„Twoja twarz brzmi znajomo" zaskoczy widzów Żródło: Instagram.com twojatwarzbrzmiznajomo

Zmiana dnia emisji programu "Twoja twarz brzmi znajomo". Podjęto decyzję

6 Luty 2021 Sara OsieckaSara Osiecka

„Twoja twarz brzmi znajomo" doczekało się już 13 edycji, a wiosną widzowie będą mogli zobaczyć najnowszą odsłonę show. Muszą być jednak gotowi na zmianę - tym razem program będzie nadawany w piątek, a nie w sobotę jak do tej pory. Znamy też pełną listę uczestników.

  • Ujawniamy nowy czas emisji show
  • Przypominamy fenomenalny udział Katarzyny Skrzyneckiej w 1. edycji
  • Podajemy pełną listę uczestników

„Twoja twarz brzmi znajomo" podbiło serca widzów już od pierwszego odcinka. Lekka i dowcipna formuła połączona z ekspozycją talentów polskich celebrytów sprawiła, że od 2014 roku show cieszy się niesłabnącą sympatią widzów. 14. edycja show wprowadza jednak znaczącą zmianę dotyczącą emisji.

„Twoja twarz brzmi znajomo" z nową porą emisji

Przez ostatnie 7 lat widzowie Polsatu przyzwyczaili się, że „Twoja twarz brzmi znajomo" mogą oglądać w sobotę o 20:00. To się jednak zmieni wraz z nadejściem wiosny i 14. edycji programu. Od tej pory stacja będzie pokazywać program o 20:00, ale w piątek. Warto o tym pamiętać, bowiem będzie można się bardzo się zdziwić.

Skład jury pozostaje bez zmian. Tak jak poprzednio, uczestników ocenią Małgorzata Walewska, Kacper Kuszewski, Adam Strycharczuk i Katarzyna Skrzynecka. Fani show na pewno pamiętają ją z pierwszej edycji, gdzie poradziła sobie śpiewająco. Wcielała się między innymi w Tinę Turner, Shakirę, Louisa Armstronga czy Ellę Fitzgerald. Prawdziwym fenomenem był jednak odcinek finałowym w którym wcieliła się w dwie postaci na raz - Andrea Bocelliegp i Sarah Brightman. Wykonała ich utwór „Time to say goodbye".

- Bardzo się cieszę, że w tym programie mogłam pracować jako wokalistka, bo to jest to, w czym się czuje zawodowo w życiu najlepiej, najpewniej i najbardziej swobodnie. Cieszę się, że podczas 8 odcinków programu można zaśpiewać tyloma różnymi głosami. Sama się dziwiłam, że te dźwięki się ze mnie wydobywały, bo nie wiedziałam, że ja je mam - mówiła w finałowym odcinku.

Była jedną z najgorętszych gwiazd lat 80. Jak dziś wygląda Danuta Lato z serialu Była jedną z najgorętszych gwiazd lat 80. Jak dziś wygląda Danuta Lato z serialu "W labiryncie"?Czytaj dalej

Jak sie później okazało, zrobiła tak piorunujące wrażenie, że została zaproszona do programu po raz kolejny, ale tym razem jako jurorka. Udowodniła, ze doskonale rozumie, na czym polega istota „Twoja twarz brzmi znajomo", jednocześnie popisując się niebywałym talentem nie tylko wokalnym, ale też aktorskim i tanecznym.

Kto wystąpi w nowej edycji show?

Jak tym razem prezentuje się lista uczestników? Zobaczymy wokalistkę Pięknych i Młodych, Magdę Narożną, piosenkarkę Maję Hyży, Piotra Gawrona-Jedlikowskiego znany z „Pierwszej miłości", Michał Meyer znany z „Amoku", Lesława Żurka, którego kojarzą głównie fani serialu „Przyjaciółki", Pawła Górala, czyli twórca pierwszego serialu na Instastory, aktorka Tamarę Arciuch czy odtwórczyni głównej roli w głośnym filmie „365 dni" na podstawie powieści Blanki Lipińskiej, Annę Marię Sieklucką. Filmowa Laura zgodziła się na udział w programie głównie po to, by pokazać się widzom z innej strony niż w odważnym filmie.

- Bardzo bym chciała, żeby odbiorcy zobaczyli mnie z różnych stron. Żeby to był teatr, film i ambitne programy rozrywkowe. Żeby to było samo nakręcające się koło. Myślę, że póki co mi się to udaje. Więc trzymajcie kciuki, że nie będę się tylko kojarzyć z jedną odsłoną siebie, tylko również to będzie inny wymiar mnie - mówiła w wywiadzie dla Jastrząb Post.

Również Magda Narożna chciała się sprawdzić i liczyła, że dostanie okazję pokazać, jak naśladuje innych uznanych twórców. Jak się okazało, to były prorocze słowa, bowiem kilka dni później złożono jej propozycję.

- Zobaczymy co się będzie działo. Mam nadzieję, że jakaś taka propozycja padnie i że chociaż pomimo tego, że jest pandemia, to nie zapomnę, że działam w tej branży i bardzo potrzebujemy tego spotkania z publicznością, chociażby przed telewizorem - mówiła.

Twoja twarz brzmi znajomo

Maja Hyży, źródło: instagram.com twojatwarzbrzmiznajomo

Twoja twarz brzmi znajomo

Magda Narożna, źródło: źródło: instagram.com twojatwarzbrzmiznajomo

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł