Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Wośp

Wośp

Doda i Jurek Owsiak, fot. KAPiF
15.03.2024 12:35 Doda chce zwrotu darowizny, którą oddała na WOŚP. Złożyła już oficjalną propozycję

Doda chce odzyskać darowiznę przekazaną na WOŚP. Złożyła publiczną propozycję. Tak się w ogóle da?

Budda, fot. instagram.com/budda.7
29.02.2024 19:06 Rozda 2 miliony złotych! "Nikt na świecie tego nie zrobił". Na głowę pobije tajemniczą akcję z puszką WOŚP

Budda zaskoczył całą Polskę, gdy w przebraniu, w którym nie dało się go rozpoznać, podszedł do wolontariuszy WOŚP i wrzucił do puszki 100 tys. zł. Tym razem youtuber chce rozdać jeszcze więcej pieniędzy! Chodzi o miliony!

Jurek Owsiak
30.01.2024 09:20 Jurek Owsiak apeluje do Buddy, który przekazał 100 tys. "Jeśli nas słucha...". Zaskakujące słowa

32. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy dobiegł końca, jednak nadal głośno jest o ogromnym zaangażowaniu darczyńców. Po północy padła pierwsza kwota tegorocznej zbiórki. Jurek Owsiak zwrócił się do youtubera, który przekazał wolontariuszom 100 tysięcy złotych. Zaskakujące słowa od gwiazdy fundacji.

WOŚP / MLH
29.01.2024 18:25 Na konto WOŚP dorzucił ponad 3 MILIONY złotych! Kim jest człowiek, który zaszokował całą Polskę?

Pobił rekord Buddy – dzięki niemu do puli WOŚP 2024 trafiły ponad 3 miliony złotych. Kim jest mężczyzna, który stworzył tegoroczny rekord?

finał WOŚP/ Jurek Owsiak
29.01.2024 18:25 "Toczą się działania policji". Skandal podczas 32. finału WOŚP! Narażono życie zgromadzonych ludzi?

Jurek Owsiak zabrał głos, odnośnie sytuacji, która wydarzyła się w trakcie 32. Finału WOŚP. Prezes fundacji nie dowierzał własnym oczom. Co tam się wydarzyło, że musiały interweniować służby? 

WOŚP / Budda
29.01.2024 17:17 Wrzucił 100 tys. do puszki WOŚP. Mówi o nim cała Polska, a on musi się tłumaczyć! Skandal

Youtuber Budda wrzucił do puszki WOŚP całe 100 tysięcy złotych. Udawał staruszka, by zrobić przy tym psikusa. Teraz niestety wybuchła potężna afera, a on się tłumaczy. Skandaliczna sytuacja!

WOŚP
29.01.2024 12:17 To on wrzucił 100 tys. zł do puszki WOŚP. To nie pierwsza taka akcja hojnego gwiazdora

Za nami wielki finał 32. Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku wolontariusze z całej Polski i Jurek Owsiak zbierali fundusze na sprzęt medyczny do walki z chorobami płuc. Darczyńcy po raz kolejni nie zawiedli. W Krakowie padła zaskakująca kwota. Kim jest Budda, który poruszył internet? 

Jerzy Owsiak
28.01.2024 23:21 Wykształcenie Jurka Owsiaka to prawdziwa zagadka. Mało kto wie, jaką skończył szkołę. Co robił zanim został twarzą WOŚP?

Jerzy Owsiak jest dziś znany przede wszystkim jako prezes Fundacji WOŚP i organizator Pol’and’Rock Festival. W przeszłości imał się jednak przeróżnych, często zadziwiających zajęć. A jego wykształcenie? To jeszcze większa niespodzianka.

WOŚP
28.01.2024 22:14 Ikona WOŚP, prawdziwy bohater. Najsłynniejszy wolontariusz orkiestry już nie może wychodzić na ulice. Serce pęka

Ikona WOŚP, najsłynniejszy wolontariusz – tak mówią o Łukaszu. Choć sam cierpi na nieuleczalną, poważną chorobę, od ponad dekady angażuje się w działania Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jak wygląda dzisiaj i w jakim jest stanie? Nie mamy dobrych wiadomości…

WOŚP
28.01.2024 21:09 Wiadomo, kto do puszki WOŚP wrzucił 100 tys. zł! Wykiwał wszystkich...

