Swiatgwiazd.pl
Tomasz Kammel

East News / TRICOLORS

Tomasz Kammel szczerze o hejcie. "Gońcie to towarzystwo bez litości"

14 Maja 2021

Autor tekstu:

Katarzyna Augustyniak

Udostępnij:

Tomasz Kammel jest jednym z najbardziej znanych polskich dziennikarzy. Od pewnego czasu prezenter ma też swój kanał na Youtube. Tym razem opowiedział o hejcie, który spotkał go po jednym z koncertów.

  • Tomasz Kammel opublikował nagranie, w którym opowiadał o tym, jak radzić sobie z hejtem.

  • Przy okazji dziennikarz przywołał niedawną sytuację, kiedy wylała się na niego fala hejtu. Chodziło o koncert Cud życia.

  • Jak się okazuje, media nieco zmanipulowały jego wypowiedź, po której w sieci zawrzało.

Tomasz Kammel od pewnego czasu jest bardzo aktywny w social mediach. Jego kanał na Youtube ma coraz większą oglądalność. Ostatnio wylała się na niego duża ilość hejtu. Chodziło o koncert, którym miał miejsce na początku kwietnia. Prezenter postanowił wreszcie coś z tym zrobić. 

Tomasz Kammel o powodzi stulecia

Na samym początku nagrania Kammel nawiązał do sytuacji z 1997 roku i tzw. powodzi stulecia, która była szczególnie tragiczna dla mieszkańców Wrocławia.

Dziennikarz przypomniał, że w tamtym czasie również dochodziło już do mediowych manipulacji. 

- Premier zapytany wtedy o ewentualne odszkodowania dla powodzian powiedział, że trzeba się było ubezpieczyć. No i się zaczęło... - mówił o oskarżeniach skierowanych w stronę ówczesnego premiera Włodzimierza Cimoszewicza. 

Gwiazdor TVP podkreślił, że wypowiedź premiera miała swój dalszy ciąg, jednak zaprezentowano tylko fragment. W istocie Cimoszewicz dodał, że rząd oczywiście pomocy udzieli. 

Kammel komentuje swoje wystąpienie na koncercie Cud życia

Kammel postanowił odnieść się do hejtu, który dotknął go po koncercie Andrei Bocellego Cud Życia z 4 kwietnia br. Jego wypowiedź, która zapowiadała występ artysty, trafiła do internetu również w nieco skróconej formie. Na nagraniu dziennikarz zwrócił się do prezesa TVP Jacka Kurskiego i jego żony, sugerując bezpośrednio, że to właśnie ich dziecko jest cudem życia. 

Co więcej, w jednym z brukowców pojawił się artykuł, w którym napisano, że cudem życia prezenter nazwał samego Kurskiego. Bo tym oskarżeniu Kammel zdecydował się zwrócić do prawnika. Od tamtej pory fake newsy na temat jego wystąpienia przestały być powielane. Jak brzmiała dalsza część wypowiedzi Tomasza? Sami zobaczcie: 

- Ale z tego co wiem, to nie jedyny cud życia dzisiaj na sali, więc tym wszystkim cudom, które są dzisiaj z nami, jak już się urodzą, to proszę wspomnieć, że ja o nich dzisiaj mówiłem.

Niestety, jak widać, wciąż nie brakuje fake newsów i medialnych manipulacji, które dla tzw. taniej sensacji potrafią zmienić sens czyichś słów lub pokazać tylko mylący fragment. Na koniec nagrania Kammel zapowiedział, że zamierza jednak obrócić całą sprawę w coś dobrego. Chciałby założyć markę odzieżową Kammelove, której seria ubrań nosiłaby nazwę Cud życia, a cały dochód z jej sprzedaży przeznaczony byłby na Centrum Zdrowia Dziecka. Jeśli jednak nie uda mu się zrealizować pomysłu, zamierza z własnych pieniędzy wpłacić na rzecz Centrum Zdrowia Dziecka kwotę, jaką uzyskałby ze sprzedaży ubrań.

Zobacz film:

[EMBED-1774]

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Facebook, Plejada 

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

undefinedundefined

Podobne artykuły

Tomasz Stockinger

Plotki

Tomasz Stockinger ma nową partnerkę. Kim jest?

Czytaj więcej >

Plotki

W "M jak miłość" po wakacjach szykuje się wiele zmian. Marysia i Artur nie będą mieć wieść o jednej wyjątkowej osobie

Czytaj więcej >
Monika richardson i zbigniew zamachowski

Plotki

Monika Richardson opublikowała szczery wpis nt. małżeństwa ze Zbigniewem Zamachowskim

Czytaj więcej >
Filip_Chajzer

Plotki

Filip Chajzer opowiedział dokładnie o traumie po śmierci syna

Czytaj więcej >
Anna Mucha

Plotki

Anna Mucha umieściła w sieci zaskakujące wyznanie. "Czuję się oszukana"

Czytaj więcej >
TVP

Plotki

Tancerze protestują przeciwko "Dance Dance Dance". Petycję podpisało tysiące osób

Czytaj więcej >