Swiatgwiazd.pl
Wiśniewski Kuszewski EN

TRICOLORS/Beata Zawadzka/East News

Michał Wiśniewski szczerze o posadzie jurora w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”

18 Lipca 2021

Autor tekstu:

Mateusz Wolny

Udostępnij:

Już niedługo rusza nowa edycja programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Jak co sezon, show zasili nowa ekipa celebrytów, którzy staną ze sobą w szranki. Okazuje się, że zmiany czekają nas również w panelu jurorskim. Kacpra Kuszewskiego zastąpi Michał Wiśniewski. Wokalista nieoczekiwanie zabrał głos w tej sprawie.

  • Twoja Twarz Brzmi Znajomo to popularny program telewizji Polsat

  • Doczekał się aż 14 edycji!

  • Jesienią nie zobaczymy ulubionego Kacpra Kuszewskiego w roli jurora

  • Michał Wiśniewski odniósł się do nowej posady i zwrócił się do Kuszewskiego

Hitowe show Polsatu Twoja Twarz Brzmi Znajomo to ulubiony program telewidzów. Format cieszy się rekordową oglądalnością od pierwszej edycji. Nic zatem dziwnego, że jesienią będziemy oglądać już 15. sezon tej produkcji! Okazuje się jednak, że czekają nas duże zmiany, jeśli chodzi o skład obecnego jury.

Kacper Kuszewski odchodzi z Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Telewizja Polsat jest na etapie odsłaniania kart i zapowiadania nowych gwiazd, które wezmą udział w nowej edycji. Na naszych telewizorach jesienią swoje popisy aktorsko-wokalne prezentować będą m.in. Paulina Sykut-Jeżyna, Adam Zdrójkowski, Robert Janowski czy Barbara Kurdej-Szatan.

Okazuje się, że roszady nastąpią także w składzie jurorskim. W poruszającym wpisie Kacpra Kuszewskiego, opublikowanym za pośrednictwem konta programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo, mężczyzna przyznaje, że ze względu na obowiązki zawodowe (czyli główną rolę w nowym serialu Polsatu Tatuśkowie) opuszcza ukochany program, którego 8. edycję wygrał.

Kacpra w rozczulającym poście pożegnała koleżanka, z którą dzielił sędziowski panel, Katarzyna Skrzynecka. Kobiecie będzie ciężko bez Kuszewskiego — uważa go za swojego przyjaciela. Aktor na koniec swojego wzruszającego wpisu postanowił zdradzić fanom, kto go zastąpi...

- Moje miejsce przy jurorskim stole przekazuję artyście, który jest wulkanem charyzmy i pozytywnej energii, Michałowi Wiśniewskiemu. Powodzenia Michale! 

robert-makłowicz (1)

Robert Makłowicz szczerze o swoim małżeństwie. Karierę zawdzięcza żonie

CZYTAJ DALEJ

Michał Wiśniewski nowym jurorem TTBZ

Michał Wiśniewski pierwszy raz od głośnego wpisu Kacpra Kuszewskiego zabrał głos w tej sprawie. Mężczyzna za pośrednictwem posta na swoim instagramowym koncie przyznał, że weźmie udział w nowej edycji show jako juror.

Michał zdecydował się odpowiedzieć fanom programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo, którzy nieprzychylni są nowemu członkowi jury i zadeklarowali, że nie będą już oglądać ulubionego programu. Mężczyzna napisał:

- Nie odzywałem się na ten temat, bo wiem, że ta informacja wzbudziła skrajne emocje. Dlaczego? Hmm. Od lat walczę z wizerunkiem osoby kontrowersyjnej i nieobliczalnej, choć tak naprawdę jest tylko sobą i to, co mogłoby podlegać tej ocenie 20 lat temu — dziś jest normą.

W kolejnej części opisu, którym Michał opatrzył pamiątkowe zdjęcie z programu, pisze, iż od dawna jest związany z Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Wokalista brał udział w nagraniach pilotażowego odcinka, ale, jak sam przyznaje, nie był jeszcze gotów na takie wyzwanie.

Przy okazji naładowanego informacjami wpisu, Michał podziękował Kacprowi Kuszewskiemu za sprawne przekazanie pałeczki i życzył mu wszystkiego dobrego w realizacji nowych wyzwań zawodowych.

Na koniec Michał zaznaczył, że wielokrotnie odmawiał sędziowania w programach rozrywkowych. Twoja Twarz Brzmi Znajomo to jednak inny format, bo nikt nie odpada, a nagroda idzie na cel charytatywny, więc na jurorach nie spoczywa aż taka odpowiedzialność. Michał dodał, że nie może się doczekać udziału w programie:

- Wszyscy, którzy mnie znają wiedzą, że jak coś robię to całym sobą. Nienawidzę lenistwa, kłamstwa i buty. O ile z tym się nie spotkam, to nie będziecie mogli mi niczego zarzucić.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:


Źródło: WP, InstagramJeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Sara Müldner z "Na dobre i na złe"

Życie gwiazd

Jak dziś wygląda Sara Müldner? Była gwiazdą "Na dobre i na złe"

Czytaj więcej >
Piotr Fronczewski

Życie gwiazd

Piotr Fronczewski poświęca dużo czasu rodzinie. Nie chce popełnić błędu sprzed lat

Czytaj więcej >
Jolanta Fraszyńska

Życie gwiazd

Jolanta Fraszyńska szykuje się do ślubu. Kim jest jej wybranek?

Czytaj więcej >
Zdzisław pokazał ukochaną

Życie gwiazd

„Sanatorium miłości”: Zdzisław pochwalił się ukochaną

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Cezary Pazura prezentuje umięśnioną klatę na Instagramie żony. Fani zaniemówili

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Cezary Pazura świętuje 12 urodziny córki. Pokazał urocze zdjęcia

Czytaj więcej >