WOŚP gra w Polsce już 32. raz. Dziś finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Dziś rano w Krakowie ktoś wrzucił do puszki okrągłe 100 tysięcy złotych. Kim jest? Już wiadomo! Udało mu się oszukać wszystkich…

Agata Młynarska
28.01.2024 15:05 "Albo mi pomożecie, albo tu umrę". Burza po wizycie Agaty Młynarskiej w "DDTVN". Potrzebuje wsparcia, by normalnie funkcjonować

Agata Młynarska była jedną z gościn wyjątkowego wydania porannego "Dzień Dobry TVN". Na kanapie wspomniała o inicjatywnie Jurka Owsiaka i tegorocznym celu zbiórki WOŚP. Nagle przekazała dramatyczny apel. Z jej zdrowiem jest aż tak źle? Akcja charytatywna może wiele zmienić.

Jurek Owsiak
28.01.2024 14:13 Nastolatek oszukał WOŚP i Jurka Owsiaka na kwotę 5 mln złotych. Wszyscy mu uwierzyli

Jurek Owsiak wraz z WOŚP od lat zbiera fundusze na zakup sprzętu medycznego do polskich szpitali. Choć kwoty wprawiają w zachwyt, zdarzały się także nieprzyjemne sytuacje. Doszło nawet do oszustwa na dużą skalę. 

Jurek Owsiak
28.01.2024 12:32 Ile zarabia Jurek Owsiak? Ostatnio przyznał sobie znaczną podwyżkę. Podał konkretną kwotę

28 stycznia w całej Polsce odbędzie się 32. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Akcja charytatywna od lat budzi wiele emocji, a zarobki Jurka Owsiaka były prześwietlane na wszelkie sposoby. Ile zarabia inicjator głośnego wydarzenia? Musiał wydać oficjalne oświadczenie w tej sprawie.

WOŚP 2024 Aukcje gwiazd
27.01.2024 14:45 WOŚP 2024: Najdroższe aukcje gwiazd. Omenaa Mensah z mężem przebili wszystkich

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy co roku cieszy się ogromną popularnością. Miliony Polaków wspierają akcje Jurka Owsiaka, wrzucając pieniądze do puszek z czerwonym sercem. W WOŚP udzielają się również gwiazdy. Sprawdźcie, kto zebrał największą sumę na licytacji. 

WOŚP
26.01.2024 18:13 Tuż przed 32. finałem WOŚP wydało się, jak Owsiak finansuje swoje biuro. Teraz wszyscy się dowiedzą prawdy!

WOŚP działa w Polsce już 32 lata. Niedługo finał tegorocznej edycji. Na chwilę przed tym ujawniono sposób finansowania biura Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Omenaa Mensah i Rafał Brzoska
15.01.2024 15:04 Omenaa Mensah i jej mąż miliarder przebili wszystkich. Ich akcja na WOŚP to jakiś kosmos! Już przekroczyła 100 tys. zł

Wielkimi krokami zbliża się kolejny finał charytatywnej akcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jak co roku Jurek Owsiak wraz z gronem znanych gwiazd zachęca do udziału w zbiórce pieniędzy. Do licytacji trafiły atrakcyjne oferty celebrytów. Omenaa Mensah z mężem na razie są na szczycie. Co oferują aktualni liderzy?

Magdalena Adamowicz
15.01.2024 11:46 Łamiące serce wyznanie Magdaleny Adamowicz. Wdowa po zamordowanym prezydencie Gdańska zdradziła, co zrobiła z rzeczami męża

Od szokującej śmierci Pawła Adamowicza minęło już pięć lat. W jednym z najnowszych wywiadów wdowa po tragicznie zmarłym prezydencie Gdańska zdobyła się na niezwykle szczere wyznanie na temat tego, jak na co dzień stara się radzić sobie z bolesną stratą.

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy 2024 - licytacje gwiazd
05.01.2024 15:00 WOŚP 2024. Najdroższe licytacje gwiazd. Możecie się zdziwić, która aukcja znajduje się na szczycie zestawienia

Wielkimi krokami zbliża się 32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Choć do zbiórki organizowanej przez Jurka Owsiaka pozostało jeszcze parę tygodni, w internecie już teraz można licytować “rzeczy od serca” wystawione przez gwiazdy mediów, sportu i show-biznesu. Będziecie nieźle zaskoczeni, czyja aukcja cieszy się na ten moment największym powodzeniem.

Doda
08.08.2023 21:36 Doda poświęcała się dla WOŚP. Tak potraktował ją Owsiak. W głowie się nie mieści

Doda nie może dogadać się z Jurkiem Owsiakiem. Wydawałoby się, że mało jest akcji tak pozytywnych, jak Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Jerzy Owsiak zdziałał wiele dobrego, jednak ma na sumieniu też sytuacje, za które można mieć do niego żal. Nawet przez 10 lat, bo dokładnie tyle czasu Doda nosiła w sobie pretensje do działacza. O co poszło?

