Swiatgwiazd.pl
Jacek Kurski

Piotr Molecki/East News

TVP pokazała pocałunek dwóch mężczyzn. Fakt ten poruszył internautów

23 Maja 2021

Autor tekstu:

Karol Osiński

Udostępnij:

W dalszym ciągu nie milkną echa niedawno odbytego 65. festiwalu Eurowizji w Rotterdamie. Imprezę zwyciężył Włoski zespół Maneskin, który jednocześnie wywołał swoim zachowaniem na scenie wiele kontrowersji. TVP wyemitowało moment, w którym jeden z członków zwycięskiej ekipy namiętnie pocałował drugiego w usta. Co na to Jacek Kurski?

  • 65. festiwal Eurowizji zwyciężyła Włoska ekipa Maneskin

  • Podczas występu jeden ze zwycięzców pocałował drugiego w usta

  • Wszystko zostało wyemitowane w Telewizji Polskiej

Reprezentant Polski na Eurowizji, Rafał Brzozowski nie zakwalifikował się do finału festiwalu. W drugim półfinale zajął 14 miejsce, uzyskując 35 punktów. Jednak nie miejsce Rafała wzbudziło największe zainteresowanie, a zachowanie zwycięskiej drużyny Włochów.

TVP pokazała, jak członek zwycięskiej ekipy na Eurowizji pocałował drugiego w usta

Jak każdego roku od 65 lat (z wyjątkiem poprzedniego) Eurowizja wzbudziła w telewidzach mnóstwo emocji i dostarczyła prawdziwej dawki rozrywki. Poza zwycięską drużyną z Włoch prawdziwy popis wokalnych umiejętności pokazali Szwajcarzy, Francuzi, czy Ukraińcy, którzy uplasowali się tuż za wygraną ekipą.

Razem z emocjami w parze szły kontrowersje, których również nie zabrakło. Wokaliści zaliczyli wiele wpadek, w tym również Włosi. W mediach społecznościowych natychmiastowo została wychwycona prawdopodobnie najbardziej kontrowersyjna sytuacja, jaką mogliśmy oglądać podczas festiwalu w Rotterdamie.

W pewnym momencie jeden z członków ekipy Maneskin był tak podekscytowany występem swojej drużyny na Eurowizji, że postanowił bardzo namiętnie pocałować swojego kolegę Thomasa Raggi'ego. Co ciekawe, cała sytuacja została przedstawiona w Telewizji Polskiej.

Koło fortuny magda masny

Czym dziś zajmuje się Magda Masny? Była gwiazda TVP obecnie ma zupełnie inne zajęcia

CZYTAJ DALEJ

Wszystko po chwili znalazło swoje miejsce w sieci. Internauci publikowali na Twitterze nagranie z Telewizji Polskiej, która słynie z emisji homofobicznych materiałów, oraz nazywa społeczność LGBT+ ideologią.

W komentarzach pod publikowanymi nagraniami można dostrzec, jak wielu internautów wyraźnie naśmiewa się ze wpadki TVP, jednocześnie odwołując się do osoby Jacka Kurskiego, który przywykł do gorzkiego odbioru tego typu materiałów.

Co więcej, w sieci nagle stworzyło się twierdzenie, że TVP promuje homoseksualizm. Opublikowany tweet błyskawicznie obleciał media społecznościowe i stał się wiralem w polskiej sieci.

Jak głosowała Polska na Eurowizji?

Osobą, wytypowaną do prezentacji głosów Polski na Eurowizji została Ida Nowakowska. Słynna prezenterka, która niedawno doczekała się pierwszej pociechy wypadła naprawdę znakomicie.

Polacy najwięcej, 12 punktów przyznali wokalistce, pochodzącej z San Marino, która zaśpiewała razem z popularnym raperem Flo Ridą. Na drugim miejscu sklasyfikowaliśmy Islandię, natomiast na trzecim Portugalię.

Zobacz wideo i zdjęcie:

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: pudelek.pl

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Monika richardson i zbigniew zamachowski

Plotki

Monika Richardson opublikowała szczery wpis nt. małżeństwa ze Zbigniewem Zamachowskim

Czytaj więcej >
Anna Mucha

Plotki

Anna Mucha umieściła w sieci zaskakujące wyznanie. "Czuję się oszukana"

Czytaj więcej >
TVP

Plotki

Tancerze protestują przeciwko "Dance Dance Dance". Petycję podpisało tysiące osób

Czytaj więcej >
Dorota Wellman

Plotki

Dorota Wellman szczerze o menopauzie. „To naturalny czas”

Czytaj więcej >
królowa elżbieta

Plotki

Królowa Elżbieta postanowiła pokroić tort mieczem. "To jest bardziej niezwykłe!"

Czytaj więcej >
Marcelina_Zawadzka

Plotki

Marcelina Zawadzka przedstawiła rodzinie nowego partnera. Czym się zajmuje?

Czytaj więcej >