Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Pytanie Na Śniadanie - Światgwiazd

Pytanie Na Śniadanie - Światgwiazd

Pytanie na śniadanie

Olek Sikora, Kasia Cichopek, Maciej Kurzajewski
23.04.2024 08:18 Sikora miał romans z Tomaszewską? Komentuje i wbija szpile Kurzopkom

Olek Sikora jeszcze niedawno królował w "Pytaniu na śniadanie" wraz z Małgorzatą Tomaszewską. Choć duet zakończył współpracę ze śniadaniówką, nadal chętnie spędza wspólnie czas. Internauci mieli rację co do ich relacji? Prezenter komentuje plotki o romansie. Wspomniał o sytuacji Kurzopków.

Olek Sikora
22.04.2024 12:44 Olek Sikora zarabiał krocie w TVP? W końcu przerwał milczenie. Tak mówi o wynagrodzeniu

Aleksander Sikora był jednym z najpopularniejszych prezenterów Telewizji Polskiej działających w ostatnich latach. Teraz gwiazdor zabrał głos w sprawie zarobków u publicznego nadawcy.

Ewa Błaszczyk
21.04.2024 13:33 Ewa Błaszczyk o córce i cudzie w klinice. Nastolatka wybudziła się ze śpiączki. Przekazała dobre wieści

Ewa Błaszczyk, aktorka i założycielka Kliniki “Budzik” gościła w niedzielnym wydaniu “Pytania na śniadanie”. W programie opowiedziano poruszającą historię jednej z pacjentek placówki, która obudziła się po 15 miesiącach śpiączki.

"Pytanie na śniadanie", fot. KAPiF
15.02.2024 17:10 TYLKO U NAS: Wiemy, kto dołączy do ekipy "Pytania na śniadanie". To gwiazda, którą pokochały miliony Polaków!

Stało się! Telewizja Polska domyka listę pięciu nowych par prezenterów w “Pytaniu na śniadanie”. Wiemy, kto dołączy do ogłoszonych już wcześniej gwiazd porannego show TVP.