Swiatgwiazd.pl > Newsy > Tomasz Sekielski ważył 187 kg. Bardzo schudł, ogromna przemiana
Karol Osiński
Karol Osiński 24.03.2022 09:15

Tomasz Sekielski ważył 187 kg. Bardzo schudł, ogromna przemiana

Tomasz Sekielski ważył 187 kg. Schudł aż 90 kilogramów
Jan Bielecki/East News
  • Tomasz Sekielski schudł ponad 90 kilogramów

  • W najwyższym stadium nadwagi ważył 187 kg

  • Ćwiczenia i zdrowy tryb życia, a także operacja doprowadziły dziennikarza do dobrej formy

Metamorfoza Tomasza Sekielskiego może posłużyć dla wielu ludzi za wzór. Dziennikarz waży ponad dwa razy mniej niż przed kilkoma laty. Nie byłoby to możliwe bez jego determinacji i chęci pracy nad samym sobą. Dziś z uniesioną głową i przede wszystkim zdrowiem chwyta dzień za dniem.

Tomasz Sekielski schudł ponad 90 kilogramów

Autor słynnego filmu pt. „Tylko nie mów nikomu” jest jednym z niewielu polskich dziennikarzy, którzy mogą poszczycić się zrzuceniem ponad połowy swojej wagi. Jeszcze dwa lata temu Tomasz Sekielski ważył 187 kilogramów, dziś ta liczba wynosi o 90 kg mniej.

W pewnym momencie publicysta dowiedział się od lekarzy, że jego tusza może zagrażać jego zdrowiu i życiu, zatem pod koniec 2019 roku zdecydował się na operację zmniejszenia żołądka. Od tego momentu rozpoczęła się jego walka o samego siebie.

Jednak zabieg okazał się na tyle przydatny, a przede wszystkim skuteczny, że w bardzo szybkim tempie zaczął tracić na wadze. W zaledwie kilka tygodni stracił pomiędzy 20, a 30 kilogramów.

Dziennikarz przeszedł na ścisłą i zbilansowaną dietę, a także rozpoczął ćwiczenia, nadzorowane przez trenera personalnego, co po jakimś czasie przyniosło oczekiwane efekty. Jakiś czas temu Tomasz Sekielski przyznał, że jego nadwaga mogła wynikać z nadmiernego stresu, który związany jest z jego codzienną pracą.

Czym dziś zajmuje się Tomasz Sekielski?

Warto podkreślić, że dziś Tomasz Sekielski jest całkowicie innym i przepełnionym chęcią do działania człowiekiem. Po jego nadmiernych kilogramach nie ma ani śladu, jednak nie ma zamiaru poprzestawać na zdrowym trybie życia.

Zmiana nawyków nie zawsze bywa łatwa, szczególnie przy ciężkiej, codziennej pracy. Dziś Sekielski zajmuje się rozwojem swojej działalności internetowej. W swoich mediach społecznościowych prowadzi program „Sekielski online”, w którym goszczą znane postacie polskiego show-biznesu i nie tylko.

Zdarza się, że podczas kręcenia programów poruszane są również kontrowersyjne tematy, tj. pedofilia w kościołach, czy debaty polityczne. Jednak działalność dziennikarza nie kończy się na mediach społecznościowych.

Obecnie wraz ze swoim bratem są w trakcie pracy nad swoim trzecim filmem dotyczącym przestępstw seksualnych w kościele katolickim. Niestety przez pandemię koronawirusa produkcja została ograniczona, w związku z czym nie są w stanie podać daty premiery.

``
``

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Pomponik

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected]