Swiatgwiazd.pl
Tomasz Kammel

East News / TRICOLORS

Tomasz Kammel o rozstaniu z partnerką i problemach w związku. Szczere wyznanie dziennikarza

13 Sierpnia 2021

Autor tekstu:

Katarzyna Augustyniak

Udostępnij:

Tomasz Kammel jest jednym z najpopularniejszych polskich dziennikarzy. Chociaż jego życie zawodowe jest pasmem sukcesów, okazuje się, że w sferze prywatnej nie układa mu się aż tak dobrze. W ostatnim wywiadzie prezenter opowiedział o swoich miłosnych doświadczeniach. Nie brzmiało to optymistycznie.

  • Tomasz Kammel jest gwiazdą stacji TVP. Prowadzi m.in. Pytanie na śniadanie i The Voice of Poland.

  • W ostatnim podcascie Żurnalisty opowiedział o swoich miłosnych doświadczeniach.

  • Jak stwierdził, wiele wskazuje na to, że zostanie starym kawalerem.

Tomasz Kammel to prawdziwy gwiazdor TVP. Jego cała kariera związana jest z tą stacją. Teraz dziennikarz wiedzie prym, prowadząc Pytanie na śniadanie, czy kultowy The Voice of Poland. Jego kariera nie zwalnia tempa, a jego życie prywatne do tej pory owiane było tajemnicą. Jak wynika z wywiadu, jakiego udzielił Żurnaliście, od pewnego czasu jest singlem. Nie ma też dla siebie samego zbyt dobrych prognostyków na przyszłość jeśli chodzi o sferę uczuć.

Tomasz Kammel: Fakty są takie, że raczej będę starym kawalerem

Tomasz Kammel w wywiadzie z Żurnalistą opowiadał m.in. o swoim życiu prywatnym. To, co mówił o związkach, było bardzo pesymistyczne i przejmujące, bo bez wahania dziennikarz stwierdził, że nie zapowiada się, by odnalazł kiedyś miłość:

-Znam ludzi, którzy przeżyli ze sobą całe życie i mieli piękne relacje, wspaniałe. [...] Jak będzie ze mną? Nie wiem i w ogóle się nad tym nie zastanawiam. Fakty są takie, że raczej będę starym kawalerem.

Paweł Kukiz

Ujawniono treść SMS-a, którego Kukiz wysłał do Polsatu. Chciał wytłumaczyć swoją nieobecność w programie

CZYTAJ DALEJ

Gwiazdor przyznał, że zna pary, które są ze sobą ponad 20 lat, ale on sam nie jest pewny, czy kiedykolwiek uda mu się stworzyć tak silny i długotrwały związek. A co jest dla niego najważniejsze w relacji?

Kammel stawia na niezależność

W dalszej części rozmowy dziennikarz przyznał, że dla niego w związku najważniejsza jest niezależność. On potrzebuje własnej przestrzeni i chce czasem pobyć sam. Chociaż zdaje sobie sprawę, że być może dla innych jest to nie do przyjęcia, jak stwierdził, on już taki jest.

-W ogóle jestem fanem takich relacji, jaką mieli Wisława Szymborska i Kornel Filipowicz. Oni byli bardzo w sobie zakochani i mieli bardzo mocny związek, ale nigdy ze sobą nie mieszkali. Oni sobie nie przeszkadzali. Każde z nich potrzebowało pobyć samo -wyznał Kammel.

Kammel wspomniał też o swoich poprzednich związkach. Przyznał, że nawet gdy decydował się mieszkać ze swoimi partnerkami, zawsze mieli oni nie tylko wspólne przestrzenie w mieszkaniu, ale także te zupełnie odrębne, w których mogli się wyciszyć i pobyć w samotności.

Gwiazdor zaznaczył, że jeśli kiedyś zaangażuje się uczuciowo w relację, raczej nie będzie decydował się na wspólne mieszkanie. Jak podsumował, nie umie z kimś mieszkać na stałe. Choć próbował to zmienić, nigdy mu się to nie udało.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Jastrząb Post

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl.

Jak dobrze znasz Krzysztofa Krawczyka?

Pytanie 1 z 4

Jak nazywa się druga żona Krzysztofa Krawczyka?

Katarzyna AugustyniakAutor

Redaktor

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Życie gwiazd

"Mam Talent!": w programie wystąpił wnuk Daniela Olbrychskiego

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

"Wodzianka" Wojewódzkiego szczerze wypowiedziała się o pracy w programie

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

"The Voice of Poland": zachowanie Sylwii Grzeszczak nie spodobało się widzom

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Przemek Kossakowski zaliczył wpadkę na Instagramie

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Anna Wendzikowska od lat nie utrzymuje kontaktu z rodzicami. Opowiedziała o dzieciństwie

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Joanna Opozda wywołała burzę w sieci. Wystarczył krótki wpis o paznokciach hybrydowych

Czytaj więcej >