Swiatgwiazd.pl > Pytanie Na Śniadanie

Pytanie Na Śniadanie

Kto dołączył do grona gwiazd "Pytania na śniadanie"?, fot. Instagram
18.09.2023 11:27 "Pytanie na śniadanie" z nową gwiazdą! Tę twarz doskonale znamy z "Dzień Dobry TVN"

Do obsady “Pytania na śniadanie” dołączyła kolejna gwiazda, która regularnie będzie pojawiała się na wizji. To doskonale znana twarz z programów TVN-u, w tym “Dzień Dobry TVN”.

Ida Nowakowska, Tomasz Wolny
17.09.2023 13:20 Widzowie grzmią po wizycie ekspertki w "Pytaniu na śniadanie". Lawina komentarzy. "Żenada"

W niedzielny poranek widzów "Pytania na śniadanie" powitała Ida Nowakowska wraz z Tomaszem Wolnym. Duet rozmawiał m.in.: o pozytywnych aspektach jodu. Wypowiedź ekspertki rozpaliła internet do czerwoności. Czy miała rację?

kadr z "Pytania na śniadanie"/TVP; ADNAN BECI/AFP/East News
12.09.2023 15:04 W "Pytaniu na śniadanie" bezlitośnie zadrwiono z polskich piłkarzy. Ogłoszono inny "sport narodowy"

W “Pytaniu na śniadanie” bezlitośnie podsumowano ostatni mecz polskiej reprezentacji w piłce nożnej. Małgorzata Opczowska w inteligentny i kąśliwy sposób “zaczepiła” naszą kadrę narodową.

kadr z "Pytania na śniadanie"/TVP
10.09.2023 10:21 "Jest piękny śnieg". Co dzieje się z nowym prowadzącym "Pytania na śniadanie"?! Jego słowa usłyszała właśnie cała Polska

“Pytanie na śniadanie” mogło wprowadzić w niedzielę widzów w niemałą konsternację. Już na początku programu doszło do zadziwiającej wpadki w wykonaniu nowego prowadzącego show, Roberta Rozmusa.

Kasia Cichopek, Maciej Kurzajewski
02.09.2023 14:08 Cichopek w objęciach Kurzajewskiego pokazała brzuszek. Wszystkie aparaty skierowane tylko na nich!

Sobotnie wydanie "Pytania na śniadanie" było wyjątkowym świętem dla wszystkich gwiazd śniadaniówki. Poranny program TVP obchodził swoje 21. urodziny. Wśród zaproszonych gości nie mogło zabraknąć Kasi Cichopek i Macieja Kurzajewskiego. Wszyscy patrzyli na nich nie bez powodu.

Prowadzący "Pytanie na śniadanie", fot. KAPIF
01.09.2023 13:18 Prowadzący "Pytanie na śniadanie" pilnie wezwani do studia. Po tylu latach to musiało się tak skończyć

2 września w studiu “Pytania na śniadanie” pojawi się cała obsada programu. Znamy powód takiej decyzji produkcji. 

Pytanie na śniadanie
30.08.2023 17:12 Skandal w "Pytaniu na śniadanie"! Wolny po raz kolejny się nie popisał, karygodne słowa na antenie. Nowakowska musiała interweniować

Tomasz Wolny, prowadzący „Pytania na śniadanie”, słynie z głębokiej wiary katolickiej i zdecydowanych poglądów. Niestety tym razem pokazał się od wyjątkowo pogardliwej, nieprzystającej dziennikarzowi strony. Jego słowa na antenie wzburzyły nawet towarzyszącą mu Idę Nowakowską, która zareagowała w niezwykle zdecydowany sposób.

Pytanie na śniadanie
24.08.2023 17:06 Kolejne zmiany w "Pytaniu na śniadanie". Nie każdy będzie zadowolony. Co wymyśliła TVP?

Widzowie programu "Pytanie na śniadanie" nie mogą spać spokojnie. Produkcja podjęła decyzje w sprawie kolejnych zmian. Nowe duety prowadzących to dopiero początek. We wrześniu dojdą następne reformy.

kadr z programu "Pytanie na śniadanie"/TVP
21.08.2023 20:48 "Pytanie na śniadanie": Małgorzata Opczowska na wizji poucza nowego partnera. Tak zwrócił się do gościa. "Robert, spokojnie"

“Pytanie na śniadanie” wzbogaciło się o dwóch prezenterów: Roberta Rozmusa i Roberta Koszuckiego. Drugi z wymienionych najwyraźniej nie zdążył jeszcze odpowiednio zaaklimatyzować się w show. W ostatnim wydaniu uwagę zwrócić musiała mu Małgorzata Opczowska. Zrobiło się niezręcznie.

