Swiatgwiazd.pl
Tomasz Oświeciński

Piotr Molecki/East News

Tomasz Oświeciński chwali się w sieci zdjęciem nastoletniej córki. Fani zwracają uwagę na makijaż

20 Maja 2021

Autor tekstu:

Natalia Niewczas

Udostępnij:

Jedna z najnowszych publikacji Tomasza Oświecińskiego w mediach społecznościowych rozsierdziła niektórych internautów. Użytkownikom sieci nie przypadł do gustu szczegół widoczny na zdjęciu, które przedstawia aktora w towarzystwie córki. Chodzi o makijaż - w tym przypadku gwiazdor „M jak Miłość” nie zamierzał milczeć i włączył się do dyskusji.

  • Córka Tomasza Oświecińskiego w ogniu krytyki

  • Internautom nie spodobał się fakt, iż dziewczynka pozowała do zdjęcia w makijażu

  • Aktor i jego pociecha podzielają miłość do pewnych zwierząt

Tomasz Oświeciński zyskał rozpoznawalność między innymi dzięki roli Andrzejka w hitowym serialu TVP „M jak Miłość”. Aktor pojawiał się również w filmach fabularnych, czym zaskarbił sobie przychylność wielu odbiorców. Dziś trudno odmówić mu popularności - świadczy o niej także liczba osób obserwujących Instagramowy profil gwiazdora. Z jego publikacjami zapoznaje się liczne grono ponad 100 tys. użytkowników.

Córka Tomasza Oświecińskiego w ogniu krytyki

Prywatnie Tomasz Oświeciński spełnia się w roli męża i ojca. Aktor jest małżonkiem Aleksandry i tatą Mai, która przyszła na świat w sierpniu 2009 roku.

Obie panie często goszczą na łamach instagramowego profilu gwiazdora „M jak Miłość”. W poniedziałek 17 maja Tomasz Oświeciński znów podzielił się z internautami fotografią w towarzystwie dwunastoletniej pociechy. Zdjęcie wykonano w samochodzie - ojciec i córka, jak wyjaśnia wpis, jechali razem na budowę.

- It's a beautiful day.... jak to śpiewał zespół U2. (...) My z Majcią jedziemy właśnie na budowę, bo przyjechali kolejni fachowcy. Jestem podekscytowany, bo dziś zaczną kłaść tynki, a jutro przyjeżdża pokrycie dachowe naszego domu - informował fanów Tomasz Oświeciński.

TVN

Zastanawiający szczegół za plecami aktora. Fani dopatrzyli się wulgarnego hasła w serialu "Szadź"

CZYTAJ DALEJ

To, co przykuło uwagę internautów, to wizerunek córki Tomasza Oświecińskiego. Tego dnia Maja pomalowała rzęsy i usta. Oburzenie komentujących wywołał nie tyle sam makijaż, ile młody wiek osoby, która go miała. Niektórzy pytali, po co dwunastoletniej dziewczynce tego typu dodatki.

Tomasz Oświeciński postanowił udzielić internautom wyjaśnienia. Aktor podkreślił, iż Maja pasjonuje się wykonywaniem makijażu. Zdaniem gwiazdora „M jak Miłość” zachowanie dziewczynki nie jest niewłaściwe.

To nie pierwszy raz, gdy Tomasz Oświeciński poruszał temat pasji jego córki. W rozmowie z serwisem Pudelek aktor wyjaśniał, że do rozwoju tego zainteresowania prawdopodobnie przyczyniło się obeznanie Mai z planem zdjęciowym, gdzie dba się o właściwą charakteryzację. Jak wyjawił, dziewczynka chętnie maluje swoją mamę na premiery nowych produkcji filmowych, w których występuje Tomasz Oświeciński.

Wspólna miłość

Przy okazji Tomasz Oświeciński uchylił także rąbka tajemnicy na temat drugiego zainteresowania jego córki. Jak się okazuje, Maja uwielbia nie tylko makijaż, ale i konie. Co ciekawe, tata dziewczynki zdaje się podzielać sympatię do tych majestatycznych zwierząt.


- Jak ja go kocham - podpisał jedno ze zdjęć w towarzystwie końskiego przyjaciela Omera gwiazdor.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Plotek, Instagram

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Sara Müldner z "Na dobre i na złe"

Życie gwiazd

Jak dziś wygląda Sara Müldner? Była gwiazdą "Na dobre i na złe"

Czytaj więcej >
Piotr Fronczewski

Życie gwiazd

Piotr Fronczewski poświęca dużo czasu rodzinie. Nie chce popełnić błędu sprzed lat

Czytaj więcej >
Jolanta Fraszyńska

Życie gwiazd

Jolanta Fraszyńska szykuje się do ślubu. Kim jest jej wybranek?

Czytaj więcej >
Zdzisław pokazał ukochaną

Życie gwiazd

„Sanatorium miłości”: Zdzisław pochwalił się ukochaną

Czytaj więcej >
Iga Krefft Teresa Lipowska

Życie gwiazd

Iga Krefft opowiedziała o depresji. "Stałam się więźniem samej siebie"

Czytaj więcej >
Grażyna Torbicka

Życie gwiazd

Grażyna Torbicka zaopiekowała się sławną matką. Zrezygnowała z ważnych planów

Czytaj więcej >