Jurek Owsiak
01.02.2023 19:35 Jurek Owsiak po finale WOŚP dostał wiadomość. Internauta wystosował przeprosiny

Jurek Owsiak niedługo po 31. finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy podzielił się w mediach społecznościowych nietypową historią. Przytoczył treść maila otrzymanego od mężczyzny, który niegdyś zdecydował się na zamieszczenie w sieci niewybrednego komentarza skierowanego w stronę organizatora zbiórki. Wiadomość, którą otrzymał Jurek Owsiak poruszyła internautów, którzy zgodnie przyznali, że publikacja tego typu maili ma sens i jest potrzebna. Niektórzy mogą wyciągnąć z tego cenną lekcję.

Agata Młynarska
29.01.2023 15:59 Agata Młynarska o zmarłym ojcu w dniu finału WOŚP. "Walczył o życie z sepsą"

Jak co roku, Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy organizuje ogólnopolską zbiórkę pieniędzy. Tym razem fundusze zostaną przekazane na walkę z sepsą. Agata Młynarska zdecydowała się wystąpić w "Dzień Dobry TVN", gdzie opowiedziała o śmiercionośnej chorobie, przez którą straciła swojego ojca. Agata Młynarska postanowiła zwiększyć świadomość społeczeństwa na temat sepsy. W tym celu udała się na kanapę porannego programu, a także zamieściła w mediach społecznościowych chwytający za serce wpis.

Owsiak EA
01.02.2022 01:00 Jurek Owsiak dodał ważny wpis. Dotyczy "Światełka do nieba"

Atmosfera po 30. Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy nieco zrzedła, jednak wciąż pozostała kwestia krytyki względem pokazu zorganizowanego przy użyciu sztucznych ogni. Fala nieprzychylnych komentarzy spadła na Rafała Trzaskowskiego oraz WOŚP. W ogniu komentarzy znalazł się także Jurek Owsiak. Założyciel fundacji zabrał głos w sprawie zarzutów. Odpowiedź była dosadna i konkretna.Zeszłej niedzieli 30 stycznia cały kraj mówił o Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy. Podczas finału udało się zebrać ponad 136 milionów złotych. Nie ulega wątpliwości, że mimo sytuacji gospodarczej, z roku na rok rośnie liczna darczyńców i wysokość wpłacanych kwot, co doskonale oddają statystyki na oficjalnej stronie WOŚP-u. Niestety niedzielna impreza wywołała u niektórych także negatywną reakcję. Poszło o tradycyjne "światełko do nieba", które w tym roku znów przybrało postać pokazu pirotechnicznego. W ogniu krytyki znalazł się Rafał Trzaskowski, WOŚP, a przede wszystkim Jurek Owsiak.

Zygmunt Chajzer
31.01.2022 01:00 Zygmunt Chajzer wystawił na aukcję WOŚP zaskakującą usługę. Wykona ją osobiście

Nie znosicie robić prania? Jeśli tak, na jednej z aukcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy mieliście unikalną okazję, by czynność tę wykonał za was nie kto inny, a sam Zygmunt Chajzer wraz z synem Filipem. Aukcja dobiegła już końca - szczęśliwy zwycięzca zapłaci za tę atrakcję prawie 9000 złotych.Zygmunt Chajzer jest jedną z najbardziej lubianych osobowości telewizyjnych w Polsce. Legendarny dziennikarz, prowadzący teleturnieje "Idź na całość" czy "Chwila prawdy", swego czasu wziął udział w kampanii reklamowej proszków do prania Vizir. Spoty stały się tak popularne, że gwiazdor do dziś kojarzy się właśnie z nimi.

Agnieszka Woźniak-Starak
26.01.2022 01:00 Agnieszka Woźniak-Starak zareagowała na skandaliczną aukcję WOŚP. "Brawo, Jurek"

Agnieszka Woźniak-Starak zabrała głos w sprawie skandalicznej akcji, jaką zaproponowano w ramach wsparcia dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Dziennikarka pochwaliła Jurka Owsiaka za szybką reakcję i odmówienie wolontariuszom. Dlaczego WOŚP nie przyjęło oferty?Agnieszka Woźniak-Starak za pomocą mocnych słów skomentowała jedną z akcji wspierających WOŚP. Prowadząca program "Dzień Dobry TVN" wypowiedziała się na ten temat za pośrednictwem swoich social mediów.