Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Taniec Z Gwiazdami

Taniec Z Gwiazdami

Anita Sokołowska
16.05.2024 13:50 Anita Sokołowska ukrywała to latami. Po "TzG" wydała się wielka tajemnica

Anita Sokołowska dzięki udziałowi w “TzG” pozbyła się czegoś, co spędzało jej sen z powiek. Nie miała wyjść i musiała zgodzić się na warunki produkcji. To było dla niej niezwykle trudne.

Doda, Anita Sokołowska, Roksana Węgiel
15.05.2024 23:16 Doda nie zgadza się z wygraną Anity Sokołowskiej w "TzG". Dlaczego?

Doda jest nie tylko gwiazdą popularnych programów i koncertów Polsatu, ale także chętnie ogląda znane tytuły stacji. Z uwagą śledziła losy uczestników wiosennej edycji "Tańca z Gwiazdami". Co sądzi o werdykcie? Od razu skomentowała zwycięstwo Anity Sokołowskiej i wyjaśniła, dlaczego się z nim nie zgadza.

Magda Bereda
13.05.2024 15:41 Ślubne zdjęcia gwiazdy "TzG". Zaskoczyła z dnia na dzień swoich fanów

Parę lat temu zachwycała nas swoimi występami na parkiecie “Tańca z Gwiazdami”. Teraz znów zaskakuje. Piosenkarka i influencerka Magda Bereda niespodziewanie wprawiła swoich fanów w osłupienie za sprawą ślubnych zdjęć.

Marcin Hakiel
09.05.2024 19:54 Wymowna publikacja Hakiela po aferze z Dagmarą

Marcin Hakiel dużo przeszedł po aferze z Dagmarą Kaźmierską. Do tej pory nie komentował potworności, które wyszły na jaw. Dziś wreszcie zamieścił dwa wpisy, dotyczące jego stosunku do celebrytki.

Agnieszka Kaczorowska
07.05.2024 13:23 Agnieszka Kaczorowska uderza w "Taniec z Gwiazdami"

Agnieszka Kaczorowska udzieliła szczerego wywiadu, w którym opowiedziała o zakulisowych smaczkach "Tańca z Gwiazdami". Aktorka i tancerka, która przez kilka lat sama była częścią show, uderzyła w zarząd Polsatu. A jak nazwała tancerzy?

Taniec z Gwiazdami
07.05.2024 10:10 Anita Sokołowska po finale zwróciła się do Roxie i Maff. Pełne emocji oświadczenie

Emocje po finale "Tańca z Gwiazdami" jeszcze nie opadają. Anita Sokołowska po kilku dniach odezwała się w mediach społecznościowych. W oświadczeniu wspominała o pozostałych finalistkach. To działo się za kulisami popularnej produkcji.

Dagmara Kaźmierska, Taniec z Gwiazdami
07.05.2024 08:20 Polsat całkowicie nie odciął Dagmary od finału "TzG"

Finał 14. sezonu "Tańca z Gwiazdami" przebiegł w ogromnych emocjach, jednak nie do końca była to zasługa zmagań finalistek. Widzowie pamiętają o aferze Dagmary Kaźmierskiej, która niedawno była jedną z uczestniczek programu. Przed kamerami przemilczano jej temat, ale nie zabrakło nawiązań za kulisami.

Maffashion i Danilczuk
06.05.2024 19:47 Są parą też poza programem? Wyznanie Maffashion na nowo podsyca plotki

Maffashion i Michał Danilczuk mają romans? Celebrytka zdradziła szczegóły ich relacji. Wyszło na jaw, że po udziale w "Tańcu z Gwiazdami" mają już kolejne wspólne plany.

Materiał o Dagmarze Kaźmierskiej w TV Republika
04.05.2024 13:45 Materiał o Dagmarze Kaźmierskiej w TV Republika

Afera z Dagmarą Kaźmierską rozprzestrzenia się z dnia na dzień. Teraz materiał o niej pokazano w TV Republika. Zobaczcie, w jakim świetle została przedstawiona. 

Taniec z Gwiazdami, Maciej Musiał
03.05.2024 20:05 Huczało o romansie. Syta w końcu powiedziała o relacji z Musiałem

Maciej Musiał zawładnął parkietem 14. edycji programu "Taniec z Gwiazdami" oraz sercami widzek. Tygodniami zazdrościły Darii Sytej, która w choreografiach umiała przemycić gorącą namiętność. Ile z tych emocji było prawdziwych? Tancerka otworzyła się na temat znajomości z aktorem. Fanki wstrzymały oddech.

Dagmara Kaźmierska
02.05.2024 13:32 Sąsiedzi Kaźmierskiej przerywają milczenie. Dokładnie opisali, co widzieli

Wiele osób zaczęło się zastanawiać nad szczegółami działalności przestępczej Dagmary Kaźmierskiej, po artykule opublikowanym przez Goniec.pl. Teraz sąsiedzi “królowej życia” wypowiedzieli się o tym, co pamiętają z tamtego czasu. Czego byli świadkami?

Zniszczyli butik Kaźmierskiej. Taki widok dziennikarze zastali na miejscu
02.05.2024 10:16 Zniszczyli butik Kaźmierskiej. Taki widok dziennikarze zastali na miejscu

Dagmara Kaźmierska ostatnio znajduje się w centrum burzy medialnej. Więcej mówi się o szczegółach jej działalności przestępczej. Teraz okazało się, że zdewastowano jej butik. 

Dagmara Kaźmierska znowu złamała prawo
01.05.2024 10:21 Dagmara Kaźmierska znowu złamała prawo. Tabloid wszystko ujawnił

Dagmara Kaźmierska ostatnio znajduje się w centrum wielu kontrowersji. Odkąd ujawniono mroczne sekrety związane z jej przeszłością, straciła w oczach wielu. Teraz wyszło na jaw, że ponownie złamała prawo. 

Dagmara Kaźmierska
01.05.2024 07:17 Wyrzucili ją z TV, tak teraz zarabia. Kaźmierska nieźle się ustawiła

Dagmara Kaźmierska została dosłownie wymazana z telewizji. Jak teraz planuje zarabiać? Zyski z programów nie były jej jedynym źródłem dochodu. Wiemy, jakie prowadziła interesy.

Roksana Węgiel
30.04.2024 21:27 To zrobi Roksana po wygranej w "TzG". Obiecała to fanom

Roksana Węgiel będzie walczyć Kryształową Kulę w “Tańcu z Gwiazdami”. Już zapowiedziała, co zrobi, jeśli wygra. Fani mogą zacierać ręce. 

Roksana Węgiel
30.04.2024 17:14 "Zadzwoniłam do niej". Roksana Węgiel o telefonie do Dagmary Kaźmierskiej

Roksana Węgiel i Dagmara Kaźmierska w ostatnim czasie miały bardzo ciepłe relacje. Jak wygląda to teraz, po ujawnieniu szczegółów z przeszłości uczestniczki “Królowych życia”?

Roksana Węgiel
30.04.2024 12:26 Niebywałe sceny w domu Roxie. Chwyciła za tłuczek do mięsa i... zobaczcie sami

Od czasu udziału w “Tańcu z Gwiazdami” Roksana Węgiel bije rekordy popularności. Wraz z partnerem przygotowuje się do finału, jednak w wolnych chwilach woli spędzać czas w domu z ukochanym. Nie uwierzycie, co zrobiła z tłuczkiem do mięsa.

Dagmara Kaźmierska
30.04.2024 08:14 Kaźmierska straciła panowanie. Tak odpowiedziała na krytyczne komentarze

Dagmara Kaźmierska pierwszy raz zwróciła się do internautów po ujawnieniu szczegółów jej przestępczej przeszłości. Oświadczenie wywołało skrajne emocje. W komentarzach nie zabrakło dyskusji. Celebrytka nie mogła pozostać obojętna, gdy zaczęto obrażać jej syna. W sprawie Conana nie przebierała w słowach.

Dagmara wydała oświadczenie. Tak broni się po latach
29.04.2024 22:08 Dagmara wydała oświadczenie. Tak broni się po latach

Dagmara Kaźmierska jest ostatnio w centrum zainteresowania. I to raczej nie w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Ujawniono mroczne fakty na temat jej działalność przestępczej. “Królowa życia” właśnie wydała oświadczenie.

Magdalena Narożna
29.04.2024 12:40 Odmieniona Magdalena Narożna przyszła do studia "TzG". Ledwo ją rozpoznaliśmy

Jak teraz wygląda wokalistka zespołu Piękni i Młodzi? Możecie się zdziwić. Magdalena Narożna sporo schudła i radykalnie zmieniła swój styl. Jej gościnna wizyta w studiu “Tańca z Gwiazdami” wzbudziła sporą sensację.

Dagmara Kaźmierska
29.04.2024 09:11 Kaźmierska pobiła kobietę w ciąży. Opis zdarzenia mrozi krew w żyłach

Portal Goniec.pl ujawnił drugą część śledztwa dotyczącego przestępczej przeszłości Dagmary Kaźmierskiej. Pod jej "opieką" ucierpiało wiele młodych kobiet. Jedna z nich była w drugiej ciąży, gdy celebrytka biła ją do utraty tchu. Zdarzenie przypomina najgorszy koszmar.

Dagmara Kaźmierska
28.04.2024 16:02 Kaźmierska odezwała się po aferze. Wspomniała o zmarłym Komendzie

Dagmara Kaźmierska została zdyskredytowana w oczach opinii publicznej. Śledczy reportaż Gońca ujawnił treść akt sądowych, na których oparty był wyrok. Niedawna gwiazda długo milczała, ale kiedy już zaczęła mówić… nie wierzymy, że użyła tego porównania.

Dagmara Kaźmierska
28.04.2024 09:55 Dagmara Kaźmierska zapadła się pod ziemię. Co z jej dalszą karierą?

Minęło kilka dni od publikacji śledztwa portalu Goniec.pl na temat Dagmary Kaźmierskiej. Nieznane szczegóły dotyczące kryminalnej przeszłości celebrytki wstrząsnęły opinią publiczną, a ona sama zniknęła z radaru. Czy to już koniec jej kariery w mediach?

Kaźmierska była uzależniona. Nałóg częścią jej życia
27.04.2024 19:02 Kaźmierska była uzależniona. Nałóg częścią jej życia

O Dagmarze Kaźmierskiej zawrzało w mediach po opublikowaniu artykułu Goniec.pl. Ujawniono w nim szokujące fakty z jej przestępczej działalności. Teraz udało się dotrzeć do informacji o poważnym nałogu celebrytki. Od czego Kaźmierska była uzależniona?

Dagmara Kaźmierska
26.04.2024 23:19 Morderstwo w miejscu, w którym Kaźmierska prowadziła agencję. Ofiarą była nieletnia

Dagmara Kaźmierska w reportażu na temat jej przestępczej przeszłości nie jest “dobrą bur*elmamą”, na jaką starała się kreować. Teraz wytknięto jej kolejną hipokryzję. Chodzi o historię miejsca, w której prowadziła agencję towarzyską. W przeszłości doszło w nim do zabójstwa.

Dagmara Kaźmierska
26.04.2024 15:37 To on odkrył Dagmarę. Nazywała go "bratem i mentorem"

W rozkręceniu kariery Dagmarze Kaźmierskiej pomógł znany reżyser. To on odkrył ją podczas castingu do “Pamiętników z wakacji”. Teraz Piotr Wąsiński odcina się od celebrytki.

Anita Sokołowska, Taniec z Gwiazdami
25.04.2024 11:24 To Anita Sokołowska chce zrobić z Kryształową Kulą. Fani będą wściekli

Anita Sokołowska jest jedną z uczestniczek, które awansowały do półfinału programu "Taniec z Gwiazdami". Aktorka szybko stała się faworytką widzów i jurorów. Jak wyobraża sobie finał tanecznego show? Komentarz o słynnej statuetce może wzbudzić kontrowersje.

Roksana Węgiel
25.04.2024 09:07 Roxie i Michał Kassin utknęli za kratami po treningu "TzG". Pokazli nagranie z sali

Roksana Węgiel przygotowuje się do kolejnego występu w programie "Taniec z Gwiazdami". W mediach społecznościowych nagrała niecodzienną sytuację, która spotkała ją i Michała Kassina po treningu. Utknęli za kratami! Duet nie tak chciał zakończyć ten wieczór.