Małgorzata Tomaszewska zdradziła nam swoje plany, fot. swiatgwiazd.pl; KAPiF
18.08.2023 09:28 Kiedy Małgorzata Tomaszewska zniknie z "Pytania na śniadanie"? Tylko nam zdradziła, jakie ma plany

Małgorzata Tomaszewska dwa tygodnie temu przekazała, że jest w ciąży. Wielu fanów zastanawia się, jak w obecnej sytuacji wyglądają plany gwiazdy dotyczące występów w telewizji. Prezenterka w rozmowie ze Światem Gwiazd rozwiała wszelkie wątpliwości.

Małgorzata Opczowska
16.08.2023 21:38 Małgorzata Opczowska znika z "Pytania na śniadanie". Właśnie opowiedziała, co się dzieje

Małgorzata Opczowska niedawno musiała w „Pytaniu na śniadanie” zmierzyć się ze sporymi zmianami. Najpierw z programu odszedł jej stały współprowadzący, Łukasz Nowicki, a kilka dni temu debiut w studiu miał jej nowy towarzysz. Teraz dziennikarka niespodziewanie dla widzów znika z formatu. Wyjaśniła, co się dzieje.

Pytanie na śniadanie
16.08.2023 20:34 Tomasz Kammel przerwał gościowi "Pytania na śniadanie". Tego już było za wiele! Ostra reakcja

„Pytanie na śniadanie” to program z reguły lekki i przyjemny, a prowadzący nie muszą zbyt często interweniować w trakcie wydania. Zazwyczaj też nie epatują swoimi poglądami. Niespodziewanie od tej reguły wyłamał się Tomasz Kammel, który bardzo ostro zareagował na słowa gościa. Poszło o dzieci.

Ogromna wpadka w "Pytaniu na śniadanie"
15.08.2023 12:19 Ogromna wpadka w "Pytaniu na śniadanie". Wszystko poszło na żywo, widzowie będą w szoku

Program “Pytanie na śniadanie" cechuje się sporą spontanicznością, dlatego nic w tym dziwnego, że prowadzącym zdarza się popełniać malutkie wpadki na planie. Niestety, o wiele gorzej to wygląda, gdy błąd został popełniony przez ekipę przygotowującą konkretny segment show i dotyczy tak ważnej kwestii. Głos zabrał sam rzecznik PSL.

Pytanie na śniadanie
14.08.2023 17:45 Debiut w "Pytaniu na śniadanie" i od razu wpadka! Po tym pytaniu zrobiło się niezręcznie

„Pytanie na śniadanie” to program na żywo, a w takich przypadkach łatwo o zabawne wpadki prowadzących. Rzadko jednak zdarza się, aby do niefortunnej sytuacji doszło już podczas debiutanckiego wydania. Robert Koszucki się dzisiaj nie popisał, na dodatek jego żona z pewnością nie będzie zadowolona. Co tam się wydarzyło?!

Robert Koszucki znika z Pytania na śniadanie
14.08.2023 14:00 Nowy prowadzący "PNŚ" znika z anteny po debiucie. Niestety, widzowie szybko nie zobaczą Roberta Koszuckiego

Dlaczego Robert Koszucki znika z “Pytania na śniadanie”? Nowy prowadzący dopiero co zadebiutował, a tu takie wieści. Świat gwiazd dotarł do informacji prosto z planu śniadaniówki.

Aleksandra Grysz walczy o zdrowie
14.08.2023 12:24 Aleksandra Grysz niedawno poinformowała o stracie dziecka, a teraz trafiła do szpitala. "Powtórka z rozrywki"

Aleksandra Grysz właśnie przekazała smutne wieści. Prezenterka “Pytania na śniadanie” dopiero co poinformowała o stracie ukochanego dziecka, a już zmaga się z kolejnym dramatem. Dziennikarka walczy o zdrowie w szpitalu.

Z kim Robert Koszucki przyszedł na casting do Pytania na śniadanie?
14.08.2023 12:01 Rozenek na casting do TVN-u wzięła stringi, a Koszucki do TVP… Tak starał się o pracę w "PNŚ"

Robert Koszucki nowym prowadzącym “Pytanie na śniadanie”. Świat gwiazd dotarł do kulisów castingów na prezentera programu. Wiemy, czym aktor zaskoczył na przesłuchaniach.

Robert Koszucki był ukrywany przez ekipę "Pytania na śniadanie"
14.08.2023 10:31 TVP nawet przed pracownikami ukryła dane nowego prowadzącego "PnŚ". Widzowie właśnie ocenili debiut Roberta Koszuckiego

Dzisiejszy odcinek porannego show “Pytanie na śniadanie” wywołał niemałe zamieszanie wśród telewidzów. W poniedziałkowym wydaniu zadebiutował nowy prowadzący - Robert Koszucki. Niesamowite, jak bardzo strzeżono tajemnicy jego nowej pracy.

