrzeżeń zarówno do gościa, jak i prowadzących. To jednak niejedyne troski Piotra.

Piotr Kraśko EA
06.09.2022 20:06 Piotr Kraśko nagle zniknął z mediów, dopiero teraz przerwał milczenie. Wyjawił, co dzieje się w jego życiu

Piotr Kraśko od kilku miesięcy mierzy się z poważnymi problemami oraz niemałym kryzysem wizerunkowym. Dziennikarz miał problemy z prawem, a niesłuszne oskarżenia wystosowane przez Telewizję Polską doprowadziły do zaostrzenia problemów ze zdrowiem. Co teraz się z nim dzieje? Ostatni wpis w mediach społecznościowych Kraśki pojawił się na początku czerwca. Odniósł się on w nim do zarzutów, jakie postawiła mu stacja TVP Info w odniesieniu do rozliczeń z Urzędem Skarbowym. Czym zajmował się zatem przez ostatnie miesiące?

Piotr Kraśko EA
19.08.2022 19:57 Piotr Kraśko nie wróci już do "Faktów"? Stacja wydała oświadczenie

Piotr Kraśko od pewnego czasu przestał pojawiać się w wydaniach programów "Fakty" oraz "Fakty po faktach". Stacja TVN w końcu postanowiła zabrać głos w sprawie nieobecności dziennikarza. Prawda okazuje się inna, niż przypuszczały media.Prezenter telewizyjny od dłuższego czasu przeżywa kryzys w życiu zawodowym. Niedawno do kłopotów dołączyły również problemy zdrowotne. Przedłużająca się nieobecność dziennikarza w telewizyjnym wydaniu "Faktów" sprawił, że media zaczęły się zastanawiać nad jego dalszą karierą w TVN. Stacja postanowił wydać oficjalne oświadczenie w tej sprawie.

Piotr Kraśko EA
16.07.2022 08:23 Matka Piotra Kraśki trafiła do domu opieki. Kim jest Barbara Pietkiewicz?

Piotr Kraśko niezmiennie od lat oglądany jest na szklanych ekranach. Okazuje się, że mama dziennikarza trafiła do domu opieki, a konkretniej do Domu Artysty Weterana w Skolimowie. Z relacji mieszkańców wynika, że kobieta rzadko wychodzi ze swojego pokoju.Dzieciństwo Piotra Kraśki nie należało do najłatwiejszych. Dziennikarz swego czasu wyjawił, że w jego życiu brakowało ojca. Na szczęście mógł liczyć na swoją ukochaną mamę. Zdradzamy, kim jest mama Piotra. Mało kto wie, że również jest związana z telewizją.

Piotr Kraśko EA
11.07.2022 16:27 Życie miłosne Piotra Kraśki. Pierwsza żona przedstawiła go kolejnej

Piotr Kraśko nie może narzekać na swoją karierę zawodową oraz na życie prywatne. Od kilku lat jest szczęśliwym mężem i ojcem dwóch synów. Okazało się jednak, że nie zawsze tak było, a w przeszłości jego zawirowaniom miłosnym towarzyszył nawet niewielki skandal.Dziennikarz TVN w przeszłości związany był z Dominiką Czwartosz, która poznała go z jego obecną żoną Karoliną Ferenstein-Kraśko. Jak wyglądały relacje prezentera z każdą z jego żon i jak doszło do jego rozwodu?

Piotr Kraśko EA
15.06.2022 17:07 Piotr Kraśko zostanie skazany bez rozprawy? Jest wniosek prokuratury

W 2016 roku Piotr Kraśko został złapany na prowadzeniu samochodu bez ważnego prawa jazdy. Choć początkowo media donosiły, że trafi przed sąd, to teraz okazuje się, że prokurator złożył wniosek o skazanie dziennikarza bez rozprawy. "Proponowana kara została wcześniej uzgodniona z oskarżonym, który przyznał się do zarzutów" - czytamy w oświadczeniu.Kraśko przyznał się do popełnionego przestępstwa i razem z prokuratorem uzgodnił odpowiednią karę. Najprawdopodobniej będzie musiał zapłacić grzywnę w wysokości 100 tys. zł. Póki co dziennikarz nie komentuje sprawy.

