Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > TYLKO U NAS: Wiemy, kto dołączy do ekipy "Pytania na śniadanie". To gwiazda, którą pokochały miliony Polaków!
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 15.02.2024 17:10

TYLKO U NAS: Wiemy, kto dołączy do ekipy "Pytania na śniadanie". To gwiazda, którą pokochały miliony Polaków!

"Pytanie na śniadanie", fot. KAPiF
"Pytanie na śniadanie", fot. KAPiF

Stało się! Telewizja Polska domyka listę pięciu nowych par prezenterów w “Pytaniu na śniadanie”. Wiemy, kto dołączy do ogłoszonych już wcześniej gwiazd porannego show TVP.

Rewolucja w "Pytaniu na śniadanie"

“Pytanie na śniadanie” nie jest już tym samym programem, którym był jeszcze dwa miesiące temu. Wszystko za sprawą nagłych roszad obsadowych, które wynikły po zmianach w zarządzie Telewizji Polskiej.

Z show musieli pożegnać się wszyscy dotychczasowi prowadzący - produkcja nie oszczędziła nawet Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego, którzy uchodzili za ulubieńców widzów, a za swoją pracę uhonorowani zostali w roku ubiegłym Telekamerą.

Konsekwentnie publiczności zaczęto przedstawiać nowych gospodarzy “Pytania na śniadanie”, a angaż wielu z nich budził mieszane uczucia w sieci. Tym razem zrobiło się jednak wyjątkowo gorąco!

Blanka Lipińska lansuje przyjaciółkę, która właśnie wydała swoją pierwszą powieść! Będzie hit na miarę "365 dni"? Widzowie świadkami agresywnych scen w "DDTVN"! Michałowski zaatakował Krupińską. Ta odpowiedziała mu kopniakami

Nowi prezenterzy "Pytania na śniadanie"

“Pytanie na śniadanie” prowadzone jest obecnie przez cztery pary gospodarzy: Roberta Stockingera i Joannę Górską, Klaudię Carlos i Roberta El Gendiego, Katarzynę Dowbor i Filipa Antonowicza oraz Beatę Tadlę i Tomasza Tylickiego.

W czwartek na profilu programu w mediach społecznościowych pojawiło się tajemnicze ogłoszenie dotyczące gwiazd, które już wkrótce zasilić mają grono prezenterów. TVP nie chciała jednak wyjawić ich nazwisk.

W przyszłym tygodniu, na tych kanapach, zasiądzie nowa para prowadzących. Kasia i Piotr nie mogą się już doczekać spotkania z Wami! - czytamy na Instagramie “Pytania na śniadanie”.

Redakcji Świata Gwiazd udało się dowiedzieć, jakie nazwisko kryje się za wspomnianą w poście tajemniczą “Kasią”. To dobrze znana artystka, którą kochają tysiące Polek i Polaków!

Kto dołączy do grona prezenterów "Pytania na śniadanie"?

Jak przekazała nam osoba związana z produkcją “Pytania na śniadanie”, nową prezenterką programu zostanie Katarzyna Pakosińska. Gwiazda znana jest przede wszystkim jako artystka kabaretowa, powiązana z Kabaretem Moralnego Niepokoju.

Nowe szefostwo TVP2 nie ma żadnych wątpliwości, że Kasia idealnie sprawdzi się w roli prowadzącej “Pytania na śniadanie”. Co więcej, władze stacji po cichu liczą na to, że za sprawą swojej charyzmy i pogodnej aparycji Pakosińska będzie na swoich zmianach przyciągać przed ekrany rekordową liczbę widzów - zdradza Światu Gwiazd osoba z produkcji.

Co ciekawe, Pakosińska ma już doświadczenie w prowadzeniu porannych programów Telewizji Polskiej. W przeszłości miała okazję pełnić funkcję gospodyni “Kawa czy herbata?”, ma za sobą także współpracę z Polskim Radiem.

Kto zostanie ekranowym partnerem Katarzyny Pakosińskiej w “Pytaniu na śniadanie”? Kim jest tajemniczy Piotr? Zagadka wciąż nie pozostaje rozwiązana, choć niektórzy z internautów zdają się mieć już swoje typy. W komentarzach pojawiają się najbardziej zadziwiające przewidywania - od Piotra Gąsowskiego aż po Piotra Kraśkę.

Katarzyna Pakosińska
Katarzyna Pakosińska, fot. KAPiF
Katarzyna Pakosińska
Katarzyna Pakosińska, fot. KAPiF
Katarzyna Pakosińska
Katarzyna Pakosińska, fot. KAPiF