Swiatgwiazd.pl > Newsy > "The Voice of Poland". Sylwia Grzeszczak rezygnuje z roli jurorki, ujawniła przyczyny swojej decyzji
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 06.06.2022 06:56

"The Voice of Poland". Sylwia Grzeszczak rezygnuje z roli jurorki, ujawniła przyczyny swojej decyzji

Sylwia Grzeszczak (EA)
fot. TRICOLORS / East News

Sylwia Grzeszczak zrezygnowała z funkcji jurorki i trenerki w programie "The Voice of Poland". Artystka zajmowała to stanowisko tylko w jednej edycji. Czyżby pewne aspekty pracy w muzycznym show nie przypadły jej do gustu?

Grzeszczak pojawiła się na fotelu jurorskim w 12. edycji programu TVP2. W jej drużynie znaleźli się Rafał Kozik, który zajął 3. miejsce w finale, a także Julia Stolpe, Igor Kowalski i Daniel Hawes.

Sylwia Grzeszczak rezygnuje z pracy w programie "The Voice of Poland"

Artystka wyznała w rozmowie z portalem Plejada, jakie ma plany na najbliższy czas. Okazuje się, że nie wróci więcej do muzycznego programu Telewizji Polskiej. Nie oznacza to jednak, że ma z nim związane jakiekolwiek złe wspomnienia – wręcz przeciwnie.

Powodem odejścia z produkcji jest chęć skupienia się na tworzeniu muzyki. Zajęcie to pochłania ją na pełen etat, musiała zatem odmówić, kiedy otrzymała od TVP propozycję powrotu do programu w kolejnej edycji. Dodała za to, że wciąż utrzymuje kontakt z wieloma osobami, które poznała.

Skupiam się na wydawaniu albumów i z osobami, z którymi miałam do czynienia w programie cały czas mam kontakt. Wywiązała się między nami naprawdę fajna więź, nie tylko z członkami moich drużyn, ale też innych. Stanowimy zgraną paczkę – wyznała.

Sylwia Grzeszczak o swojej pracy trenerki

Obecnie dla piosenkarki liczą się jej fani oraz aktywności związane z koncertami. Wyznała w wywiadzie, że to, co dla niej najważniejsze, to kontakt z osobami, które kochają jej muzykę. Warto dodać, że konto Sylwii na Instagramie obserwuje aż 200 tysięcy osób, ma zatem z kim utrzymywać kontakt.

Grzeszczak wyjaśniła, jakie ma przemyślenia po zakończeniu 12. edycji show i co sądzi o swojej pracy jurorki oraz trenerki. Wyznała, że cały czas miała jedną, konkretną wizję, którą konsekwentnie realizowała:

Od początku do końca miałam swoją wizję. Wiedziałam, kto według mnie ma przejść dalej i cieszę się ze swojego wyboru i doprowadziłam te osoby do samego końca. Udało mi się dojść do finału i zająć drugie miejsce z Rafałem Kozikiem [Kozik zajął w rzeczywistości 3. miejsce – przyp. red]. Mega przygoda. To wszystko mnie bardzo cieszy i jest uskrzydlające – przekazała na koniec.

Zobacz zdjęcia:

Sylwia Grzeszczak
Sylwia Grzeszczak, fot. instagram.com/sylwia_grzeszczak_official
Sylwia Grzeszczak
Sylwia Grzeszczak, fot. instagram.com/sylwia_grzeszczak_official
Sylwia Grzeszczak
Sylwia Grzeszczak, fot. instagram.com/sylwia_grzeszczak_official
Sylwia Grzeszczak
Sylwia Grzeszczak, fot. instagram.com/sylwia_grzeszczak_official

Źródło: Plejada

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Rodzina królewska wkrótce się powiększy, zewsząd płyną gratulacje. Najnowsze zdjęcia mówią wszystko

  2. Niewiarygodne, co postanowiła założyć na siebie Kożuchowska. Tej kreacji nie zapomną jej przez lata

  3. Wielka radość w domu Krzysztofa Ibisza, właśnie przekazał wspaniałe wieści. Ogromne gratulacje

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].