Piotr Kraśko (EA)
14.06.2022 16:43 Piotr Kraśko trafił do szpitala? Dziennikarz ma być poddawany badaniom

Jeden z portali internetowych poinformował, że Piotr Kraśko znajduje się w szpitalu. Dziennikarz ma być poddawany serii szczegółowych badań, które mają określić jego stan zdrowia.Kariera w Telewizji Polskiej przyniosła mężczyźnie największą rozpoznawalność i to właśnie tam w ciągu dwudziestu lat pracy stawał się jednym z najlepszych korespondentów w Polsce. Sukcesy zawodowe nie sprawiły jednak, że Piotr Kraśko został łagodniej traktowany przez media i internautów.Niedawne przewinienia dziennikarza postawiły go w złym świetle przed opinią publiczną. Krytykowany wizerunek oraz problemy sprawiły, że dziennikarz podupadł na zdrowiu. Jak donosi jeden z portali internetowych, Piotr Kraśko trafił do szpitala z powodu nagłego pogorszenia się jego samopoczucia.

Piotr Kraśko (EA)
13.05.2022 10:58 Piotr Kraśko usłyszał zarzut prowadzenia pojazdu bez uprawnień. Dziennikarz przyznał się do winy

Niesłychane wieści na temat Piotra Kraśko. Dziennikarz usłyszał zarzuty w sprawie poważnego wykroczenia. Mężczyznę mogą czekać poważne konsekwencje.Piotr Kraśko w piątek usłyszał zarzuty na temat prowadzenia samochodu bez prawomocnych uprawnień. Dziennikarzowi może grozić kara pieniężna, a w najgorszym wypadku nawet do dwóch lat pozbawienia wolności.

Kraśko
24.03.2022 01:00 Piotr Kraśko stanowczo skomentował słowa byłej minister z PiS

Piotr Kraśko jest nie tylko jednym z najbardziej popularnych dziennikarzy w Polsce, ale też z pewnością można zaliczyć go do grupy tych najrzetelniejszych. W związku z tym często drąży temat i nie daje spokoju swoim rozmówcom, nawet jeśli sam jest już poirytowany.Taka sytuacja miała miejsce we wczorajszym wydaniu programu Fakty po faktach. Piotr Kraśko ewidentnie rozemocjonował się rozmową z przedstawicielką Prawa i Sprawiedliwości, Elżbietą Jakubiak, która udzielała mocno wymijających odpowiedzi na trapiące dziennikarza pytania.

Prokop Kraśko EA
16.02.2022 01:00 Marcin Prokop podczas gali Empiku zażartował z Piotra Kraśki

Marcin Prokop był prowadzącym ostatniej gali wręczenia Bestsellerów Empiku 2021. Podczas wydarzenia dziennikarz "Dzień Dobry TVN" w pewnym momencie zażartował ze swojego kolegi po fachu Piotra Kraśki.Marcin Prokop zakpił na żywo ze skandalicznego zachowania Piotra Kraśki. Prowadzący show "Mam Talent" nawiązał do skazania prezentera "Faktów" za prowadzenie auta bez uprawnień. Wszystko działo się na żywo podczas gali Bestsellerów Empiku 2021.

pjimage - 2022-02-04T205622.528
04.02.2022 01:00 Kolejne zawiadomienie ws. Piotra Kraśki. O co chodzi?

Piotr Kraśko nie ma łatwego czasu. W grudniu 2021 roku postawiono mu zarzuty za kierowanie pojazdami bez prawa jazdy, a kłopoty na tym się nie kończą. Portal TVP Info przekazał, że właśnie do prokuratury wpłynęło zawiadomienie o innym przestępstwie popełnionym przez dziennikarza.Kolejne kłopoty Piotra Kraśki. TVP Info przekazało o kolenym zawiadomieniu do prokuratury. O co właściwie chodzi?

piotr kraśko
20.01.2022 01:00 Piotr Kraśko ma prywatnego szofera. Zdumiewające, kto nim został

Po głośnym skandalu stało się jasne, że Piotr Kraśko nieprędko usiądzie za kółkiem. Dziennikarz, który lata temu stracił prawo jazdy, jakiś czas temu został oskarżony o prowadzenie pojazdu mimo odebranych uprawnień. Wiemy już, kto został jego prywatnym szoferem. Historia uprawnień motoryzacyjnych Piotra Kraśki jest długa i obfita. W 2009 roku dziennikarz po raz pierwszy stracił prawo jazdy. Powodem było przekroczenie limitu punktów karnych. Niestety, 2014 rok przyniósł miłośnikowi luksusowych aut ponowną utratę uprawnień.