Małgorzata Opczowska
13.08.2023 18:22 Małgorzata Opczowska zareagowała na swojego nowego partnera w "Pnś". Zwróciła uwagę na jedno

Nowi prowadzący w „Pytaniu na śniadanie” są wielkim zaskoczeniem dla widzów. Najpierw swojego partnera dostała Anna Popek, a teraz Małgorzata Opczowska. Dziennikarka z pełną szczerością wygarnęła, co sądzi o swoim nowym towarzyszu w studiu. Czy wciąż tęskni za Łukaszem Nowickim?

Anna Popek
13.08.2023 13:18 Mocne sceny w "Pytaniu na śniadanie". Anna Popek ryzykuje, a my mamy ciarki

Robert Razmus przeżywa w weekend swój debiut w roli prowadzącego "Pytania na śniadanie". Jego programowa koleżanka, Anna Popek, zapewniła mu mnóstwo emocji. W pewnym momencie nawet my wstrzymaliśmy oddech.

Kto został nowym prowadzącym "Pytanie na śniadanie", fot. KAPIF
13.08.2023 11:38 Tylko u nas: Wiemy, kto został drugim NOWYM prowadzącym "PNŚ"! TVP stawia na aktora

Świat gwiazd ujawnia nazwisko nowego prowadzącego “Pytanie na śniadanie”. Kto stworzy duet z Małgorzatą Opczowską? Kto dołączył do obsady śniadaniówki? TVP stawia na znanego aktora i uczestnika “Tańca z gwiazdami”.

Robert Rozmus i Anna Popek
12.08.2023 11:39 Niesłychane sceny w "Pytaniu na śniadanie". Widzowie ocenili debiut Roberta Rozmusa, nie mają wątpliwości

W sobotni poranek widzowie TVP oglądali debiut nowego prowadzącego “Pytania na śniadanie”. Do Anny Popek dołączył Robert Rozmus, znany aktor i konferansjer. Jak poradził sobie w nowej roli? Widzowie już zdążyli ocenić jego występ. 

Pytanie na śniadanie / Robert Rozmus
12.08.2023 08:12 Robert Rozmus u boku Anny Popek w "Pytaniu na śniadanie". Przebije resztę prowadzących? Zaczął prosto z mostu

Wiadomo już, kto zastąpi Łukasza Nowickiego w „Pytaniu na śniadanie”. Dziś jego pierwszy dzień u boku Anny Popek. Jak Robert Rozmus wypadł w towarzystwie doświadczonej dziennikarki? Jedno jest pewne: z tym gwiazdorem nigdy nie będzie nudno.

Pytanie na śniadanie
10.08.2023 21:46 Nie tylko Małgorzata Tomaszewska pokazała brzuszek. "Nasza pytaniowa rodzina się powiększa"

Małgorzata Tomaszewska niedawno ogłosiła ciąże, a teraz wróciła na plan "Pytania na śniadanie". Podczas czwartkowego wejścia czekała na nią niemała niespodzianka. Nie tylko prezenterka może pochwalić się zaokrąglonym brzuszkiem.

Małgorzata Tomaszewska w ciąży, fot. KAPIF
10.08.2023 17:07 Małgorzata Tomaszewska eksponuje ciążowe krągłości, a znajomi z "PNŚ" mówią nam o płci jej drugiego dziecka. Będzie syn czy córka?

Małgorzata Tomaszewska pokazała ciążowy brzuch w “Pytaniu na śniadanie”. Urodzi syna czy córkę? Znajomi z planu komentują dla Świata gwiazd.

Nowy prowadzący w "Pytaniu na śniadanie", fot. TVP
10.08.2023 14:50 "Pytanie na śniadanie" z NOWYM prowadzącym! To on stworzy duet z Anną Popek

Nowy prowadzący w “Pytanie na śniadanie”. Jeden z najpopularniejszych programów rozrywkowych TVP powitał w swoich szeregach znanego aktora. Gospodarz zadebiutuje jeszcze w tym miesiącu.

Kadr z programu "Pytanie na śniadanie"/TVP
10.08.2023 13:12 Niefortunne słowa w "Pytaniu na śniadanie", Tomaszewska natychmiast interweniowała. Tak nisko oceniają widzów?

Widzowie “Pytania na śniadanie” byli w czwartek świadkami wpadki słownej w wykonaniu Aleksandra Sikory. Prezenter chciał zażartować, jednak efekt końcowy okazał się bardzo niezręczny.

Małgorzata Tomaszewska
08.08.2023 22:34 Małgosia Tomaszewska odejdzie z "Pytania na śniadanie"? Widzowie w rozpaczy

Małgorzata Tomaszewska niedawno ucieszyła fanów informacją, że spodziewa się dziecka. Radość widzów trwała jednak krótko. Teraz pojawił się niepokój. Nie zobaczymy jej w “Pytaniu na śniadanie”?