Swiatgwiazd.pl
Tylko u nas: Marian Lichtman wspomina gościnę u Krawczyków

CEZARY PECOLD/East News

Tylko u nas: Marian Lichtman wspomina gościnę u Krawczyków

13 Maja 2021

Autor tekstu:

Karol Osiński

Udostępnij:

Marian Lichtman i Krzysztof Krawczyk byli bardzo oddanymi sobie przyjaciółmi. Połączył ich nie tylko wspólny zespół Trubadurzy, ale również wielka sympatia braterska, o której perkusista opowiedział w rozmowie ze Światem Gwiazd. Co więcej, wspomniał również o wizycie w domu Krawczyków. Małżonka piosenkarza była dla niego niesamowicie gościnną osobą.

  • Marian Lichtman i Krzysztof Krawczyk byli bardzo oddanymi przyjaciółmi

  • Małżonka piosenkarza zawsze przygotowywała dla nich ciepłe posiłki

  • Przyjaźń Trubadurów rozpoczęła się w bardzo nietypowy sposób

Krzysztof Krawczyk miał wielu oddanych przyjaciół, jednak za jednego z najlepszych uchodził jego kolega z zespołu Trubadurzy, Marian Lichtman. Perkusista zdecydował się otworzyć i zdradzić wiele faktów na temat ich przyjaźni oraz gościnności w domu Ewy i Krzysztofa.

Marian Lichtman o wizytach w domu Ewy i Krzysztofa Krawczyków

Krzysztof Krawczyk i Marian Lichtman poznali się jeszcze przed powstaniem zespołu Trubadurzy w latach 60. i od tamtej pory ich znajomość kwitła, po czym stali się prawdziwymi przyjaciółmi.

Perkusista i wokalista szczycącej się ogromną sławą na przełomie lat 60. i 70. XX w. grupy muzycznej udzielił wywiadu dla Świata Gwiazd, w którym wspomniał m.in. jak rozpoczęła się jego przyjaźń ze zmarłym 5 kwietnia br. piosenkarzem.

- W pewnym momencie Krzysztof wyciągnął taką żyletkę i zrobił mi taki krzyż na ręce. Potem ja musiałem to zrobić, ale się bałem, że zrobię to nieumiejętnie, zatem zrobił to moją ręką delikatnie. Potem z tych małych ran poleciała krew i przyłożyliśmy sobie je do rąk. Tak staliśmy się rodziną, braćmi krwi - powiedział Marian Lichtman.

Słynny perkusista wspomniał również wizyty w domu Krawczyków, które były dla niego nad wyraz miłe i niezapomniane. A to wszystko za sprawą nie tylko samego Krzysztofa, lecz jego małżonki Ewy, która zawsze zapewniała im wykwintne pożywienie.

- Raz Krzysztof zaprosił mnie na siłownię, którą sobie zrobił w domu, w piwnicy, ale ja patrzę, a tam się zaczyna gościna, Ewa ugotowała zupę, potem jedno danie, drugie, trzecie, czwarte. Przejedliśmy całe nasze ćwiczenia i nie zeszliśmy do tej piwnicy, żeby ćwiczyć - wspomina perkusista Trubadurów w rozmowie ze Światem Gwiazd.

Po jakimś czasie Lichtman zaczął żartobliwie odmawiać wizyt, gdyż, jak twierdzi, przybywało mu zbędnych kilogramów, czego nie chciał. Małżonka zmarłego piosenkarza zapewniała, że będzie tylko delikatny poczęstunek, ale kończyło się ucztami.

Marian Lichtman o żonach Krzysztofa Krawczyka

Przyjaciel Krzysztofa Krawczyka powiedział kilka słów na temat małżonek Krzysztofa Krawczyka. W jego opinii w pierwszej żonie, Grażynie był bardzo zakochany, jednak ten związek nie przetrwał długo. Równocześnie Marian Lichtman zapoznał swoją małżonkę, z którą jest do dziś.

Drugą małżonkę, Halinę Żytkowiak Krzysztof Krawczyk miał poznać podczas tournée po związku radzieckim, z którą doczekał się jedynego syna. Następnie przyszedł czas na związek z Ewą, z którą był do samej śmierci.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Świat Gwiazd

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Sara Müldner z "Na dobre i na złe"

Życie gwiazd

Jak dziś wygląda Sara Müldner? Była gwiazdą "Na dobre i na złe"

Czytaj więcej >
Piotr Fronczewski

Życie gwiazd

Piotr Fronczewski poświęca dużo czasu rodzinie. Nie chce popełnić błędu sprzed lat

Czytaj więcej >
Jolanta Fraszyńska

Życie gwiazd

Jolanta Fraszyńska szykuje się do ślubu. Kim jest jej wybranek?

Czytaj więcej >
Zdzisław pokazał ukochaną

Życie gwiazd

„Sanatorium miłości”: Zdzisław pochwalił się ukochaną

Czytaj więcej >
Iga Krefft Teresa Lipowska

Życie gwiazd

Iga Krefft opowiedziała o depresji. "Stałam się więźniem samej siebie"

Czytaj więcej >
Grażyna Torbicka

Życie gwiazd

Grażyna Torbicka zaopiekowała się sławną matką. Zrezygnowała z ważnych planów

Czytaj więcej >