pjimage (83)
24.12.2021 01:00 Wyjątkowe wydanie "Faktów" TVN. Widzowie zaniemówią

Piotr Kraśko ostatnio został przyłapany za prowadzenie samochodu bez prawa jazdy. Sąd Rejonowy w Łomży skazał dziennikarza, ten jednak wciąż nie pojawiał się w wydaniach "Faktów". W wigilijny wieczór widzów TVN czeka jednak spore zaskoczenie.Piotr Kraśko był w ostatnim czasie głównym tematem polskich mediów. Wszystko przez incydent na drodze, za który dziennikarz sporo zapłacił - nie tylko dosłownie, ale i wizerunkowo.

pjimage (63)
18.12.2021 01:00 Wiadomo, ile Piotr Kraśko zarabia w TVN. Ogromna kwota

Głosy nie ustępują w sprawie Piotra Kraśki jego przewinienia. Opinii na ten temat wciąż przybywa. Ostatnio głos zabrała Paulina Krupińska, po czym Super Express postanowił sprawdzić, ile miesięcznie zarabia dziennikarz TVN.Piotr Kraśko od sześciu lat łamał prawo, poruszając się samochodem bez prawa jazdy. Sąd ukarał go grzywną w wysokości 7500 zł,a także zakazem prowadzenia pojazdu przez rok.

Piotr Kraśko
17.12.2021 01:00 Paulina Krupińska zabrała głos ws. Piotra Kraśki

Jakiś czas temu w mediach pojawiły się informacje o skazaniu znanego dziennikarza Piotra Kraśki za jazdę samochodem bez prawa jazdy. Okazało się, że prezenter przez sześć lat łamał w ten sposób prawo, po tym jak utracił możliwość prowadzenia pojazdów w 2015 roku. Teraz na temat zachowania Piotra Kraśki wypowiedziała się jego koleżanka z "Dzień Dobry TVN" Paulina Krupińska.Prezenterka i modelka towarzyszy Piotrowi Kraśko podczas pracy na planie programu śniadaniowego "Dzień Dobry TVN". Teraz Paulina Krupińska postanowiła wypowiedzieć się na temat zachowania swojego kolegi z show. Gwiazda doradziła dziennikarzowi, co zrobiłaby, będąc na jego miejscu.

pjimage (57)
16.12.2021 01:00 Monika Olejnik odpowiedziała na pytanie nt. Piotra Kraśki

Cała Polska dowiedziała się o incydencie z Piotrem Kraśko w roli głównej. Dziennikarz przez sześć lat prowadził samochód bez ważnego prawa jazdy. Monika Olejnik została zapytana o kolegę ze stacji w programie "Kropka nad i".Piotr Kraśko jest jednym z najpopularniejszych dziennikarzy w Polsce. Przez lata pracował w TVP, skąd przeszedł do TVN, gdzie prowadzi "Fakty". Czy ostatni skandal pokrzyżuje mu plany?

pjimage (61)
16.12.2021 01:00 Żona Piotra Kraśki przygotowuje się do świąt. Fani są pod wrażeniem

Wszyscy wciąż żyją skandalem z Piotrem Kraśką w roli głównej. Wiele osób zastanawiało się nie tylko, jak na sytuację zareaguje sam dziennikarz, ale i jego żona. Jak się okazalo, Karolina Ferenstein-Kraśko postanowiła poruszać na swoim Instagramie inne tematy niż prawo jazdy męża.Piotr Kraśko wziął ślub z Karoliną Ferenstein-Kraśko 13 lat temu. Para doczekała się trójki dzieci.

Piotr Kraśko
15.12.2021 01:00 Nigdy nieemitowane słowa Piotra Kraśki w TVN. Polacy będą zdziwieni

Piotr Kraśko jest znanym dziennikarzem, którego widzowie najbardziej mogą kojarzyć z roli prowadzącego program informacyjny "Wiadomości" na antenie TVP oraz "Fakty" w TVN. Prezenter był niedawno gościem Kuby Wojewódzkiego. Wyciekły niewyemitowane fragmenty talk-show TVN, w których Piotr Kraśko krytykuje młodych aktorów.Piotr Kraśko pojawił się niedawno na kanapie w popularnym programie Kuby Wojewódzkiego. Dziennikarz "Faktów" razem z gospodarzem show porozmawiali między innymi na temat tego, jak obecnie zachowują się młode gwiazdy. Wyciekły nieopublikowane wcześniej fragmenty wywiadu Piotra Kraśko.

Piotr Kraśko
13.12.2021 01:00 Piotr Kraśko skazany. Dziennikarz przyznał się do winy

Piotr Kraśko został skazany za nielegalne prowadzenie samochodu. Dziennikarz "Wiadomości" mimo cofnięcia prawa jazdy nadal zasiadał za kierownicą swojego auta. W związku z sytuacją gwiazdor ponownie stanął przed sądem. Jaki wyrok otrzymał Piotr Kraśko?Prezenter TVP sześć lat temu stracił prawo jazdy, w związku z uzyskaniem zbyt dużej liczby punktów karnych. Mimo odebrania dokumentu Piotr Kraśko cały czas nielegalnie prowadził samochód. Teraz dziennikarz został skazany za złamanie przepisów. Gwiazdor przyznał się do winy.

Piotr Kraśko żoną
23.10.2021 02:00 Radosne nowiny o Kraśko i jego żonie. Małżeństwo w euforii, stadnina uratowana

W ostatnim czasie Piotr Kraśko i jego żona Karolina Ferenstein-Kraśko mieli poważne powody do zmartwień. Ich ukochana stadnina koni w Gałkowie mogła w każdej chwili zakończyć swoją działalność. Pandemia i zamknięcie różnego rodzaju ośrodków kulturalnych sprawiły, że miejsce to generowało potężne straty, a budżet małżeństwa każdego dnia kurczył się coraz bardziej. Na szczęście wszystko zaczęło powoli wracać do normy.Jeszcze kilka miesięcy temu para obawiała się nie tylko o przyszłość stadniny, ale też o własne utrzymanie. Od pewnego czasu jednak ukochane miejsce Piotra i Karoliny Kraśko generuje coraz większe zyski.

Piotr Kraśko
30.09.2021 02:00 Piotr Kraśko wypowiedział się o ciężkich dla niego emocjach, szczere wyznanie robi wrażenie

Piotr Kraśko szczerze opowiedział o swoim zdrowiu psychicznym. Wyznał także jaki to ma wpływ na jego relacje rodzinne - zdobył się na bardzo szczerą deklarację.Piotr Kraśko zaangażował się w kampanię promującą świadomość zdrowia psychicznego wśród dzieci i młodzieży. Przy okazji opowiedział o swojej przygodzie z ojcostwem oraz dbaniu o zdrowie psychiczne.

P Kraśko EN
02.07.2021 02:00 Piotr Kraśko wspomina najtrudniejszy dzień w pracy

Telewidzowie szybko orientują się, kto jest dobrym prezenterem wiadomości. Bez wątpienia do grona ulubieńców należy Piotr Kraśko. W ostatnim wywiadzie podzielił się ciemną stroną pracy dziennikarza i przyznał, który dzień w TVP był dla niego najgorszy.Piotr Kraśko to dziennikarz i ulubieniec telewidzówDziennikarz długo pracował w TVP, potem przeniósł się do TVNZdradził, który dzień z pracy był najmroczniejszyPraca dziennikarza, choć nie wszyscy zdają sobie z tego sprawę, bywa niezwykle ciężka. Nierzadko zdarza się, że informacje muszą być przekazane profesjonalnie i bez emocji. Piotr zdradził, kiedy najtrudniej było mu wykonywać swoje obowiązki.

P Kraśko EN
28.06.2021 02:00 Piotr Kraśko wypowiedział się o pracy w TVP

Piotr Kraśko jest obecny w świecie dziennikarskim od wielu lat. Widzowie pamiętają go z „Wiadomości", lecz dziś możemy zobaczyć go w „Faktach" na TVN. Co skłoniło dziennikarza do takiej decyzji i jak mu się pracowało w Telewizji Polskiej? Kraśko wreszcie zabrał głos w tej sprawie.Piotr Kraśko przez lata pracował w Telewizji PolskiejOd 5 lat możemy oglądać go w „Faktach"Dziennikarz opowiedział, jak pracowało się w TVP i czemu zdecydował się odejśćHanna Lis i Beata Tadla to dziennikarki, które mają za sobą pracę w telewizji państwowej. Wiele razy zdradzały, jak pracowało im się w TVP. Ostatnio dołączył do nich Piotr Kraśko.