Swiatgwiazd.pl
Gromee

TRICOLORS/East News

„Twoja Twarz Brzmi Znajomo”: Gromee zajmie miejsce Adama Strycharczuka?

19 Lipca 2021

Autor tekstu:

Barbara Bujar

Udostępnij:

Emocje przed kolejną edycją „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” sięgają zenitu. Producenci zdradzili już kilka nazwisk uczestników, a także ogłosili zaskakujące zmiany w jury. Z fotelem pożegna się między innymi Adam Strycharczuk. W sieci pojawiła się już informacja, że jego miejsce zajmie Andrzej Gromala – najsłynniejszy producent muzyczny w Polsce, znany wszystkim jako Gromee.

  • Jesienią na antenie Polsatu rozpocznie się 15. edycja „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”

  • W jury zabraknie Kacpra Kuszewskiego i Adama Strycharczuka

  • Jeden z wolnych foteli jurorskich zajmie lider zespołu „Ich Troje”, Michał Wiśniewski

  • Kolejny ma przypaść Andrzejowi Gromali, który od lat występuje pod pseudonimem Gromee

Wielkimi krokami zbliża się 15. edycja programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, która od początku wzbudza wiele zainteresowania, a przede wszystkim emocji. Wszystko za sprawą składu jurorskiego, z którego niespodziewanie odeszły dwie osoby. Przypomnijmy, że przykre wieści potwierdził najpierw Kacper Kuszewski. Szybko okazało się, że z uwielbianym formatem żegna się także Adam Strycharczuk.

edyta-górniak (2)

Edyta Górniak tęskni za ukochanym miejscem. Chce zbudować szkołę

CZYTAJ DALEJ

Gromee zastąpi Adama Strycharczuka?

Adam Strycharczuk zajmował fotel jurora „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” stosunkowo niedługo, jednak zdążył zaskarbić sobie sympatię publiczności. Prezenter dołączył do składu sędziowskiego po 12. edycji programu, której został zwycięzcą. O jego nagłym pożegnaniu się z formatem informował portal Pomponik.

- (...) nie zobaczymy już Adama Strycharczuka – przekazał informator portalu.

Odkąd powyższa wiadomość obiegła sieć, fani nie potrafili doczekać się informacji w sprawie nowego jurora „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. W końcu doczekali się tego momentu. Jak się okazuje, do Małgorzaty Walewskiej, Katarzyny Skrzyneckiej i Michała Wiśniewskiego, który przejmie pałeczkę od Kacpra Kuszewskiego, ma dołączyć Gromee.

Do zaskakujących informacji dotarł portal Jastrząb Post. Okazuje się, że producenci programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” od dłuższego czasu chcieli, by to właśnie Gromee zasilił skład jurorski. Nie było to wcale łatwe – Gromala jako najsłynniejszy producent muzyczny w Polsce miał mieć swoją stawkę.

- Ogromna zajętość Gromee na początku stanęła na przeszkodzie w rozmowach i z tego powodu postawił poprzeczkę finansową bardzo wysoko. Jednak wszystko wskazuje na to, że doszło do porozumienia – zdradził informator portalu.

Gromee i Wiśniewski przy jednym stole

Nie jest tajemnicą, że oprócz Adama Strycharczuka z programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” odszedł także Kacper Kuszewski. Jego miejsce zajmie z kolei Michał Wiśniewski. Kontrowersyjny artysta jest zupełnym przeciwieństwem cichego i stroniącego od ścianek producenta muzycznego. Obecność tak dwóch różnych charakterów może być więc dla widzów interesująca.

- Gromee jest totalnym przeciwieństwem Michała Wiśniewskiego – potwierdził rozmówca portalu Jastrząb Post.

Kogo zobaczymy na scenie? Ta informacja także przestaje powoli być tajemnicą. Polsat od kilku tygodni zdradza bowiem kolejne nazwiska. Wiemy, że wśród uczestników znajdą się między innymi Adam Zdrójkowski, Paulina Sykut-Jeżyna, Robert Janowski, Barbara Kurdej-Szatan i Krzysztof Cugowski Junior.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Instagram

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

DDTVN

Plotki

Barbara Pasek przerywa pracę w "Dzień dobry TVN". "Witajcie w moim nowym etapie"

Czytaj więcej >
Tomasz Stockinger

Plotki

Tomasz Stockinger ma nową partnerkę. Kim jest?

Czytaj więcej >

Plotki

W "M jak miłość" po wakacjach szykuje się wiele zmian. Marysia i Artur nie będą mieć wieść o jednej wyjątkowej osobie

Czytaj więcej >
Monika richardson i zbigniew zamachowski

Plotki

Monika Richardson opublikowała szczery wpis nt. małżeństwa ze Zbigniewem Zamachowskim

Czytaj więcej >
Filip_Chajzer

Plotki

Filip Chajzer opowiedział dokładnie o traumie po śmierci syna

Czytaj więcej >
Anna Mucha

Plotki

Anna Mucha umieściła w sieci zaskakujące wyznanie. "Czuję się oszukana"

Czytaj więcej >