Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Vicktoria Beckham

Vicktoria Beckham

David Beckham
03.05.2024 15:37 Była kochanka Beckhama wraca po latach jak koszmar. To potężny cios dla Victorii

David Beckham i jego żona Victoria są razem od ponad ćwierćwiecza. A jednak niewiele brakowało, aby ich związek się rozpadł. Jak wygląda teraz była kochanka piłkarza? Znowu dała o sobie znać.

Victoria Beckham miała wypadek
02.03.2024 08:33 Victoria Beckham miała wypadek. Media obiegło nagranie, na którym widać obrażenia

Victoria Beckham za czasów “Spice Girls” była ikoną muzyki pop na świecie. Później skupiła się na rodzinie. Teraz okazuje się, że gwiazda miała wypadek! Co się z nią dzieje? Jakie ma obrażenia? Jest nagranie. 

Rozstanie u Beckhamów
29.02.2024 18:09 Rozstanie u Beckhamów! Po tylu latach związku powiedzieli pas. Victoria jest załamana

Przykre informacje z domu Beckhamów. Przekazali w swoich mediach społecznościowych wieści, które wstrząsnęły zwłaszcza byłą członkinią Spice Girls. Czyżby wielkie plany gwiazdy legły w gruzach?

Victoria Beckham
07.02.2024 13:50 Victoria Beckham nietrzeźwa na imprezie. Wideo trafiło do sieci. Nieźle zaszalała

Victoria Beckham w sobotę pojawiła się na oficjalnej premierze filmu "Lola" u boku swojego syna oraz synowej. Trio lśniło przed obiektywami aparatów, jednak w internecie huczy od nagrania po ceremonii. Wspólna impreza zakończyła się niezłym szaleństwem. Modelka i piosenkarka dała popis na parkiecie.

Victoria i David Beckhamowie, fot. EastNews
20.12.2023 14:37 Victoria Beckham dała Davidowi powód do rozwodu! Po ćwierć wieku od ślubu jej tajemnica wyszła na jaw

Co Victoria Beckham ukrywa przed mężem od ponad 25 lat? Gwiazda zdradziła swój sekret. Twierdzi, że mógłby być powodem do rozwodu.

Victoria Beckham (EA)
17.04.2022 21:27 Victoria Beckham kończy 48 lat. Spicetka pokazała zdjęcie z dzieciństwa

Poznajecie dziewczynkę z powyższego zdjęcia? Fotografia przedstawia Victorię Beckham w trakcie jej 9. urodzin. Od tamtej pory gwiazda niesamowicie się zmieniła i osiągnęła ogromne sukcesy w branży rozrywkowej. Dziś świętuje swoje 48. urodziny i niewątpliwie może wiele wspominać.Victorię Beckham świat poznał jeszcze w latach 90. Zadebiutowała wtedy razem z zespołem Spice Girls i natychmiast stała się jedną z najlepiej rozpoznawalnych wokalistek tamtych czasów. Dziś jej imię kojarzone jest przede wszystkim z mężem Davidem Beckhamem. Para jest razem już od 23 lat.