Media bez wyboru Żródło: Media bez wyboru

Tomasz Kammel nie pojawi się już w "Dance Dance Dance". TVP potwierdza

8 Luty 2021 Weronika WasiakWeronika Wasiak

Tomasz Kammel niespodziewanie musiał pożegnać się z "Dance Dance Dance". Stacja TVP potwierdziła przykre wieści i wyjawiła, kto zastąpi go na miejscu prowadzącego.

  • Tomasz Kammel opuszcza "Dance Dance Dance"
  • Nowi prowadzący show
  • Skład trzeciej edycji programu

Przypomnijmy, że Tomasz Kammel i Tamara Gonzalez Perea wspólnie prowadzili drugą edycję "Dance Dance Dance" emitowanego na antenie TVP2. Nieoczekiwanie, tuż przed premierą trzeciego sezonu, pojawiły się informacje o zupełnie nowej parze prowadzących.

Tomasz Kamel opuszcza taneczne show

Kilka dni temu pojawiła się oficjalna wiadomość, że "Dance Dance Dance" powraca z trzecią edycją na antenę TVP. Radość sympatyków tanecznego show nie trwała jednak długo, bo równolegle poinformowano, że zmienia się skład prowadzących.

W pierwszej edycji o pozytywną atmosferę między choreografiami i wsparcie dla uczestników dbali: Tomasz Kammel i Barbara Kurdej-Szatan, a w drugiej - Kammel i Tamara Gonzalez Perea. Okazuje się, że przy trzeciej odsłonie stacja zamierza wymienić już nie tylko prowadzącą, ale też prowadzącego.

Do sieci trafiło zdjęcie domu córki Elżbiety II. Księżniczka Anna nie pławi się w luksusachDo sieci trafiło zdjęcie domu córki Elżbiety II. Księżniczka Anna nie pławi się w luksusachCzytaj dalej

Stacja TVP potwierdziła doniesienia o zmianie gospodarzy i przekazała, że na ich miejscu pojawi się doskonale znany wszystkim duet z "Pytania na śniadanie" - Aleksander Sikora i Małgorzata Tomaszewska, którzy zresztą również mają za sobą udział w "DDD".

O ile rezygnacja z Tamary Gonzalez Perey nie była dla wielu szczególnym zaskoczeniem, bowiem ta zakończyła współpracę ze stacją już kilka miesięcy temu, tak brak Tomasza Kammela, który był niekwestionowanym ulubieńcem widzów, niektórych wprawił w osłupienie.

Wszyscy uczestnicy "Dance Dance Dance"

Stacja ujawniła też wszystkich uczestników trzeciej edycji tanecznego show. Skład może niektórych zdziwić, bowiem o główną nagrodę zawalczy m.in. Roksana Węgiel.

Pary, które spróbują swoich sił na wielkiej scenie, przedstawiają się następująco:

  • Roksana Węgiel z Oliwą Górniak,
  • Damian Kordas z Olą Nowak,
  • rolnik Paweł Bodzianny i Marta Paszkin,
  • Stanisław Karpiel-Bułecka i Anna Matysiak,
  • Małgorzata Opczowska i Robert El Gendy,
  • Olga Łysak i Paweł Cieślak.

Dokładna data premiery "Dance Dance Dance" nie jest jeszcze do końca znana, ale jak wiadomo, uczestnicy już rozpoczęli intensywne próby na sali treningowej. Wszystko wskazuje więc na to, że emisja pierwszego odcinka jest tylko kwestią dni.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Pudelek, Instagram

Następny artykuł